MOMCI I DEVOJKE POMOZITE!!!!

Gost
ljudi pomozite molim vas!!


sa deckom sam mesec i po dana a li sa kojim se znam mnogo dugo,i koji mi non stop prica da me voli da je zaljubljen ........itd
veceras sam osetila i ja kako se zaljubljujem u njega i kako mi postaje drag preko mere.I REKLA SAM MU TO.On stalno prica kako bi mu bilo drago i stalno potencira kako nikada nece da me ostavi.
zbog predhodnih xy razocarenja u ljubavi i pored toga sto mi se cini kako mu zaista znacim,I PORED SVEGA,PLASIM SE DA ME NECE VOLETI,DA CE TO STO SAM MU PRIZNALA OSECANJA UMANJITI NJEGOVU LJUBAV.PREKLINJEM VAS POMOZITE MI!TAKVA SAM OSOBA DA STVARNO NE BIH PREZIVELA DA ME OSTAVI ILI JOS GORE DA SE OHLADI.
 
Ovde ti niko ne moze dati odgovarajuci savet. Pa tek ste mesec dana zajedno. Ni ti ni on ne mozete znatio kako i koliko cete se voleti za 3 meseca, godinu dana , 5 ili 10 ili vecno. To sto si ti sad uplasena to je normalno jer pocinjes da ga volis a ne da se zaljubljujes. Od vas samih zavisi kakve cete srece biti. I ja sam se jednom tako osecala. Vec posle 2 nedelje sam osetila taj strah i mislila sam da necu preziveti ako me ostavi. I znas sta je bilo? O da, ostavio me je i ako se kleo da ce me vecno voleti. Ostavio me je posle 2 godine i bilo je tesko. Jaaaako tesko, vegetirala sam mesec dana, bezvoljna, ma uopste bez volje za zivotom. I ...... dozivela sam renesansu, preporod, vezu bez strahova, potpun osecaj pripadnosti i udajem se sad. Jup[i!
Nemoj da brines toliko. Uzivaj u ovome sto imate, volite se cuvajte i pazite. Jedino ti savetujem da mu ne trtljas mnogo o svojoj ljubavi jer to ume coveku da dosadi, da ugusi. Polako, uspori. Reci mu da ga volis, da ti je drag ali bez preterivanja i pokazi se na delu. Dela su jaca od reci.
Pa srecno!
 
kako neko moze da te prestane da te voli zato sto si mu priznala osecanja?

ako si se opekla jednom, ne znaci da treba da budes od sad hladna prema svima. emocije nose neki rizik ali bez njih bi zivot bio prazan. nemoj to sebi raditi. svet je ionako hladnjikavo mesto, ne treba jos mi ga ga dodatno hladimo.
 
prvo kako mozes da ga volis posle samo mesec dana a i on tebe?
drugo mislim da svako ko ode kad mu se pokazu osecanja u stvari bezi od odgovornosti-kukavica-nije pravi
trece cemu toliki, toliki strah da ces biti ostavljena. Pa to nije kraj sveta, veze zapocinju,traju, neke su lepe a neke ruzne ali kraj jedne veze predstavlja pocetak druge mozda bas one prave.

Zato nemoj biti tako uplasena, zavrsetak veze nije kraj sveta, opusti se i uzivaj a kao prvo radi samo ono sto te cini srecnom (naravno da pri tom ne povredjujes druge. Uzivaj u svojoj zaljubljenosti i pusti nek te zivot vodi svojim tokom.
 
Po mojim iskustvima.... ako mu pruzis svu ljubav odjednom.... OSTAVICE TE!

Znaci nemoj mu stalno pricati kako ga volis... neko polako, malko ga odbijaj ponekad.... ali ne posve... pravi se da te nije lako dobiti. Muskarci to vole, ali isto tako nemoj preterati sa odbijanjem.
 
znaci mislis da mu ne pricam stalno da ga volim,i ubedjen si da ce me ostaviti?
TAKO JE TANKA LINIJA KOJA CE NAPRAVITI RAVNOTEZU IZMEDJU KONTROLE OSECANJA I LJUBAVI IZ DUBINE SRCA.......
NAZALOST.
DA LI MISLIE DA LJUBAV IZ DUBINE SRCA KOJA SE POKAZA ODBIJA
ILI NE?
 
Ako je on taj pravi ne bi trebalo da te ostavi samo zato sto si bila iskrena i izjavila mu ljubav. Pa to je divno! Nikad nemoj sebi da postavljas slicna pitanja! Budi samo svoja i uvek glasno kazi svoja osecanja i svoje potrebe. Pravo srce ce to znati razumeti i ceniti. Budi hrabra i slusaj svoje srce! Zelim ti da u tome ustrajes jer po tome se vidi koliko smo jaki i sposobni da budemo ljudi.
 

Back
Top