Mtv VS Pink

Koje je vece sranje

  • Mtv!!!!!!-GLOBAL CRAP

  • Pink!!!-Српско срање


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
MTV je djubreeee
MTV je nekad bio stvarno zakon,u vreme Beavisa&Buttheada itd.Kad je i muzika bila bolja...
Kad su reality show/ovi bili bolji,,,bez one gluposhtine My super sweet sixteen,Laguna beach i to.
MTV je utoliko gori jer se emituje globalno,a ova beda,koju necju da komentarishem makar radi samo u okviru Srbije
Prostije recheno ono shto kaze Torrente
 
Ovde bi bilo bolje da je postavljeno pitanje KOJE G-OVNO VISE VOLIS,DOMACE ILI STRANO?
MTV nije ni bleda senka onoga od ranije ali razlog tome je verovatno i mnogo losija muzika koja se pravi zadnjih 10-ak godina + poplava crnacke muzike ali uglavnom one nekvalitetne.
Po nekada kada prebacim na MTV pomislim da samo crnci pevaju i niko vise.
Inace sada ima mnogo kvalitetnijih kanala od MTV-a;na primer VH1 (koji je koliko sam upucen u vlasnistvu MTV-a ali je po kvalitetu daleko ispred).
 
Torrente-BG:
Ovde bi bilo bolje da je postavljeno pitanje KOJE G-OVNO VISE VOLIS,DOMACE ILI STRANO?
MTV nije ni bleda senka onoga od ranije ali razlog tome je verovatno i mnogo losija muzika koja se pravi zadnjih 10-ak godina + poplava crnacke muzike ali uglavnom one nekvalitetne.
Po nekada kada prebacim na MTV pomislim da samo crnci pevaju i niko vise.
Inace sada ima mnogo kvalitetnijih kanala od MTV-a;na primer VH1 (koji je koliko sam upucen u vlasnistvu MTV-a ali je po kvalitetu daleko ispred).
Bravo!Najbolji komentar definitivno...VH1 RULES
 
iwan88:
izvinite molim vas!!!!!!!!! MTV uopste nije njesra a pink je zestoko tj. muzika koju pink promovise je sr*nje do bola
jeste sranje je i to tesko.sve neki r'n'b,tra la la muzika i tange :shock:

ali my award goes to :arrow: pink naravno :D

btw,ako bih morala da se opredelim za neki muzicki kanal koji mi je ok,to je vh1...jedino tamo ima kvalitetne muzike da se cuje...
 
MTV je smorio, sad ima sve manje muzike i sve vishe nekih ultra dosadnih rijaliti emisija, shoova, serija, kako god...A na VH1-u uveche (kad jedino i mogu da gledam) pushtaju ono sr*nje Hogan Knows Best, Ozbornove... :roll: :roll: :roll:
 
Banshee:
btw,ako bih morala da se opredelim za neki muzicki kanal koji mi je ok,to je vh1...jedino tamo ima kvalitetne muzike da se cuje...

A tu dolazimo i do sledeceg zakljucka.A to je da posto na VH1 po prilicno pustaju stariju muziku ,znaci da je sadasnja muzika u principu tesko smece.Sto je cista istina.Retko sta kvalitetno ima u danasnje vreme kada je muzika u pitanju.
 

Back
Top