Prvi pacovi poceli da napustaju brod!
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Prvi pacovi poceli da napustaju brod!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Prvi pacovi poceli da napustaju brod!

V.Britanija napušta Irak?
    14. oktobar 2006. | 11:05 | Izvor: Beta
    Bagdad, London -- Načelnik štaba armije V.Britanije, general Ričard Danat, kaže da se razmatra skoro povlačenje britanskih vojnika iz Iraka.

To znači da bi Britanci napustili multinacionalne snage za dve do tri godine. Prizori ubistava sa ulica iračkih gradova su u Britaniji izazivali proteste i zahteve antiratnih aktivista da se Britanija povuče iz iraka. Politika mešanja je na kraju bila i jedan od faktora koji je doveo do povlačenja Tonija Blera sa čela Vlade i stranke laburista.

Od marta 2003, kada je počela saveznička kampanja u Iraku, poginulo je 119 britanskih vojnika. Danat je demantovao da je u sukobu sa odlazećim premijerom Tonijem Blerom, a kaže da je angažman u Iraku bila pobeda i da će Britanci sačuvati vojničku čast.

"Ekstremisti nas nisu pobedili. Britanci u Iraku i Avganistanu vode 2:0. U svakom taktičkom angažmanu koji smo preduzeli u Iraku i Avganistanu pobedili smo, i to potpuno. Gde god nam se ti ljudi suprotstavili, mi ćemo se s njima odlučno obračunati. Ne, mi ne bežimo, mi ne spuštamo svoje zastave, mi ćemo proći kroz sve to. Ne možemo biti tamo godinama u ovom broju, to svi shvataju. To nije ništa novo i ja nisam prvi koji to govori. Rekao sam uskoro, a to znači kad misija bude bila obavljena", kaže on.

Danat je podsetio da su britanske snage i u Bosni i Hercegovini i na Kosovu. On kaže da je to veliki trošak i da trupe pate od zamora.

U Iraku je trenutno 7.500 Britanaca, koji kontrolišu četiri provincije na jugoistoku zemlje. U dve provincije oni su već počeli da predaju kontrolu Iračanima i očekuje se da će uskoro predaja vlasti biti završena.

8-)

Elita jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    268

Podrazumevano Re: Prvi pacovi poceli da napustaju brod!

Видећемо да ли ће она овца Блер то да дозволи.Ричард Данат је,ипак,само генерал.
    Чуо сам изјаву блера на ТВ-у где тврди да се слаже са генералом о напуштању,али то ће се десити када они остваре своје циљеве.То је Блерова прича.Значи,биће напуштања,али тек кад њима буде одговарало.Боли их уво што су им војници у туђој земљи као глинени голубови...

Ističe se Korner zastavica (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Reputaciona moć
    65

Naslov teme je EXTREMNO GLUP,a tema kao tema ne treba UOPSTE da zanima NAS, kao narod.
    Mene ne zanima UOPSTE!
    Mogu da odu ODMAH,a mogu da ostanu do kraja sveta. Zabole me bas...ja gledam samo ono sto je unutar moje tarabe.

Aktivan član srbija do grcke (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

protiv koga se oni tamo bore da mi je samo znati..te pricice o ratovanju protiv ne znam ni ja koga moze samo da svari britanski mozak..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Korner zastavica
    Naslov teme je EXTREMNO GLUP,a tema kao tema ne treba UOPSTE da zanima NAS, kao narod.
    Mene ne zanima UOPSTE!
    Mogu da odu ODMAH,a mogu da ostanu do kraja sveta. Zabole me bas...ja gledam samo ono sto je unutar moje tarabe.

Zasto je naslov glup? Kada neko napusta mesto zlocina ,obicno se kaze "pacovi napustaju brod" ili "pacovi napustaju brod koji tone"

Ja se saosecam sa narodom Iraka koji je zrtva istog americkog nacizma i zlocina kao sto smo to mi Srbi.

650.000 IRacana je pobijeno od strane amerikanaca i njihovih slugu u Iraku. To je jedan od najvecih zlocina posle drugog svetskog rata. DOLE AMERICKI(i svaki drugi) nacizam!

Najsmesnije od svega su ove tzv. demokrate koji su toliko demokraticni da nemaju muda ni da na recima se zaloze za postovanje prava na zivot nevinog irackog naroda koji strada i pati pod americko-britanskom okupacionom cizmom.

Iskusan Torrente-BG (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Pa dobro to je samo znak da su naftu po prilicno iscedili u Iraku.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.10.2006.
    Reputaciona moć
    42

Тема је животно интересантна ,
    само по мом мишљењу то су мишеви од којих су настале ове мутант пацовчине сад
    а бежаће они ускоро са свих меридијана где су се злетели да отимају и поробљавају
    бежаће јер им је код куће бушан брод и вода улази са свих страна!

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Коментари британских војника на изношење истине од стране начелника штаба.
    http://news.independent.co.uk/world/middle_east/article1870872.ece
    Ево неких:
    "I'm overjoyed that someone in a senior position has finally had the moral fortitude to forget the spin, forget the politics and just stand up and speak the truth" - Danvnuk

"Right, when B'liar is put up against the wall, can I shoot him??????" - The matelot

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Hehe mali troll , kad kucate na Google liar izadje vam sajt sa biografijom Toni Blera

Toni Bler - NUMBER ONE lazov na internetu!

Poznat WIBU (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    547

Dok god nafta tece iz Iraka ne moze se govoriti o porazu Saveznickih snaga!

Najveci paradoks je nestasica nafte u Iraku iako Irak ima trece u svetu po velicini zalihe nafte!

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Шта ли ми то имамо када су се толико наврзли на нас?

Primećen član markovozd.. (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2006.
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio dr hirurg

Nacionalni ponos, i teritorijalni integritet.........inace je Srbija najjaca vojna sila u evropi, ali inkognito, i imamo tako bogatstvo prirodnih resursa, kao malo koja zemlja sveta, a ljudi su nam najpametniji i najobrazovaniji na svetu............a i na najboljem smo polozaju od svih zemalja sveta.........................

Učlanjen
    17.07.2006.
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio Lost In Space
    Zasto je naslov glup? Kada neko napusta mesto zlocina ,obicno se kaze "pacovi napustaju brod" ili "pacovi napustaju brod koji tone"

Ja se saosecam sa narodom Iraka koji je zrtva istog americkog nacizma i zlocina kao sto smo to mi Srbi.

650.000 IRacana je pobijeno od strane amerikanaca i njihovih slugu u Iraku. To je jedan od najvecih zlocina posle drugog svetskog rata. DOLE AMERICKI(i svaki drugi) nacizam!

Najsmesnije od svega su ove tzv. demokrate koji su toliko demokraticni da nemaju muda ni da na recima se zaloze za postovanje prava na zivot nevinog irackog naroda koji strada i pati pod americko-britanskom okupacionom cizmom.
    Hoces da kazes da ti nije zao zrtava za vreme rezima Sadama Huseina?
    Da nisi ti onaj sto je relativno skoro ovde izjavio ( i ostao ziv ),da je za vreme Sadama Irak bio jedna UREDJENA zemlja?
    Ajde da se ispravim, da ne kazem da je naslov glup,vec da nije prikladan. Ja ne bih Irak uporedjivao sa brodom koji tone. Trebao si da stavis naslov koji ce odmah da asocira na to o cemu se radi. Ovako...svasta mi je proslo kroz glavu kada sam procitao naslov,samo ne Irak. Eto.
    Poslednji put ažurirao/la Korner zastavica : 15.10.2006. u 00:39

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Какво год да је то "уређење" било,није могло бити горе од овог сад,где се гине на сваком кораку.

Iskusan Silent Bob (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Arrow El stupido...

Uh... ajoooj... hahahahahahahahahahahahaha...

Ponekad se pitam.. da li ljudi citaju svoje postove?

Primećen član markovozd.. (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2006.
    Reputaciona moć
    49

Ovako...svasta mi je proslo kroz glavu kada sam procitao naslov,samo ne Irak. Eto.
    Ja sam odma pomislio na "Titanik"

Covek je bar posteno postavio nick.........lost in space

Učlanjen
    17.07.2006.
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano Re: El stupido...

Citat Original postavio Silent Bob
    Uh... ajoooj... hahahahahahahahahahahahaha...

Nije lepo smejati se tudjim saosecanjima.
    Pomolimo se svi za pravdoljubivi i slobodarski narod Iraka.

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Nije lepo smejati se tudjim saosecanjima.
    Pomolimo se svi za pravdoljubivi i slobodarski narod Iraka.

Ma ne kolega, uzaludno je moliti se - Bog ne postoji.
    Nego, 'ajde da se malo veselimo humanim naporima Amerike
    da od zabiti kao što je IRAQ napravi jednu bogatu, srećnu,
    civilizovanu, pacifističku i nadasve DEMOKRATSKU zemlju !

Lepo neko reče, jesi "korner zastavica" al' si definitivno "u autu" !

Učlanjen
    17.07.2006.
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio Lacibg
    Ma ne kolega, uzaludno je moliti se - Bog ne postoji.
    Nego, 'ajde da se malo veselimo humanim naporima Amerike
    da od zabiti kao što je IRAQ napravi jednu bogatu, srećnu,
    civilizovanu, pacifističku i nadasve DEMOKRATSKU zemlju !

Lepo neko reče, jesi "korner zastavica" al' si definitivno "u autu" !
    Tesko da smo kolege,ali ok.

Inace taj sto je to rekao,nije rekao tako. Nego mi ej rekao da sam U KORNERU,a ja sam njemu replicirao da ja mozda jesam u korneru,ali je on u OUT-u!
    E tako je bilo.

Znaci i ti verujes da je za vreme Sadama Irak bio uredjena zemlja. Zemlja mira i blagostanja,svake srece i sveopsteg napretka. Pa dobro...sad smo demokratija...

Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Tesko da smo kolege,ali ok.

Inace taj sto je to rekao,nije rekao tako. Nego mi ej rekao da sam U KORNERU,a ja sam njemu replicirao da ja mozda jesam u korneru,ali je on u OUT-u!
    E tako je bilo.

Znaci i ti verujes da je za vreme Sadama Irak bio uredjena zemlja. Zemlja mira i blagostanja,svake srece i sveopsteg napretka. Pa dobro...sad smo demokratija...
    Gospodine, (ni ja nisam sumnjao da smo blizu toga da smo kolege, to je značilo nešto drugo ... ali, nije važno ...)
    Sporo pamtim, brzo zaboravljam, verovatno je istina oko prepirke auta i kornera.

E, sad, u šta vi i Ja verujemo oko Sadama i Iraq-a nije nimalo relevantno za poentu.
    Nemam razloga ni da ih volim ni da ih ne volim.
    Ipak tolika malicioznost u rečenici Pomolimo se svi za pravdoljubivi i slobodarski narod Iraka. i iza toga tri smajlija ....
    I što je najgore, ni jedna jedina reč osude agresora, posle spaljene zemlje i toliko
    mrtvih ...
    To gospodine (neću reći hrišćanski, jer očigledno u Boga ne veruješ) nije ljudski (humano)

Učlanjen
    17.07.2006.
    Reputaciona moć
    65

@Laci

Pa jel po tebi Bog postoji ili ne?
    Sad si me bacio u rebus oko toga.

Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

@Laci

Pa jel po tebi Bog postoji ili ne?
    Sad si me bacio u rebus oko toga.
    Odgovoriću ti iskreno : Ateista sam, slavim Svetog Arhađela Mihaila, poštujem
    tradiciju i sve religije, naročito pravoslavlje.

Da bih verovao - ne znam šta treba da se desi, jednostavno - nisam "ubeđen".

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.10.2006.
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio dr hirurg
    Имамо гов...од људи на руководећим функцијама,
    па се зато лепе на нас ко муве на г...

Aktivan član srbija do grcke (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

V.Britanija napušta Irak?
    14. oktobar 2006. | 11:05 | Izvor: Beta
    Bagdad, London -- Načelnik štaba armije V.Britanije, general Ričard Danat, kaže da se razmatra skoro povlačenje britanskih vojnika iz Iraka.

To znači da bi Britanci napustili multinacionalne snage za dve do tri godine. Prizori ubistava sa ulica iračkih gradova su u Britaniji izazivali proteste i zahteve antiratnih aktivista da se Britanija povuče iz iraka. Politika mešanja je na kraju bila i jedan od faktora koji je doveo do povlačenja Tonija Blera sa čela Vlade i stranke laburista.

Od marta 2003, kada je počela saveznička kampanja u Iraku, poginulo je 119 britanskih vojnika. Danat je demantovao da je u sukobu sa odlazećim premijerom Tonijem Blerom, a kaže da je angažman u Iraku bila pobeda i da će Britanci sačuvati vojničku čast.

"Ekstremisti nas nisu pobedili. Britanci u Iraku i Avganistanu vode 2:0. U svakom taktičkom angažmanu koji smo preduzeli u Iraku i Avganistanu pobedili smo, i to potpuno. Gde god nam se ti ljudi suprotstavili, mi ćemo se s njima odlučno obračunati. Ne, mi ne bežimo, mi ne spuštamo svoje zastave, mi ćemo proći kroz sve to. Ne možemo biti tamo godinama u ovom broju, to svi shvataju. To nije ništa novo i ja nisam prvi koji to govori. Rekao sam uskoro, a to znači kad misija bude bila obavljena", kaže on.

Danat je podsetio da su britanske snage i u Bosni i Hercegovini i na Kosovu. On kaže da je to veliki trošak i da trupe pate od zamora.

U Iraku je trenutno 7.500 Britanaca, koji kontrolišu četiri provincije na jugoistoku zemlje. U dve provincije oni su već počeli da predaju kontrolu Iračanima i očekuje se da će uskoro predaja vlasti biti završena.

8-)
    sta si hteo da kazes..da su britanci pacovi? 8-) . ma nisu...dobri su bre, znas onaj snimak kad tuku one iracane? tamo se najbolje vidi da su ok.. 8-) .

Slične teme

1. Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 29.08.2008., 09:56

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •