Klub Veterana Foruma Krstarice

da da.. promene..to nam treba sada kao i vise clanova..z:mrgreen:
Moje slike pregledalo po 10-ak clanova. Pa nema smisla. :(

- - - - - - - - - -

Паде ми напамет једна идеја да направимо једно дружење уживо да се договоримо где ћемо да будемо
Ja nisam za to, ali samo napred. Od svih uslova jedino imam sta da obucem.
 
ja bih samo sa veterankama da blejim (noviteti su uvek dobrodošli ali o mladoj piletini neću ovom prilikom). a veterani su zabavni kao i onda što su bili. zato sam i pobego sa ovog foruma. zašto sam se vratio? odlično pitanje. osta ja neoženjen, pa rekoh da se malkice izreklamiram radi seksa. ups. radi braka. ups. radi upoznavanja do najsitnijeg detalja sa zainteresovanom žrtvom. da me ne shvatite pogrešno, volim da se šalim na svoj račun. zato mi propadne svaka reklama, pa će i ova. puno pozdravljam sve koji me se sećaju i one starije na koje sam se ložio kao bolestan majmun, a one sada uživaju u penziji. deviznoj penziji. :think:
 
ja bih samo sa veterankama da blejim (noviteti su uvek dobrodošli ali o mladoj piletini neću ovom prilikom). a veterani su zabavni kao i onda što su bili. zato sam i pobego sa ovog foruma. zašto sam se vratio? odlično pitanje. osta ja neoženjen, pa rekoh da se malkice izreklamiram radi seksa. ups. radi braka. ups. radi upoznavanja do najsitnijeg detalja sa zainteresovanom žrtvom. da me ne shvatite pogrešno, volim da se šalim na svoj račun. zato mi propadne svaka reklama, pa će i ova. puno pozdravljam sve koji me se sećaju i one starije na koje sam se ložio kao bolestan majmun, a one sada uživaju u penziji. deviznoj penziji. :think:

nista se nisi promenio za ovo vreme tvog odsustva ..:lol:
 
Видиш кики за то слабо пискарање овде је довело до тога пошто су теме о којима смо расправљали и писали у границама нормале моментално закључаване последица тога је било напуштање форума и брисања корисникових налога и недоласка :(
 
Acika, sve se može nadoknaditi pa i piskaranje :D
Imaš lep staž na Krsti, svaka čast :ok:

Јесте али није то то кад би се вратила стара екипа са клуба љубитеља мике цанић ми би смо окренули клуб љубитеља милке цанић волумен 50 итд али штаћеш идемо даље за истее паре :)

Хвала пуно на подршци :heart:
 
Јесте али није то то кад би се вратила стара екипа са клуба љубитеља мике цанић ми би смо окренули клуб љубитеља милке цанић волумен 50 итд али штаћеш идемо даље за истее паре :)

Хвала пуно на подршци :heart:

Evo i ja sam ljubitelj Milke Canić, ali ja to pokazujem na delu :malav:

22308569_1700505829961954_2528880683404801580_n.jpg
 

Back
Top