Klub Veterana Foruma Krstarice

Truman

Elita
Poruka
22.709
Bacih pogled na svoj datum registracije i videh da sam ovde vec gotovo tri godine. Zato ovu temu posvecujem samo onima koji su "rodjeni" ( registrovani :) ) 2003. i 2004. da postuju i daju svoje utiske - kako je bilo nekad, kako je sad, zasto su jos uvek ovde?

Kada sam se ja registrovao pamtim da je postojao podforum Religija. Bio je zanimljiv, ali je zatovren zbog bolesnika koji nisu umeli umereno da raspravljaju...

p.s. Mislim da ovakva tema nigde ne postoji pa bih zamolio modove da je stave u lepljivu.
Mozemo i da napravimo spisak veterana i da trazimo povlastice od zvanicnih vlasti :)
 
e i ja pamtim podforum religija i bilo bi ok da se retardi nisu konstantno raspravljali da li je bolji islam ili hriscanstvo,a onda zajedno maltretirali ateiste :lol:
dosta 'veterana' se u poslednje vreme odjavilo ili su jednostavno prestali da postuju.
kada malo razmislim,ranije sam manje postovala,tj kada sam se registrovala,mozda svaki treci-cetvrti dan.a posle sam pocela cesce i sada retko da prodje dan da ne napisem bar nesto.
inace mislim da sam najvise postovala na podforumu politika koji predstavlja neki spoj politike i religije nazalost,a volim i muziku kada ima finih tema a i moze dosta da se sazna.na ostalim podforumima uglavnom postujem kada vidim neke zanimljive teme ili kada je neko zezanje.

a secam se i kad se promenio skin forumu,pa su svi bili pogubljeni i nezadovoljni.ok mi je ovaj,jer pruza vise mogucnosti mada mi je i dalje previse saren.

zasto sam ovde...ne znam.uglavnom mi sluzi za gubljenje vremena,ali sam ovde procitala i cak naucila jako puno zanimljivih i neobicnih stvari....a interesantan je i kao neki presek drustva kod nas...bas ima raznih ljudi...i tako...
 
Secam se i ja, naravno, tih promena, koje su u sushtini pozitivne, ali ljudi su inertni i plashe se novih stvari.
Inache, ovde se bar 'svrhovito' gubi vreme, uvek se moze saznati neshto novo i podeliti koja misao sa virtuelno-stvarnim poznanicima :-)
 
Keeper:
ih bre to je bio samo vrh ledenog brega.
shta su tamo nesrecjnici sve radili, nije ni chudo shto nas je bog napustio.
da...secam se i beskonacnih citata iz kurana i biblije,nekoliko nikova mi je cak na vrh jezika ali ne mogu sada da ih se setim.

inace kada su promenili skin,jedno kratko,jako kratko vreme stajao je i podforum religija pa su ga istog dana skinuli a ja taman pomilila da su ga vratili.a tom prilikom,nesto se syebalo oko moje sifre i kada sam prvi put otvorila novi forum nisam mogla da se ulogujem uopste pa sam morala da menjam sifru.jedno vreme su me uzasno nervirali i avatari i potpisi jer su bili presareni i predugacki aj ja jos bila na dial-up-u.pa sam onda sva srecna otkrila da mozes da podesis da ne vidis avatare...

zanimljivo mesto ovaj forum...jedino me nervira sto se previse vezujem za ljude i onda kada prestanu da postuju,bas se nesto izbedacim.

inace ovaj novi trend sa odjavljivanjem mi je teska glupost,jer neki od tih na taj nacin privlace paznju...kao evo oprostajne teme,odo ja :roll: right....:?

sada mi je forum malo statican jer ne posecujem bascesto svastaru i ostale spamerske forume,pa se zabezeknem kada vidim po prvi put neki nick koji ima vise postova nego ja,ali mi je 2005 drugi deo godine,bio bas zanimljiv...dosta dobrih tema,zezanje i tako...ali pretpostavljam da i to ide u ciklusima...
 
...i ja da se zapljunem i odo...
...nego,ocemo da opalimo totalnu diskriminaciju na temi pa da brisem sve postove onih koji nisu '03-'04-ta?

007.gif
 
Ćale:
...i ja da se zapljunem i odo...
...nego,ocemo da opalimo totalnu diskriminaciju na temi pa da brisem sve postove onih koji nisu '03-'04-ta?

007.gif

hehehe
Cale u skladu sa avatarom :-)


Nego bih iskoristio priliku da vas podsetim za one afere na krsti sa nekim brojevima telefona i maltretiranjem pojedinih u RL...
Eh, to su bili dani...

Pa onaj chuveni DSDS pokret, valjda niste zaboravili.
 
Po broju mojih postova nisam nikakav veteran ali datum registracije ne laze :)
Forum mi je super mesto da ubijem dosadu, da procitam nesto pametno, nekada da razmenim po koje misljenje, kao sto je Banshee rekla, nekako mozes da vidis kakvi su zaista ljudi, razmisljanja, jer mnogi pisu dosta toga sto u realnosti ne bi pricali. I mislim da je forum bio mnogo zanimljivije mesto nego sto sada jeste, zato i sve redje svracam. Dosta ljudi cija sam pisanja volela da citam, je otislo...a i ta fora sa odjavljivanjem mi je bas trula. Mislim da je kvalitet diskusija trenutno vrlo los...
 

Back
Top