Klub Veterana Foruma Krstarice

VisionOfDisorder:
Imao bih shta da kazem, kada bi me interesovalo da se otvaram i preprichavam dogodovshtine... Kako je bilo i ko je bio...
Now matters, past is dead.

Ajde pliiiiiiiiiz, pa zato sam i otvorio ovu temu da bi ljudi prepricavali stare dogodovstine. Evo, ja se secam kako sam se nekada davno prepucavao sa Juliann Duranom ( ili tako nekako ) o tome da li je Al Pacino dobar ili los glumac. On je tvrdio da je los i cake mi je pretio da ce me prebiti ako me sretne na ulici 8-) :lol:
Ajde ljudi dajte te stare price, necemo valjda samo da se hvalimo time kako smo veterani...Dajte price iz kojih ce omladina moci da nauci kako je bilo u "nase vreme".

Inace, neko rece da mora da smo mnogo dokoni. Sto se mene tice nisam - idem na fax, strebam, druzim se, al nekako cim sednem za komp prvo na sta pomislim je Krsta. Eto, sta cini navika :)
 
Secam se da je kojote imao mnogo dobrih prica.
Ako neko uspe da nadje, (ja nikako da se setim tacno kako ide tekst) ono kad je pricao kako je muvao neku devojku, pa kad je dosao kod nje, ona mu citala pesme.
E sad, nisam bas 100% siguran da je to kojote, ali mislim da jeste.
Inace, imao je jos mnogo budalastina koje je pisao.

Pa koliko su mi samo muke zadavali na SFu, kada su svaki dan otvarali teme "Snovi predvidjaju buducnost". Nisam mogao da pobrisem sve teme koje su otvarali. A posle nekog vremena (brisanja) sam dobijao cak i pretnje.
Pa i kad se pojavio neki kreten Brena (i jos nekoliko nickova) koji je u 10 postova nalupetao toliko gluposti da ga je ceo forum znao (iako za svog forumovanja nije presao 40ak postova).
Malo kasnije cu dodati jos ponesto.
 
Pa ja ovo nisam ni videla.... puuuuuuuuuuuuu za meneeeeeeeeeeeee!
a130.gif
 
Truman:
Ajde pliiiiiiiiiz, pa zato sam i otvorio ovu temu da bi ljudi prepricavali stare dogodovstine. Evo, ja se secam kako sam se nekada davno prepucavao sa Juliann Duranom ( ili tako nekako ) o tome da li je Al Pacino dobar ili los glumac. On je tvrdio da je los i cake mi je pretio da ce me prebiti ako me sretne na ulici 8-) :lol:
Ajde ljudi dajte te stare price, necemo valjda samo da se hvalimo time kako smo veterani...Dajte price iz kojih ce omladina moci da nauci kako je bilo u "nase vreme".

Inace, neko rece da mora da smo mnogo dokoni. Sto se mene tice nisam - idem na fax, strebam, druzim se, al nekako cim sednem za komp prvo na sta pomislim je Krsta. Eto, sta cini navika :)

Evo, ja vas bas citam :arrow: pokusavam nesto da naucim od vas VETERANA :arrow: ali cim sednem za komp, ja pomislim na jednog :arrow: Kostu ;)
 
Sanha:
Neko vreme nisam dolazila ovde,na nagovor nekih ljudi vratila sam se,...delom pokajala shto sam upoznala neke ljude ili zmije,kako vec hocete,...ali opet mi je drago shto sam upoznala ljude koji su mi pomogli u zivotu,za koje bih sve uchinila(znaju oni,prepoznace se,..ako i dalje otvaraju ovaj forum)

Od "veterana" pamtim mnoge ali ne bih da ih imenujem,bilo je lepo kad sam pochela,bila je jedna "sorta" ljudi ovde,posle su doshli novi koje sam opet mnogo zavolela,...ali najvishe je onih koji su nas unishtili na sve moguce nachine,uchinili sve da ovaj forum postane najveca dosada na svetu :roll: Shta da se radi,...retko kad otvorim forum,samo da vidim ima li nekoga,...al' nema vishe nikoga,.... :? Zao mi je,bilo je lepo,....uzivala sam u zezanju ovde sa pojedincima,ali nemaaa visheeee,...kraj,..the end,...

Dolazi vam nova generacija,novi ljudi,nickovi,kako vec hocete,....Znam samo da cu ZAUVEK pamtiti zezanja u kojima sam uchestvovala ovde,....Necu zaboraviti Krstu,ali eto,...desilo se i to da odu ljudi koje mnogo volim,...Shto neko reche,....1 post za par dana,...dostaaa :lol: :wink:

Pozz veteranima,oni kojima se obracam prepoznaju se,mi odosmo,...red je na vas :lol: :wink:



A ode ti veteranu... po koji put do sada? ;)

A ne bih vise da pisem, znam da neces odgovoriti posto si otisla... i tako.

Hocu svoj deo, necete da me prevarite!
 
Кулиража:
Secam se da je kojote imao mnogo dobrih prica.
Ako neko uspe da nadje, (ja nikako da se setim tacno kako ide tekst) ono kad je pricao kako je muvao neku devojku, pa kad je dosao kod nje, ona mu citala pesme.
E sad, nisam bas 100% siguran da je to kojote, ali mislim da jeste.
Inace, imao je jos mnogo budalastina koje je pisao.

kojote je imao zaista lepih prica, ali ovo nije njegova....to je goodday pisao..
ma pitajte samo cika bukija, sve zna covek
 
ebi ga, sanha, sa svakom pojavom "nove generacije", "stari" popizde... sve misle da je pravo zezanje bilo dok se nisu pojavili ovi novi.. a novi se zezaju i njima je lepo..
i tako, svi prolaze, samo bundeva ostaje da vas doceka, a, bogami, i da vas isprati
 
a, nece, ne boj se :)
e, da vam kazem po cemu je zanimljiv mali, tajnoviti tajo..(pa da, kad se vec pojavio)..tajo je uvek pisao zeleno i citav njegov boravak na ovom forumu lici na igru asocijacija...ide tema i onda se pojavi tajo i kaze dve, tri reci, a ti posle misli s cim to ima veze... :P
 

Back
Top