Varijante bez oslonca...

Akrobacija i carolija.Njena guza u tvom krilu,noge oko tvog struka,ona se rukama drzi za tvoje cevanice.Sloboda pokreta optimalna.Vidljivost kao serviran svedski sto.Pozu preporucujem kao finis pre orgazma :D
 
Pa ti gazdinka nadji malo krupnijeg muskarca, koji ima snage u svojim rukama, ili ga posalji negde da malo vezba nebi li stekao malo kondicije i izdrzljivosti.
Ne moze covek ceo dan sedeti i tipkati po tastaturi, a posle da ocekuje da ce moci 45kg da drzi u rukama, i uz to jos da radi radnju koja dodatno iscrpljuje.
 
bambi1978:
Pa ti gazdinka nadji malo krupnijeg muskarca, koji ima snage u svojim rukama, ili ga posalji negde da malo vezba nebi li stekao malo kondicije i izdrzljivosti.
Ne moze covek ceo dan sedeti i tipkati po tastaturi, a posle da ocekuje da ce moci 45kg da drzi u rukama, i uz to jos da radi radnju koja dodatno iscrpljuje.

45 kg ? :D :D :D .Ja sam bre prave bedevije ukucavao tako.Inace radnje tog tipa uopste ne iscrpljuju ( ako neces da se bijemo ),naprotiv,snaze me jos vise i vise i krivo mi je kada ljudi upotrebe izlizanu floskulu " sex koji iscrpljuje " Sta bre tu iscrpljuje?
 
Gazdarica:
Heh, pa u odnosu na mene, svi su krupni... :lol:
A cuj ovog "bezgranicnog", svoje djevojke, zove bedevijama... Cccccc... :lol:

Ne ulazeci u polemiku oko ukusa,vise volim one krupnije,one su tako meke,tople i udobne...mada znaju da budu "zivcane" i to kako...ipak prednost suvo...stih je u tome sto mogu da ih namestim onako kako zelim...razgibano to,bato !!! (seko)
 
no limits:
Gazdarica:
Heh, pa u odnosu na mene, svi su krupni... :lol:
A cuj ovog "bezgranicnog", svoje djevojke, zove bedevijama... Cccccc... :lol:

Ne ulazeci u polemiku oko ukusa,vise volim one krupnije,one su tako meke,tople i udobne...mada znaju da budu "zivcane" i to kako...ipak prednost suvo...stih je u tome sto mogu da ih namestim onako kako zelim...razgibano to,bato !!! (seko)
Ma, meni je samo blesavo bilo sto svoje djevojke zoves bedevijama... Zar ne postoji neki ljepsi naziv za njih...? :roll:
 
Sedim na kaucu, ona seda na njega f-2-f, rukama za guzu i polecemo u stojeci stav bez oslonca, sa njenim nogama iz mojih ledja. I federiram je na rukama k'o na ljuljasci.

Moje resenje umora/zamora (vezano za pozu i tezinu partnerke): savijem se malo u kolenima, toliko da ona moze da spusti malo noge i da se stopalima osloni na moje listove i tako prebacuje veliki deo svoje mase na nizi deo i problem resen! :lol:

Podvarijanta (pitati blondi) je da se partnerka uhvati za dovratak, ali to ne spada u temu "...bez oslonca", mora da se bude precizan. :lol:
 
Posto mi je malopre pukla veza, pa sam 2x pis'o isto, sada na sitnije komade.

Pitanje - da li ste probali sledece:

muskarac stoji i pruza oral ribi koja je okrenuta ledjima i nogama savijenim u kolenima visi o njegovim ramenima? Vid'o u crtanom za odrasle, ali nisam prob'o. :cry: :cry: :cry: :cry:
 

Back
Top