Pitanje za nadlezne

  • Začetnik teme zelim mali podforum...
  • Datum pokretanja
Z

zelim mali podforum...

Gost
Zbog cega na krstarici ne postoji podforum: Politika? Prakticno sve teme su pokrivene osim ove. Ljudi ovde mogu da iznesu svoje misljenje o religiji, nauci, seksu... Politika cini jedan bitan deo naseg zivota i u velikoj meri odredjuje nase sudbine. Mladi bi trebali da u svemu tome uzmu mnogo vece ucesce, a ovakav jedan podforum bi bio pravo mesto na kojem bi oni mogli iznositi svoje stavove ( ne pljuvati jedni po drugima ), raspravljati o raznim topicima, razjasnjavati jedni drugima neke stvari... Ako hocemo da postanemo jedno otvoreno, demokratsko drustvo, da zivimo u normalnoj, evropskoj Srbiji ne smemo da bezimo od politike, vec naprotiv da uzmemo sto aktivnije ucesce u svemu tome i u tom smislu jedan mali podforum ne bi nikom skodio, a mislim da bi mnogima dobro dosao.
Pozdrav
 
zelim mali podforum...:
Zbog cega na krstarici ne postoji podforum: Politika? Prakticno sve teme su pokrivene osim ove. Ljudi ovde mogu da iznesu svoje misljenje o religiji, nauci, seksu... Politika cini jedan bitan deo naseg zivota i u velikoj meri odredjuje nase sudbine. Mladi bi trebali da u svemu tome uzmu mnogo vece ucesce, a ovakav jedan podforum bi bio pravo mesto na kojem bi oni mogli iznositi svoje stavove ( ne pljuvati jedni po drugima ), raspravljati o raznim topicima, razjasnjavati jedni drugima neke stvari... Ako hocemo da postanemo jedno otvoreno, demokratsko drustvo, da zivimo u normalnoj, evropskoj Srbiji ne smemo da bezimo od politike, vec naprotiv da uzmemo sto aktivnije ucesce u svemu tome i u tom smislu jedan mali podforum ne bi nikom skodio, a mislim da bi mnogima dobro dosao.
Pozdrav

sto se nisi potpisao, pa znam kosi:))) samo nisi trebao ovde da predlozis nego mu pisi na mail nadji tamo u profilu... mladi da uzmu ucesce u politici hmmm ma ko da nas je neko nekad nesto pitao... i onako bude kako mafija resi...upsssss... ipak ti to sredi na mail :wink:
/me se izfinjava sto je neozbiljna :oops:
 
ja odoh da spavam a vi posto ste tako dobri i otjete da perete sudje, ajte malko pocistite mi kutju do sutra, pustite mashinu, onaj fini ves operite na ruke, decu mi odvedite u obdanishte, mene nemojte da budite, a kad se budem pridigla platitju vam za obafljen posao...
laku notj :P
 
Postovani,

forum 'Politika' nije i do daljnjeg nece biti otvoren na Forumu Internet Krstarice, jer se politika Internet Krstarice ne zasniva, niti je usmerena ka tom 'politickom' sadrzaju.


Pozdrav
 
Radodajko,

sve se naravno moze i negativno okarakterisati,
naravno da nije usmereno ka ekstremima, ali u svemu vec pomenutom ima manje konflikata nego kad je rec o 'Politici' pogotovo u zemlji gde skoro svaki pojedinac sebe smatra za 'Politickog eksperta'.

Izbor tema na ovom forumu je zaista sirok, ko ne moze bez politike, neka poseti neki drugi domaci forum, ima ih dovoljno sa politickim temama.

Pozdrav
 

Back
Top