Linkovi privatnih pravnih fakulteta

liberal82:
E ovako :)...
konkretno koji je to beogradski pravni fakultet (privatni) koji je dobio akreditaciju privremenu... a dobio je sigurno jer znam devojku koja ga je upisala ali nikako da je dobijem da je cujem....
uhhh pospan sam pa ce biti sve nepovezano ali racunam na vas intelekt :)


ajde ako neko ima linkove privatnih pravnih fakulteta u srbiji da ih postavi ovde :)... tj. ko koji zna neka postavi.....

konkretno ivchony na kom si ti i ako imas neke linkove drugih postavi ih......i voleo bi ako je ikako moguce da se cujemo na msn -u, telefonom ili putem maila ako je ikako moguce cisto da se informisem o tom privatnom na kojem si ..... liberal82@hotmail.com -msn, 73566231 - icq.... ili na irc-u ak odolazis reci gde.. ili vladimir_sto@yahoo.com :).... ako je ikako moguce ;)

hvala vam u napred i izvinite jos jednom na bunilu u porucu :)

Dozvole za rad od ministarstva prosvete imaju samo imaju Pravni fakultet univdrziteta "Union" i Pravni fakultet univerziteta "Novi Pazar".

Pravni fakultet univerziteta "Privredna akademija" iz Novog Sada ima dozovlu od pokrajinog veca Vojvodine.
Решење Покрајинског секретаријата за образовање и културу
бр. 106-614-00004/2006-03 од 11. септембра 2006. године

To su jedina 3 pravna fakulteta sa stalnim dozvolama za rad.
Fakultet za pravne i poslovne studije
iz Novog Sada ima privremen dozvolu za rad izdatu od pokrajinskog izvrsnog veca.
Телефон:021/472-78-84, 472-78-85
Решење 106-022-718/2005-01 од 12.01.2006 (решење Пок. секретаријата за образовање и културу за I годину)
 
roxy135:
Jel smer za pravosudnu upravu ustvari pravni fakultet?
gledao sam program i nije bas jasno...
Pola predmeta su pravni a pola su ekonomski ili organizacioni.
Sto se tice pravnih predmeta fali kompletno gradjansko pravo sem uvoda.
Bas cudan program pre da se moze porediti da programima ostalih fakultetima predvidjenih za malu diplomu + ekonomskih fakulteta ponovo za malu diplomu.
 

Back
Top