Ajd' o retro stvarima,nove smaraju!

Ja danas qupih Temple of elemental evil..josh nisam instalirao..chekam da mi zavirshi defragmantaciju pa da s punim potencijalima ko zmaj qrenem....izgleda mi qo moj tip RPG-a....a poshto je iz 2003.,to je za vetjinu ovde zgleda retro..a?
Pre je nisam igro al sam chuo za nju....pa ne znam....valja li..il sam dzabe bacio pare?
 
jupii secam se pass-a.
ima dosta starih igara za koje bi trebalo izbaciti nastavak, za neke ce sigurno izaci mada tom cekanju izgleda nema kraja, cak izlaze igre koje su duhovni nastavci predhodnih igara (mislim na to da ih isti tim radi ali nisu iste igre, pa kao bolje ista nego nista....). izgleda da ima vrlo malo timova koji izbacuju kvalitetne naslove na novom (dobrom) engine-u, pa kvalitetne igre iz proslosti blistaju sada vise nego ikad i sluze za uporedjivanje kvaliteta (teta hehe...), ali stvari postaju smesne kada nema sa cime da se uporedi neka stara legenda sa necim novim, ostaje nam da cekamo...
mada, sta ja znam sto vec dugo vremena ne izlazi nista kvalitetno (po mom ukusu :D), zapitam se da li sam prerasto sve to?!
 

Back
Top