1984

linabg

Poznat
Poruka
7.455
Krstarica kao 1984.. brisu nam se secanja, neki ljudi netragom nestaju, kao da ih nikad nije bilo, moramo da pazimo sta pricamo, gledaju nas sa sviju strana, imamo podeljena ministarstva, clanovi bliski vlasti nas uhode i cinkare, a gosn veliki brat se tu i tamo pojavi, tek da znamo da postoji.. ovaj.. sta mislite o tome? livija, ti? :D
 
SEX...
b3-1.jpg
 
linabg:
Krstarica kao 1984.. brisu nam se secanja, neki ljudi netragom nestaju, kao da ih nikad nije bilo, moramo da pazimo sta pricamo, gledaju nas sa sviju strana, imamo podeljena ministarstva, clanovi bliski vlasti nas uhode i cinkare, a gosn veliki brat se tu i tamo pojavi, tek da znamo da postoji.. ovaj.. sta mislite o tome? livija, ti? :D
...Nisam ti ja Livija - znas :twisted: ... nego zivimo mi vec poodavno u `84-toj a pamtimo i gore - npr 90-te,niko te nije kontrolisao,mogao si do mile volje da riknes od gladi,da te slucajno upuca neki klinac etc...meni je ok,bojim se samo kompleksa manje vrednosti "Velikog" ako me posmatra bas sve vreme...
 
Verujem cenjeni sude
Da dobro poznaješ ljude
Vi barem imate posla
Jer cud je cud, a sud je sud
Verujem cenjena glavo da si i ucio pravo
Da svakom sudiš pošteno
Jer cast je cast, a vlast je vlast
I sve po zakonu, za to sam prvi
Ne bi bilo ove krvi da je bilo sve po zakonu
Vlast je vlast i ja to poštujem
Tu su paragrafi, pa zagrabi
Nek' isto je i djavolu i djakonu
 
linabg:
Krstarica kao 1984.. brisu nam se secanja, neki ljudi netragom nestaju, kao da ih nikad nije bilo, moramo da pazimo sta pricamo, gledaju nas sa sviju strana, imamo podeljena ministarstva, clanovi bliski vlasti nas uhode i cinkare, a gosn veliki brat se tu i tamo pojavi, tek da znamo da postoji.. ovaj.. sta mislite o tome? livija, ti? :D
Jel ovde neko čitao tu knjigu o kojoj pričaš...sumnjam da je
 

Back
Top