Magija i slicno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
korona1:
Jel ste vi ljudi intelektualci ili sta ste?????????Ne mogu da verujem,kakva magija,kakve gluposti! Zatucane vlajne po selima nemaju druga posla vec se zajebavaju sa smotuljcima.dlakama,itd.Vecina seljanki neobrazovanih se zamlacuju tim glupostima jer nista pametnije u zivotu nisu radile. Alo ljudi,21 vek je!!!!!!!!!

Mislim da sam bila vrlo jasna u svom postu.
Cak sam navela i da se istraživanjima na zadatu temu bavi neko ko je itekako intelektualac.
Ne vidim problem, niti razlog za ovakvu reakciju.
 
Ah da, jos nesto!
Ne bave se istraživanjima na tom polju samo pojedinci, vec postoje citavi instituti formirani i to po najrazvijenijim zemljama sveta: Nemacka, Amerika, Holandija....Ne bi bilo lose da se prethodno informises!
 
Astral-Blade:
Јесте да је 21. век, али ти то објасни оним светским моћницима, укључујући председнике, премијере, политичаре, гувернере, председнике великих корпорација и банака, који сваке године оргијају и врше окултне церемоније на једном приватном поседу северно од Сан Франциска, где се налази џиновски кип сове (демонски симбол још из доба Вавилона) коме се клањају и приносе жртве, а на самом улазу у комплекс је слика ђавола.

Društvo se zove Bohemia Groove. Ima i video od skoro 2 sata gde prikazuju dotično mesto i sve njegove tajne

VIDEO -

https://video.google.com/videoplay?docid=-82095917705734983

 
Astral-Blade:
Јесте да је 21. век, али ти то објасни оним светским моћницима, укључујући председнике, премијере, политичаре, гувернере, председнике великих корпорација и банака, који сваке године оргијају и врше окултне церемоније на једном приватном поседу северно од Сан Франциска, где се налази џиновски кип сове (демонски симбол још из доба Вавилона) коме се клањају и приносе жртве, а на самом улазу у комплекс је слика ђавола. Иначе, за твоју информацију, цео западни свет је препун окултно-магијско-сатанистичких симбола који су новијег датума. Толико о цивилизацији и образованости на коју се позиваш.

Sve ja to znam ali jednostavno ne verujem u te stvari.Smesno mi je,odnosno zalosno kad cujem da se nekom lose stvari desavaju zato sto mu je 'bacena magija",a nijednog trenutka taj neko ne stavi prst na celo i upita se zasto mu se lose desava.A jos kad odu kod neke babe ili dede da im skidaju...Poenta price je da ne mogu da shvatim kako neko moze da se prima i veruje u sve te gluposti.
 
stevi25:
Društvo se zove Bohemia Groove. Ima i video od skoro 2 sata gde prikazuju dotično mesto i sve njegove tajne

VIDEO -

https://video.google.com/videoplay?docid=-82095917705734983

Јесте, гледао сам тај документарац, а ако ниси до сада погледај и феноменалан видео под називом "Freedom or Fascism", у коме говори David Icke, а добар део приче се односи на окултно-магијску симболику и грађевине широм Европе и Америке које намеће масонерија и њима блиски владајући кругови, а да људи тога нису ни свесни.
 
Astral-Blade:
Јесте да је 21. век, али ти то објасни оним светским моћницима, укључујући председнике, премијере, политичаре, гувернере, председнике великих корпорација и банака, који сваке године оргијају и врше окултне церемоније на једном приватном поседу северно од Сан Франциска, где се налази џиновски кип сове (демонски симбол још из доба Вавилона) коме се клањају и приносе жртве, а на самом улазу у комплекс је слика ђавола. Иначе, за твоју информацију, цео западни свет је препун окултно-магијско-сатанистичких симбола који су новијег датума. Толико о цивилизацији и образованости на коју се позиваш.

Bravo Blade:))
Vidi se ko je obrazovan a ko ne....magija, postojala, radila ili ne , oni najintelektualniji i najobrazovaniji se najvise bave njom, samo za rekord:)))
 
Kad bi se samo intelektualci u stranim zemljama bavili time, to bi bilo super... Nemaš pojma koliko ima običnih ljudi koji to rade. To su uzgred - bolesne / poremećene / zavisne / ljubomorne - komšije, rodbina, prijatelji, etc... U Srbiji toga ima mnogo. Bolje da ne pričam puno, jer mogao bih danima o tome...Najgore od svega je to što razara ljudske živote i skroz im menja sudbinu, a da ljudi nisu svesni da je u pitanju "viša sila" koja je mnogo jača od njh samih. Kao ja, koji se mučim ceo život, i koji sam tek nedavno našao dokaze zbog kojih sam se mučio sve ove godine. Celi život su mi ta sranja bila u kući, a tek sam ih našao prošle godine. Sve što je bilo napisano, to mi se i dešavalo godinama, ali bitna stvar je da ja nisam znao da je zbog toga - mislio sam da je to moje normalno ponašanje i normalan život... Kada sam 1998 godine ozdravio u nekom manastiru, život mi se okrenuo za 360 stepeni, na bolje naravno. Pop mi je rekao da imam veliku magiju, ali da pijem manastirsku vodu koja je tamo bila sa 9 česmi i rekao je da će se moliti za mene i biće sve ok. Tako je i bilo, ali to je samo trajalo par meseci i sve se kasnije vratilo još jačim intenzitetom. Verovatno se vratilo zbog tih stvari koje su bile u kući i stalno delovale na mene. Inače, ko zna kada mi je to stavljeno (mozda još kad sam bio mali)... Ja nisam umišljao da imam magiju, jer do 16 godine nisam znao, dok mi pop nije rekao... Verujem da ima "mali milion" ovakvih slučajeva, pogotovo kod nas u Srbiji... Imam ogromna iskustva sa ovim stvarima, kao što neki od članova foruma kojima sam se "ispovedio" znaju malo detaljnije, ali ne bih sad ovde da idem u detalje...
 
Stevi , to kod mene ne bi moglo da se desi nikad jer ja stalno cistim kucu i to svaki cosak apsolutno sve zivo detaljno,ukljucujuci pomeranje namestaja, vadjenje sve iz fijoka, ciscenje svake stvarcice, tako da ne postoji mesto gde bi neko mogao da mi zaturi nesto a da ja to ne nadjem, a obavezno bar 2 puta godisnje pravim veliko spremanje, kad cistim ja ispomeram sav namestaj i cistim prasinu svuda u detalje, nema sanse da toliko tih nekih vrackica, zapisa umotuljcica neko moze da mi stavi u kucu a da to stoji tu godinama i da ja to ne nadjem...
Sad kod tebe je problem sto vi slabo cistite taj stan takodje, a to je neko znao:)))
Jer da detaljno cistite i pravite velika spremanja to bi odavno nasao i ne toliko patio,koliko si patio:)
Probaj da mi stavis nesto negde u stan a da ja to ne nadjem 10 godina, nema sanse:)))
 
hehe, moja keva je uredna i redovno čisti kuću... To nam je žena našla, koja se bavi nalaženjem tih stvari, to jest ima dar od Boga. Uzgred, zapis koji je bio lično namenjen meni, našla je u starom krevetu ispod - znači morao sam da sečem krevet sa donje strane i duboko u njemu je bio zapis. Zamisli gde su stavili.... Kad sam video i pročitao ono šta je meni bilo namenjeno od reči do reči (piše lepo moje ime), ja sam se bukvalno šokirao... Čoveče, nađeš žive dokaze za ono što ti se dešavalo godinama - ogromni strahovi, mucanje, psihički problemi, izolovan od društva godinama, bez završene srednje škole, i mnoge druge stvari...Ja se čudim i dan-danas kako sam to sve preživeo. Samo Bog zna, kakav sam pakao prošao... :cry: A žena je našla takođe svašta zašiveno duboko u starim jastucima koji su bili u kući i nisu bili puno korišteni... Znači takođe u 2 stara kreveta na kome smo brat i ja spavali godinama, bilo je ušiveno svašta. Znam neke komšije koje su morale rušiti fontanu u dvorištu, da bi našli dokaze. Jednostavno, žena dodje i oseti i samo ti kaže gde se šta nalazi - kao detektor. :grin: Takođe, jedan čovek je rušio stub od kapije i pronašao svašta zamalterisano unutra. Poenta je da ti mogu staviti na mesta na koja nikad ne bih pomislila da je moguce staviti. Isto tako možeš da nagaziš na nešto - na primer, neki komšija kod svoje rodbine, nagazio na neke magijske elemente i nakon par dana pogodio u bolnicu. Zdrav k'o dren, a njemu loše. :roll: Jbt, sve pretrage izvršio i sve zdravo, a čovek umire od bolova. Kasnije je saznao od neke žene da je nagazio na nešto, pa je morao ići na "tretmane" da to skine... Te bolesne osobe mogu i preko tvoje slike ili nečega što pripada tebi (bilo šta), da ti naprave haos od života.Ta sranja se dešavaju većinom u manjim mestima, gde svako zna svakoga. Naravno, ima toga svugde, ali pretežno u manjim gradovima i selima.
 
Meni samo nije jasno kako je neko mogao tek tako da udje u kucu i da odradi sve to.Da bi neko ispisao taj zapis i prisio svasta po jastucima potrebno je da taj neko udje u sobu i provede u njoj odredjeno vreme.Izvini,ali ja stvarno u ta s..nja ne mogu da poverujem.Lose stvari se svima u zivotu desavaju,nekom manje,nekom vise..Veruj u Boga i upoznaj malo vise svoju veru,a te magije i ostale gluposti i sujeverja ostavi na stranu.
 
Mogao je neko da uđe u kuću na primer dok smo bili na letovanju ili nešto slično... Uglavnom ti kreveti i jastuci su potekli od moje bake koja živi preko puta mene. Znači možda je ona ili neko ko nas poznaje, jednostavno sve to odradio PRE nego što sam dobio krevete i jastuke.. Može biti svakakvih varijanti. Ja sam pre živeo u drugoj kući, par metara udaljenoj od moje trenutne, nove kuće, u koju sam se uselio 92' godine. Mada, znam da su nam, dok smo gradili novu kuću, bacili zemlju sa groblja u temelje... Inače, zapisi i ostalo se prave kod osoba koje se u to dosta razumeju i bave se time. Nije samo dovoljno nešto napisati i staviti - za to postoje određeni rituali i slično... Jednostavno, osoba koja želi da ti napravi nešto, ode kod dotične osobe, zatim joj da tvoju sliku ili nešto drugo i onda iz "menija" odabere šta bi htela da napravi... :lol: Naravno, verujem u Boga i obišao sam većinu manastira po Srbiji. Uglavnom se osećam loše u jakim manastirima - Ostrog, Velika Remeta, etc.. Jedva dođem sebi od bolova u glavi, ali svaki put. Naravno i kršten sam. Verovatno se, dok sam u manastiru, mešaju pozitivne i negativne sile u meni... Na Ostrogu sam spavao jedno veče, 2002 godine, i tresao se celu veče - jedva sam dočekao jutro. Kad sam izašao iz manastira, onda mi se jako spavalo, dok unutra nisam mogao.Eto, jednostavno hoću da pokažem ljudima na mojim primerima, da ovakve stvari postoje i da ih se čuvaju.

Evo još neki primer - pre mesec dana, koleginica sa posla, mojoj kevi dala šnalu za kosu. Keva stavila šnalu i nakon dan-dva, počela kosa da joj opada. Keva odmah videla da to nisu čista posla i bacila šnalu u vodu. Sad je sve ok.

Još nešto - ako već nađete zapise ili slično u kući, nije samo dovoljno da ih zapalite i bacite. Negativna sila ostaje u vama i posle toga. Zato je i stavljeno da bi negativna energija ušla u vas i delovala. Jedino rešenje nakon toga su ogromna vera u Boga, post, redovni odlasci u crkvu, ili odlazak kod dotičnih osoba, da skinu ono što je ostalo...
 
Znam, moram da se menjam iz korena... Samo sam pričao šta mi se dešavalo u životu... Inače, nemam ženu, nikad nisam imao devojku, a ni prijatelja nemam puno, jer sam većinu života proveo u izolaciji. Nadam se i verujem da ce biti bolje... Hvala na savetu. ;)
 
Stevi DA MI JE NEKO ISEKAO DUSEK NARAVNO DA BIH TO PRIMETILA:)))
Zar se kod tebe nikad ne prevrcu duseci , ciste, peru, usisavaju, dubinsko ciscenje i tako dalje?:)))
I samo da ti kazem ako neko spava na nekom starom starom duseku naravno da ce da ima bolove...opet se ne slazem da je taj covek imao bolove od neke magije...i u medicini postoje razne vrste telesnih bolova, od kojih ljudi pate, lekari to znaju ali ne znaju od cega se javljaju, ali u pitanju nije magija,nego jednostavno bolovi u misicima, mislim i zna se od cega se javljaju ali posto sve zvanicno nije utvrdjeno i dokazano, te dijagnoze u medicini ne postoje, a lekari to je ono sto trebas da znas, oni kad pregledaju pacijenta oni ne smeju da idu u neke teorije koje nisu medicinski dokazane i da idu preko onoga sto "pise u medicinskim knjigama" i sto je kako da kazem kodirano kao bolest, dijagnoza i medicinski dokazano, tako da ako preko tog naucnog utvrdjenog dela i znaju nesto oni ti nece reci jer nije medicinski uvedeno zvanicno kao dijagnoza, i lekari ne smeju da ti kazu, ali reci ce ti medicinske sestre, fizioterapeuti i kiropraktori, ovako prijateljski van medicine, jer lekari su obavezani zakletvom i pravilima preko kojih ne smeju da predju i to je to....tako da cesto moras da budes sam svoj lekar i da istrazujes dalje o svojoj bolesti iz drugih izvora....
Najlakse je sve svaliti na neku magiju a ustvari ne traziti pravi razlog svoje bolesti, moze da bude nesto za sta medicina jos uvek ne zna, jer zna se da postoje i takve bolesti , medicina nije apsolutno razvijena nauka, jos je u fazi istrazivanja i ona sama zna da zna jako malo o ljudskom telu i vecini bolesti.....
Najvaznije je naci dobrog lekara...ili bar onog koji zeli da saslusa pacijenta i nije arogantan.Postoje i bolesti jos uvek neotkrivene koje lekari u procesu lecenja pacijenta slucajno otkriju i tako dalje...
Npr ja imam doktorku koja nije arogantna koja me slusa i veruje mi, i ja sam njoj objasnjavala cesto zbog cega se neke stvari desavaju , posebno kad se radi o telesnim bolovima i ona se naravno slozila sa mnom, samo sto je rekla da u medicini ne postoji takva dijagnoza i takvo objasnjenje jer jos niko se nije pozabavio istrazivanjem istog, ustvari jesu ali jako malo njih i ne zvanicni medicinski lekari nego alternativci i lekari koji su zbog nemogucnosti da svoja otkrica primene na pacijentima u zvanicnoj medicini, u bolnicama itd, otisli u alternativne lekare i imaju svoje privatne ordinacije alternativne medicine gde lece te bolesti...
Ali opet ne kazem da magija ne postoji, verovatno postoji, samo sad je tesko utvrditi da li je od magije ili neceg drugog zbog svega sto sam navela i ne treba na brzinu uletati u zakljucke i biti opsednut bilo cim nego treba traziti odgovor na mnogo "strana"..
a to da je neko bolestan a lekari ne mogu da utvrde od cega, to se desava jako cesto i bez ikakve magije jer medicina NE ZNA SVE...i oni to priznaju.....
 
Ja predlazem da se svi ti duseci potekli od bake , odnosno stari , pobacaju i kupite brate nove duseke, jer to nije dobro ni za kicmu ni za sta, sama cinjenica da neko spava na nekom starom propalom duseku moze da mu stvori mnogo problema s kicmom kostima , misicima i da umire od bolova samo od toga....Dusek koristite maks 3 godine i onda bacajte i kupujte drugi, taj na kome spavate!!!

Takodje u dusecima zive rani insekti , bakterije itd, i to mora redovno dubinski da se cisti parom da se to ubije i to moze da vam izazove svakakve probleme, ako vam sve te bakterije i virusi udju u organizam ili otrov od tih insekata koji tu zive ili sta znam, ali znam da izazivaju razne bolesti, nisam bas upucena ali znam da je tako, sam jako stari dusek bez ikakve magije u njemu , sam po sebi moze da vam izazove ogromne zdravstvene probleme.
Znaci Stevi obavezno bacaj sve te duseke i kupi nove i ne zaboravi da se informises o svim tim insektima i bakterijama koje se kote po dusecima i kako stari propali duseci izazivaju bolesti kostiju i misica i kako se sve to cisti , sanira, dubinski ubija parom i tako dalje,..
Informisi se dobro.
 
Kod mene se stalno čisti i usisava, naravno...Ja nisam rekao da je bilo u dušeku, nego baš u samom krevetu sa donje strane, duboko unutra stavljeno u one federe od kreveta.. Znači morao sam bukvalno da sečem krevet sa donje strane. Ne znam kako drugačije da objasnim... :roll:

Aj mi objasni jednu stvar - moje komšije, koje su bile potpuno zdrave celi život, odjednom za 2-3 godine, cela porodica operiše kičmu - otac, majka i 2 ćerke... Prošle godine više nisu znali šta će od muke, pa su posumnjali na magiju. Zvali su tu ženu i našla im je zapis duboko u njihovoj bašti zakopan, gde je pisalo - da svi redom boluju od kičme i raznih bolesti, i na kraju smrt. Naravno bilo je raznih zamotuljaka i svačega u bašti, krevetima, sobama, etc..Ne znam, ovako možemo 5 dana razgovarati... Pročitaj pažljivo sve moje postove i sve će ti biti jasno. Glupo mi je više da se raspravljam o tome :roll:
 
Da, vidi se... Meni su rekli da imam uticaj 3 negativne planete u kući gde živim i da je najbolje da bežim što dalje od roditeljske kuće (ako budem u prilici). Bio sam pod uticajem magije od 6-24 godine, tako da mi horoskop ništa nije vredeo. Neki od astrologa koje sam pitao, su mi rekli da bi moj život bio skroz drugačiji / lepši, da nije toga bilo...

Ovo sam dobio kao odgovor -

Иначе, астролошки гледано, магију, духове и слично представљају Плутон, знак Шкорпије и 8. поље, као и владар тог поља и ти то заиста имаш прилично наглашено и у вези је са 4. пољем (кућа, место порекла, родитељи).
 
stevi25:
Kod mene se stalno čisti i usisava, naravno...Ja nisam rekao da je bilo u dušeku, nego baš u samom krevetu sa donje strane, duboko unutra stavljeno u one federe od kreveta.. Znači morao sam bukvalno da sečem krevet sa donje strane. Ne znam kako drugačije da objasnim... :roll:

Aj mi objasni jednu stvar - moje komšije, koje su bile potpuno zdrave celi život, odjednom za 2-3 godine, cela porodica operiše kičmu - otac, majka i 2 ćerke... Prošle godine više nisu znali šta će od muke, pa su posumnjali na magiju. Zvali su tu ženu i našla im je zapis duboko u njihovoj bašti zakopan, gde je pisalo - da svi redom boluju od kičme i raznih bolesti, i na kraju smrt. Naravno bilo je raznih zamotuljaka i svačega u bašti, krevetima, sobama, etc..Ne znam, ovako možemo 5 dana razgovarati... Pročitaj pažljivo sve moje postove i sve će ti biti jasno. Glupo mi je više da se raspravljam o tome :roll:

Lose polozen Saturn , ili u prvoj kuci, a posto je u pitanju porodica u natalnoj se vidi i genetsko nasledje , aspekti se nasledjuju od roditelja, drugo do oboljenja kostiju dolazi i zbog nepravilne ishrane,nedovoljno kalcijuma,sunca,nedovoljno kretanja, fizicka neaktivnost ili preterana fizicka aktivnost u kojoj se ne koriste svi misici u telu.....
Kad bih znala istoriju te porodice i kako su ziveli i kako zive i kakve su osobe dala bih ti uzrok i bez ikakve magije. Drugo mnogo ljudi oboljeva od kicme, jer se ne krecu dovoljno...nasi preci pecinski ljudi su bili verovatno zdravi sto se tice misica i kostiju jer su se kretali bili gipki okretni, kao danas akrobati, balerine, plesaci ...da li si video ljude koji mogu svojim telom da izvedu svakakve stvari...e tako bi trebali i svi mi da mozemo jer je nase telo tako dizajnirano, a ne mozemo jer ne vezbamo dovoljno, nismo elesticni, ne radimo gimnasiku, jogu itd, sedimo ili radimo jednolicne fizicke poslove u jednom ili dva polozaja...nije dovoljno samo cistiti kucu, setati malo, trcati malo i onda covek kaze da je u dobroj kondiciji....a vecina ne radi cak ni to osnovno, bar hodanje!, ali bez obzira na sve predugo sedenje pored kompjutera, ili lezanje ili sedenje na stolici a bez fizickih aktivnosti kojima se pokrecu apsolutno svi misici tela,cak i oni najmanji dovodi do oboljenja kostiju i kicme...ja ne znam coveka koji ne pati od kicme i jos nekih stvari.....
Nisu trebali da operisu, trebali su samo da rade jogu i prsljenovi bi se vratili na mesto, ojacaju se misici i onda misici drze kosti i sve se popravi i vrati na mesto, ponovo se oblikuje telo...naravno prolazi se krzo velike bolove prilikom vezbanja ali se ide kroz bol, jer misici dugo zapusteni naravno da bole, kad pocnes da ih lecis vezbama, ides kroz bol i sve popravis, dovedes telo u prirodno stanje.Cije je telo danas u prirodnom stanju, nicije, misici atrofiraju ako se ne koriste, ako se ne koriste svi misici, jedni se istezu, jedni skracuju, jedni atrofiraju jednostavno "umru" dolazi do totalne neravnoteze u radu misicnog sistema a oni drze kosti i eto ti problema sa kostima i kicmenim prsljenovima, takodje
idi kod komsija i pogledaj na kakvim dusecima spavaju!
 
šta da ti kažem - na zapisu im je pisalo da svi redom boluju od kičme i raznih bolesti. Velikom brzinom im je kičma počela da se krivi. Malo je falilo da završe u kolicima... Lekari nisu mogli da veruju. Ljudi su celoga života bili savršeno zdravi. Neverovatno je da za 2 godine svih četvero operišu kičmu i da svi imaju šipku u leđima. Uzgred, nemaju genetsko nasleđe - niko od njih.

Meni je pisalo nešto u smislu - da venem kao biljka, da se vrtim u krug, ceo svet obišao i leka ne našao... To mi se sve i dešavalo - bio sam jako mršav skoro ceo život. Mislio sam uvek da mi je to normalna težina. Kad sam bacio ta sranja iz kuće, (nažalost tek prošle godine sam ih našao), dobio sam nakon par meseci čak 15 kila, ali stvarno. Nisam mogao da verujem. Takođe lutam već 10 godina, da nađem sebi leka - psihijatri, psiholozi, homeopatija, akupresura, joga, razne medicinske ustanove i naravno dotične osobe koje se bave skidanjem. Jedino kod njih sam osetio poboljšanje i to dosta, dok sa lekarima ništa... Te famozne 1998 godine, život mi se preokrenuo za 360 stepeni, kad sam bio u onom manastiru. Otac iz manastira mi je rekao da mi lekari ne mogu pomoci nikako, jer u pitanju je velika magija.Rekao je bice sve u redu, samo pij tu vodu iz manastira i ja cu se moliti za tebe. Nakon 4-5 dana, život mi se okrenuo nabolje - nema više strahova, mucanja, fizičkih bolova, etc... Kao da je sva negativna energija ili kako vec hoćete da je nazovete - izašla iz mene. Ne mogu da opišem taj osecaj - psihički i fizički sam bio preporođen. Ja, koji sam čitav život bio u kući, slabo se družio, imao strahove, odjednom sve krenulo na bolje - prestalo mucanje, svaki dan sam izlazio, drugari su me obožavali - ma skroz druga ličnost. Zaista, božanski osećaj. Fenomenalno sam se osećao u naredna 4 meseca, ali se to kasnije opet vratilo jačim intenzitetom - verovatno zbog zapisa koji je bio u kući, stalno delovao i bio jači od svega. Mada, neki su mi rekli da mi je pravljeno kasnije opet nešto. Čim neko viidi ili čuje da mi je dobro (komšije, rodbina), odmah krene sa novim sranjima da mi pravi..

Ako hoćeš, poseti ovaj sajt - www.astromag.biz

ideš gore na "magija" pa zatim "simptomi".

Ja samo pričam moja iskustva... Inače, sada mi je dosta bolje nego pre, od kada sam prošle godine bacio ona sranja iz kuće i išao na dodatna "skidanja", da se skroz sve očisti iz mene. Cela porodica je godinama bila u haosu, ali sada je božanski mir u kući, za razliku od nekada.
 
stevi25:
šta da ti kažem - na zapisu im je pisalo da svi redom boluju od kičme i raznih bolesti. Velikom brzinom im je kičma počela da se krivi. Malo je falilo da završe u kolicima... Lekari nisu mogli da veruju. Ljudi su celoga života bili savršeno zdravi. Neverovatno je da za 2 godine svih četvero operišu kičmu i da svi imaju šipku u leđima. Uzgred, nemaju genetsko nasleđe - niko od njih.

Meni je pisalo nešto u smislu - da venem kao biljka, da se vrtim u krug, ceo svet obišao i leka ne našao... To mi se sve i dešavalo - bio sam jako mršav skoro ceo život. Mislio sam uvek da mi je to normalna težina. Kad sam bacio ta sranja iz kuće, (nažalost tek prošle godine sam ih našao), dobio sam nakon par meseci čak 15 kila, ali stvarno. Nisam mogao da verujem. Takođe lutam već 10 godina, da nađem sebi leka - psihijatri, psiholozi, homeopatija, akupresura, joga, razne medicinske ustanove i naravno dotične osobe koje se bave skidanjem. Jedino kod njih sam osetio poboljšanje i to dosta, dok sa lekarima ništa... Te famozne 1998 godine, život mi se preokrenuo za 360 stepeni, kad sam bio u onom manastiru. Otac iz manastira mi je rekao da mi lekari ne mogu pomoci nikako, jer u pitanju je velika magija.Rekao je bice sve u redu, samo pij tu vodu iz manastira i ja cu se moliti za tebe. Nakon 4-5 dana, život mi se okrenuo nabolje - nema više strahova, mucanja, fizičkih bolova, etc... Kao da je sva negativna energija ili kako vec hoćete da je nazovete - izašla iz mene. Ne mogu da opišem taj osecaj - psihički i fizički sam bio preporođen. Ja, koji sam čitav život bio u kući, slabo se družio, imao strahove, odjednom sve krenulo na bolje - prestalo mucanje, svaki dan sam izlazio, drugari su me obožavali - ma skroz druga ličnost. Zaista, božanski osećaj. Fenomenalno sam se osećao u naredna 4 meseca, ali se to kasnije opet vratilo jačim intenzitetom - verovatno zbog zapisa koji je bio u kući, stalno delovao i bio jači od svega. Mada, neki su mi rekli da mi je pravljeno kasnije opet nešto. Čim neko viidi ili čuje da mi je dobro (komšije, rodbina), odmah krene sa novim sranjima da mi pravi..

Ako hoćeš, poseti ovaj sajt - www.astromag.biz

ideš gore na "magija" pa zatim "simptomi".

Ja samo pričam moja iskustva... Inače, sada mi je dosta bolje nego pre, od kada sam prošle godine bacio ona sranja iz kuće i išao na dodatna "skidanja", da se skroz sve očisti iz mene. Cela porodica je godinama bila u haosu, ali sada je božanski mir u kući, za razliku od nekada.
Mozes li da podelis sa nama koji manastir je u pitanju? Skroz sam se pronasao u tvom textu, ali skroz...
 
stevi25:

Иначе, астролошки гледано, магију, духове и слично представљају Плутон, знак Шкорпије и 8. поље, као и владар тог поља и ти то заиста имаш прилично наглашено и у вези је са 4. пољем (кућа, место порекла, родитељи).


Ma ja sam Bad ... mislim u podznaku sam skorpija , pored Merkura najvise deluje na mene Pluton i najizrazenija mi je osma kuca ... hehe ... mada je kod mene to malo drugacije ... ja sam dobar :grin: ... 8) :-o :o
 
Evo pronasla sam nesto o svecama:
Svaki dan ima svoju svecu koja je odredjene boje.
Recimo,ponedeljkom se pali iskljucivo crna,ljubicasta,tamno plava ili zelena sveca.Ove boje su vezane za crnu magiju.Subota je dan takodje za tesku crnu magiju i subotom se koriste male svece koje se nose groblje.
Za ljubavnu magiju se iskljucivo koriste dve crvene i jedna ljubicasta sveca,uglavnom petkom.Dve crvene svece predstavljaju muskarca i zenu,a ljubicasta sveca stoji u sredini i predstavlja ljubavnog demona.Za sve uroke,bolesti,novcane gubitke,prokletstvo vracare rade sredom,utorkom i cetvrtkom i koriste bele ili zute svece kupljene u crkvi sa stalkom.
Beli magovi nikad ne koriste
crne,zlatne,ljubicaste i tamnoplave svece,vec iskljucivo svtloplavu,crvenu,belu,srebrnastu svecu.Svetloplava sveca direktno otklanja negativne uticaje magije.Bela je za resavanje problema,a crvena se koristi za ljubav i brak.Zuta sveca predstavlja spirtualnu ljubav,a srebrnasta sveca je zastita od pakosnih i ljubomornih ljudi i vezana je za Boga.
Kazu da ne treba primati svece na poklon jer to donosi nesrecu u roku od 225 dana od prijema svece.Svako za sebe treba da kupuje svece.
Da biste pojacali ljubavno uzivanje u bracnoj zajednici dovoljno je upaliti crvenu svecu jednom nedeljno,a najbolje je da to bude u Venerin sat.takodje crvena sveca stvara dobru energetsku zastitu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top