konacno ciji je B-92

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

JMBG

Zainteresovan član
Poruka
123
Novu emisiju SVET u 2, koju od 2. oktobra 2006. zajednički pripremaju redakcije Svetske službe BBC-ja na srpskom jeziku i beogradskog Radija B92, od sada možete slušati i na internet stranici BBC Serbian. 8-)
 
e kamo srece da je bbc vlasnik bilo koje nase televizje ali nije nego je neka strana kompanija vecinski mislim da je iz Nemacke a manjinski je valjda jos Veran Matic koji pokrao nesto para od donacija pa je kupio svoj udeo.BBC je najbolja i najstarija svetka televizija sa najacom produkcijom tako da se ne mogu uporedjivati sa nasim stanicama a oni emituju program i imaju redakcije u preko 100 svetnkih zemalja i jezika sto samo govori o njihovoj snazi tako da bi za nase novinare bilo jako korisno da saradjuju sa engleskim kolegama.
 
al bundy:
.BBC je najbolja i najstarija svetka televizija sa najacom produkcijom tako da se ne mogu uporedjivati sa nasim stanicama

Ма не мислим директно на ББЦ. Али да са Б-92 управљају стране владе, на то сам мислио. А друго ББЦ је ипак под контролом Британске владе, колико ја знам, можда и грешим.
 
JMBG:
Ма не мислим директно на ББЦ. Али да са Б-92 управљају стране владе, на то сам мислио. А друго ББЦ је ипак под контролом Британске владе, колико ја знам, можда и грешим.
ma nije bbc nego nea privatna marketinska kompanija a posle pada Milosevica "strane vlade" vise nemaju razloga da upravljaju nasim stanicama jer ih mi uopste vise ne zanimamo a sve ostalo je paranoja domacih komunista imaju ljudi toliko bitnijih mesta u svetu npr. Palestina,Iran,Irak.Severna Koreja,Venecuela pa i Belorusija hebe se njima zivo za SrBIJU I bALKAN.
 
al bundy:
e kamo srece da je bbc vlasnik bilo koje nase televizje ali nije nego je neka strana kompanija vecinski mislim da je iz Nemacke a manjinski je valjda jos Veran Matic koji pokrao nesto para od donacija pa je kupio svoj udeo.BBC je najbolja i najstarija svetka televizija sa najacom produkcijom tako da se ne mogu uporedjivati sa nasim stanicama a oni emituju program i imaju redakcije u preko 100 svetnkih zemalja i jezika sto samo govori o njihovoj snazi tako da bi za nase novinare bilo jako korisno da saradjuju sa engleskim kolegama.

Извол'те,
cwm43.gif
изјавите

нешто за Би-Би-Си ....... (стари виц) :razz: :razz: :razz:

Једино не контам да ли си ти у искреној заблуди или си веома злонамеран. 8-)
 
al bundy:
ma nije bbc nego nea privatna marketinska kompanija a posle pada Milosevica "strane vlade" vise nemaju razloga da upravljaju nasim stanicama jer ih mi uopste vise ne zanimamo a sve ostalo je paranoja domacih komunista imaju ljudi toliko bitnijih mesta u svetu npr. Palestina,Iran,Irak.Severna Koreja,Venecuela pa i Belorusija hebe se njima zivo za SrBIJU I bALKAN.

Не бих се баш сложио са тобом, Косово је још увек тема :idea:
Друго чисто сумњам да ће Балкан оставити по страни, па све ово и јесу урадили да би управљали Балканом и то опробаном методом Звавади па владај :wink:
 
eremita:
Извол'те,
cwm43.gif
изјавите

нешто за Би-Би-Си ....... (стари виц) :razz: :razz: :razz:

Једино не контам да ли си ти у искреној заблуди или си веома злонамеран. 8-)
pa sta je zabluda u vezi bbc a ?Sve sto valja na televiziji je poteklo od njih i u zabavnom,i informativnom ,istrazivackom ,obrazovanom novinarstvu oni su pioniri elektronskih medija u svetu i primer kako treba da izgleda javni servis pa bi mogo Tijanic da ode malo da vidi kako to profesionalci rade mada sumnjam da se ikada moze RTS I BBC porediti.
 
Све је то колега колико толико тачно ако занемаримо информативну политику те куће. Да знате колики су ломови били у њој за време ситуације у бившој Југославији због пристрасног и необјективмног информисања које је кулминирало фалсификатом извештаја о ”логорима” у Босни које су наводно направили срби. Цела информативна редакција, значи најглавнији људи на челу са директором ББЦ је смењена и постављена нова екипа. Толико о објективном информисању.
 
al bundy:
BBC je najbolja i najstarija svetka televizija sa najacom produkcijom tako da se ne mogu uporedjivati sa nasim stanicama a oni emituju program i imaju redakcije u preko 100 svetnkih zemalja i jezika sto samo govori o njihovoj snazi tako da bi za nase novinare bilo jako korisno da saradjuju sa engleskim kolegama.

Prije nego sto lupis ovakvu glupost pogledaj kako izvjestavaju o izborima u Bosni pa mi molim te obrazlozi njihov opis harisa Silajdzica kao modernog, sofisticiranog evropskog politicara koji zeli da ujedini svoju zemlju i stvori multietnicko drustvo, dok Dodika i Srbe opisuju kao zadrte nacionaliste koji jos uvjek zive nekoliko stotina godina u proslosti... :evil:
 
Isti slucaj kao sa npr. Baticem. Svi laju na televiziju koja ima oko 10% gledanosti i daleko je od npr. Pinka.
Jadno je to!
Ko me se ne svidja nake promeni program. Ja sam to radio u Cobetovo vreme sa RTSom i verujte mi da je vrlo delotvorno. Samo klik i promenis program bez muke. I odmah se bolje osecas. :D:D
 
ko one gore rece da BBC ima odlicnu produkciju i odlicne emisije, koje nisu informativne - svaka mu se dala...
Pocev od serija koje se bave astronomijom, prirodom, zivim svetom, istorijom....neprevazidjeni su...
 
BBC je obično ***** od televizije.Komšija udaje ćerku, pa smo malo popili (malo više), ali to ne utiče na moje rasuđivanje da je BBC fekalija od TV. Emisije o astronomiji, ili istoriji nemaju blage veze sa stanjem u Srbiji, a to je jedino što me sada zanima.
 
Obersturmfuehrer:
ko one gore rece da BBC ima odlicnu produkciju i odlicne emisije, koje nisu informativne - svaka mu se dala...
Pocev od serija koje se bave astronomijom, prirodom, zivim svetom, istorijom....neprevazidjeni su...

Sto se tice naucno-obrazovnog programa jesu odlicni, medjutim kada govorimo o politici BBC je obicna propagandna masina, malo sifisticiranija od CNN ili Fox News, medjutim i dalje samo jedna bezocna propagandna masina.
 
dr hirurg:
. Цела информативна редакција, значи најглавнији људи на челу са директором ББЦ је смењена и постављена нова екипа. Толико о објективном информисању.

a u RTS-u nisi mogao ni portira da smenis :shock:

i sta znaci, bbc je propaganda britanske vlade :shock:
nije valjda finske vlade??
svaka vodeca tv je pod kontrolom vlade i bilo da je u US ili bangladesu,
i objektivno informisanje ne postoji!!!!
americko informisanje prelazi u akcione holivudske filmove i ljudima je zanimljivo,
ali poruka je ista,kao na tv iran, ovi su crni,a oni su beli...i nema sta da mislis, joe..
...sto su se oni nalupetali za vreme bombardovanja.. :shock:
lagana naucno-fantastika sa fadilom poslasticarem koji tecno prica engleski ''kao i svi u njegovom selu'':roll: :shock: :lol:
 
dr hirurg:
Све је то колега колико толико тачно ако занемаримо информативну политику те куће. Да знате колики су ломови били у њој за време ситуације у бившоSada dalј Југославији због пристрасног и необјективмног информисања које је кулминирало фалсификатом извештаја о ”логорима” у Босни које су наводно направили срби. Цела информативна редакција, значи најглавнији људи на челу са директором ББЦ је смењена и постављена нова екипа. Толико о објективном информисању.
pa vidis moja keva je bila u timu odbrane Milojice Kosa iz Prijedora i Gorana Zigica i to uopste nisu bili "logori" pod znacima navoda nego pravi logori gde su ljudi muceni i ubijeni poput Omarske i Keraterma i to nije sad nikakva propagande nego su ti ljudi sami pricali sta su radili i ima jako mnogo dokaza i svedoka o tome .Da li su oni izvestavali o Muslimanskim I Hrvatskim zlocinima i logorima to je disktabilno i ide njima na cast.
 
Ja pre par meseci silazim iz hotelske sobe,krecem na posao,kad u holu mjs sef Scott i njegova zena Amanda...i tu sa njima malo bla,bla ,bla...uglavnom mene Amanda odmah zaskoci sa pricom...jao pa kod vas u Srbiji neke poplave,strasno,jel su tvoji na sigurnom,kakvo je stanje? Jutros smo gledali BBC strasno je...ja onako malo sanjiv jos,gledam je sta prica. Nisam palio TV,pa i ne znam.
Ja kazem samo da nemam pojma i da su moji na sigurnom.:D:D Posle vidim da su bile one polave u Vojvodini. I eto kako Ameri reaguju na vesti,a kako mi iz Srbije.
To na BBC deluje prilicno dramaticnije,nego ono sto sam ja posle citao na netu. Ali dobro...
Ustvari za ovu temu ma savrseno zabole STOJKO...:D:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top