Stari investitori u poseti Radikalima

LUKA BRACI

Zainteresovan član
Poruka
188
U poslednjih nekoliko meseci svaka delegacija koja poseti našu zemlju sa namerom da ovde nešto i investira osim posete aktuelnoj vlasti po pravilu paralelno šalje deo delegacije na konsultacije sa SRS ,naj više što ih interesuje je stav radikala u odnosu na projekat i biznis plan koji nameravaju da sprovedu.
Poučeni iskustvom u drugim zemljama u tranziciji i poučeni prilikama na domaćoj aktuelnoj političkoj sceni,nisu baš raspoloženi da investiraju u bilo šta što dok im se iz SRS ne potvrdi.O čemu se ovde zapravo radi da li stranci znaju nešto što ovdašnja javnost previđa ili su samo poslovično oprezni.
 
LUKA BRACI:
U poslednjih nekoliko meseci svaka delegacija koja poseti našu zemlju sa namerom da ovde nešto i investira osim posete aktuelnoj vlasti po pravilu paralelno šalje deo delegacije na konsultacije sa SRS ,naj više što ih interesuje je stav radikala u odnosu na projekat i biznis plan koji nameravaju da sprovedu.
Poučeni iskustvom u drugim zemljama u tranziciji i poučeni prilikama na domaćoj aktuelnoj političkoj sceni,nisu baš raspoloženi da investiraju u bilo šta što dok im se iz SRS ne potvrdi.O čemu se ovde zapravo radi da li stranci znaju nešto što ovdašnja javnost previđa ili su samo poslovično oprezni.
radi se o ovome.Neo treba da ulozi 100 milina evra ovde i onda ****** gleda sta ao pobede ovi radikali?Oni imaju neke drugacije poglede na sve od ostalih pa ajde da viidmo da nece da nam uzmu apital da nece da ratuju da nece da uvode zemlju i izolaciju.
Pa zbog toga rade.Naravno da nece SRS nista od toga da radi jer su i oni zadnjoh godina uleteli u seme u kojima su svi ostali samo svoju retoriku malo zarzavaju zarad svojih glasaca.
Jel sad shvatas:)?
 
Mislim da je stvar u tome sto je politicka situacija u Srbiji jos uvek nestabilna i nejasna, ocekuju nas mnogi raspleti u bliskoj buducnosti, te postoji mogucnost da radikali dodju na vlast pa se zato stranci raspituju o stavovima istih, a poznato je kako razmisljaju kapitalisti.
 
serb_pagan:
ohoho,sta ja to chujem? radikalima opet dolaze invesitori? pashce jos neka "kapitalna investicija",kao recimo ona elektrana u novom sadu,ona od 4 milijarde dolara kojom su se hvalili... :grin:
:D
zezash da od toga nije bilo nista? :shock:

nisam ni ja verovao, ali untouchable i problematicni su bili bash zajapureni da dokazu kako je to najveca mega investicija...pa rek'o ajde, sto da ne, sve je moguche
 
A da neko nije bar slućajno pomislio u 7 transparentnom stanju ludila da slučajno imaju prave informacije kod koga da se traži saglasnost za svaki slučaj ,jer vremena su čudna
odnos na kladionicama sružio je i najveće i one koji nisu hteli da padnu.
Jomini da li nekad pomisliš da se neki od ovih korisničkih naloga koriste za šifrovane
poruke i da li je to pravi razlog što neka pravopisna greška stalno se ponavlja ?
Mislim možda onako laički .
 
urospo:
Pa sad...ni ja nisam do sada cuo da investitori posecuju radikale, ali evo luka preneo...

@LUKA BRACI

Odakle je ovaj tekst?

Da li si siguran u to da nema onih koji ih posećuju,
pa sto posto znam za neke nemačke kompanije i investitore.
Ne interesuje investitora kome se ko bogu moli nego sigurnost i uvećanje kapitala,
ako na 1000 e može da zaradi čisto još 350-400 onda idu oni na noge SRS.
 
LUKA BRACI:
Jomini da li nekad pomisliš da se neki od ovih korisničkih naloga koriste za šifrovane
poruke i da li je to pravi razlog što neka pravopisna greška stalno se ponavlja ?
Mislim možda onako laički .
To što radiš, rade mnogi. Ali glupo je. Ako imaš neki stav, drži se njega, nema potrebe da povećavate brojnost na ovaj način. Ispada da ni sami sebi ne verujete da ste u pravu i da vas ima ''dovoljno''.
A ono nije pravopisna greška.
 

Back
Top