hm

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

latica

Ističe se
Poruka
2.095
bilo bi dobro odjaviti se odavde...al onako teatralno kako to ovde ljudi obicno rade :-D...e bilo bi lepo kad bi admini i moderatori otisli negde za vikend..na odmor...pa da to bude onako fino i potraje dovoljno pre locka...verujem da bi imali razumevanja za tako nesto,ipak su oni divni ljudi :-D
 
ZA divno cudo nisam se navario sabajle pa sam
zvao 4 bicharke da dodju mi do gajbe,
da operu mi fangle,vrata,prozori se sjaje,
jedna sedi mi na tuksu,druga zvace levo jaje,
jedna zvace desno jaje,jedna sedi mi na faci,
2 su pobegle cim cule su da dolaze ortaci,
2 nisu uspele ajzak uzo da ih vata,
zatvorili smo prozore i zakljucali vrata,
sacete da vidote kako kara tata,jedna se
uplasila iskocila kroz stakla,zaboravio sta je
bilo posle treceg shata, uz apatin 2 litra
spurnjali smo pakla,al secam se da jednoj bese
sisa samo takva,digo mi se tukson a nije ga
ni takla,nije se ni skinula,samo malo cega
makla posle svega otiso sam uzo spavam kao zaklan.
 
latica:
bilo bi dobro odjaviti se odavde...al onako teatralno kako to ovde ljudi obicno rade :-D...e bilo bi lepo kad bi admini i moderatori otisli negde za vikend..na odmor...pa da to bude onako fino i potraje dovoljno pre locka...verujem da bi imali razumevanja za tako nesto,ipak su oni divni ljudi :-D

GLUPOSTI!!!

Za ovih 1,5 godina na forumu to teatralno odjavljivanje je NESTO NAJGLUPOLJE sto sam video...!!!!


STa ono "trazila sam muza ali niko me nece na forumu, e evo vam ga na trazicete vi mene, :evil: "

Jel to??

(Ne mislim na tebe nego na druge druge.)
 
Ja bih rekao @Silent da vratish Alfa smeshniji bi bio...a ne ozbiljniji ne stoji tiu ta chichuzgara!
OZBILJAN kao smrt........ti kazem!
 
latica:
bilo bi dobro odjaviti se odavde...al onako teatralno kako to ovde ljudi obicno rade :-D...e bilo bi lepo kad bi admini i moderatori otisli negde za vikend..na odmor...pa da to bude onako fino i potraje dovoljno pre locka...verujem da bi imali razumevanja za tako nesto,ipak su oni divni ljudi :-D
meni je bezveze to odjavljivanje.
sad su se ljudi primili pa se pola foruma odjavilo :roll:
a jos bolje je kada se ti koji su se odjavili i dramaticno napustili forum pojave u nekom drugom obliku za koju nedelju.
bas sam danas videla da su se i bliss i queen odjavile :?
 
>>>za trajno....?????>>....koji...kreten izmisli tako nesto...= neka mi objasni...???>><<
pitam kakve su posledice,toga CHEGA....ne razymem,vas ljudi.
 
Banshee:
meni je bezveze to odjavljivanje.
sad su se ljudi primili pa se pola foruma odjavilo :roll:
a jos bolje je kada se ti koji su se odjavili i dramaticno napustili forum pojave u nekom drugom obliku za koju nedelju.
bas sam danas videla da su se i bliss i queen odjavile :?
Queen? Borg_Queen?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top