Ah taj Joksimović

mrs depp:
Banshee,zašto?Pretpostavljam da si muško.Da li možda razumeš da se 70%devojaka koje kažu da ga ne vole,potajno slušaju njegove pesme,a pričaju da su shit?
zensko sam.
i upravo sam busted.
slusam ga potajno pred spavanje i ronim suze dok razmisljam o neprolaznosti i istini njegovih stihova.
kada se malo isplacem prelazim na hard core,tj slusam mog gurua tarmija i onda dolazi do ekstaze te veceri.prepustim se obuzimajucim stihovima i umilnom zvuku zurli dok gledam u plafon oblepljen tarmijevim posterima i patim sto nikada nece biti samo moj vec moram da ga delim sa mnogobrojinim fanovima.
ali bez obzira na to sto je tarmi no. 1 u mom zivotu,kada nazalost jednog tuznog dana ode u legendu njegovo plemenito mesto svakako ce zauzeti zeljko.
ave jokso,morituri te salutant! :cry:

jbt,ako sam muzko onda kao imam opravdanje,a kako sam zensko onda sigurno lazem :shock: :lol:
 
mrs depp:
Dobro bre,sad me zajebavaš.Imam puno ortakinja koje SLUŠAJU SVE SEM NARODNJAKA I ZABAVNJAKA,tipa metal,pank....al sve veruju i vole Leđa o leđa i Ima našto u tom što me nećeš...



Sjajno... mada nikaa mi nije bilo jasno sta su to zabvnjaci a sta su to narodnjaci, pa bih te zamolio da pitas te tvoje prijatelje sta je to zapravo. Ili jos bolje, ako bi mogla da mi nekako snimis jedan CD zabavnjaka i jedan CD narodnjaka... komparacije redi.
 
pa ne znam.meni taj colic kada god cujem neku novu pesmu sve vise lici na narodnjaka.i jos mnogi koji se deklarisu kao zabavnjaci,ali 'bice na novom albumu dosta etno zvuka' :shock: meni je to narodnjak.i nije etno nego turbo.
turbo folk.
etno je za ovo sto oni pricaju klasama ispred.
a mile je samo bleda kopija tarmija :D
 

Back
Top