KAKO PREVAZICI ILI NESTO DRUGO...?

sevilja

Iskusan
Poruka
6.145
Nisam nikad ni pomisljala da cu se osecati zbog muskarca,ovako kao danas!

O cemu se naime radi?
Moracu da napravim mali uvod! ;)
Pre tri godine sam upoznala jednog muskarca,koji mi se naoicigled abnormalno dopao,sto je jos gore,ja njemu jos vise!Medjutim,ja sam tad bila u nekoj dvogodisnjoj vezi,a i on pred zenidbu,tako da se sve zavrsilo na pogledima i osecaju kako neverovatan fluiod postoji medju nama.
U narednih godinu dana,ja sam se razisla sa svojim deckom,a i on se razisao sa tom zenom koju je planirao,jelte,da zeni.
Sretnemo se pet-sest meseci nakon mog raskida,odemo na pice,vidim ja da bi on nesto zeleo od mene,zelim i ja sa njim nesto,ali raskid me je prilicno pogodio i nisam bila spremna za neku ozbiljnu vezu,a sa njim bih htela jedino nesto tako,pa sam lepo odlucila da stvar prepustim sudbini u ruke....od tog trenutka je proslo godinu ipo dana,ja ga za sve to vreme videh nula puta,ali ne prodje dan da ne pomislim na njega!
Naravno,nismo razmenili ni telefon niti bilo sta drugo kako bismo mogli da stupimo ponovo u kontakt.....i pre tri dana-BUM,BUM...sretnemo se...ja sam se pogbila kao da sam ne znam koga videla,isto i on....mada uspeo je da procedi kroz zube kako eto mora da pije kafu sa automata jer nema sa kim na drugi nacin...to mi se ucinilo kao pokusaj da saopsti da je slobodan....ali, odlucila sam da sacekam jos malo( mislim,kapirate da sam zatelebana u njega do usiju,plasim se da ne odreagujem glupo,vrlo sam razborita devojka,ali pred njim mi se jezik zaveze u cvor,samopouzdanje mi se sroza u minus,a uobicajeno ga imam na pertek),i onako ,uskoro,pocinjem da radim neke projekte sa njegovim najboljim drugom,pa ko veli,ovog puta nece biti omaske ....ali,naravno to ali mora postojati....danas sam saznala da je u vezi sa koleginicom sa kojom radi na institutu vec bar sest-sedam godina,a u vezi su 2-3 meseca ....ta riba je bila udata,razvela se pre par godina ima blize cetrdeset,kao i on ...i sta sad...da li da odem kod njega i napravim se blesava,da li da pokusam preko njegovog druga nesto,da li da se zapucam,licno kod njega pod izgovorom da zelim da pisem neki rad iz njegove oblasti...pomagajte,OCAJNA SAM,sa tendencijom da postanem jos ocajnija!
Covek mi se zaista dopada,mastacu o njemu ceo zivot ako nesto konkretno ne preduzmem...a to ce me dokrajciti!Agonija vec predugo traje,ali sta da radim kad sam bez inicijative,a kapiram nekako,da i mene kad bi neko odbio ne bih se ponovo lomila!

Zelim da cujem vase predoge,savete,sugestije....Hvala!
 
Не разумем што си очајна.
Ако ти се већ свиђа толико, стави му то до знања, па ћеш видети....
Ниси мала, нећемо да те учимо како се то ради.:wink:
 
Hellen:
Не разумем што си очајна.
:

Pa kako zasto?Kad sam ga upoznala imao je devojku,tad nisam mogla ni biti sa njim,posle kad se razisao sa njom,opet sam se izglupirala kao neka klinka,a sad kad sam kao nesto oducila,iskrsne opet neka zene pored njega! :shock:
Pocecu da verujem da nam BAS nije sudjeno!
Eto,svidjamo se jedno drugom i nista!!!Mislim,nikako da se poklopimo!
 
Не видим разлог зашто би те жене спречавале да му покажеш да ти се свиђа. Е сад, да ли ће он ту жену оставити због тебе или не....то је већ ствар његове одлуке и заинтересованости.
Твоје је да пробаш.
 
Aman mazni ga šta čekaš!

teddy.gif
 
Kod mene u zivotu ima jedno nepisano pravilo - kad se na nekoga dugo lozim pa se nakon te silne ceznje ta ljubav, veza, emocija (kako hoces ) dogodi - po pravilu se razocaram. Kao da gradim neku iluziju koja nema veze sa zivotom , pa kad se iluzija pretvori u stvarnost ona postane surova realnost.

Toliko sam se lozila na jednog tipa to je bilo cudo. Cini mi se ko ti sad. I sve sam bila spremna da dam da budem sa njim. I dodje taj dan - smuvasno se mi . Kad su prosle one prve varnice , dakle posle jedno 2 meseca , pocele moje oci drugacije da vide. Nit je on vise bio silan baja ko na pocetku , niti je bio covek mog zivota kao sto sam ja godinama verovala. NAprotiv bio je jedan proesecan decko, ogranicenih mentalnih mogucnosti, ni po cemu ravan meni, uz to pun kompleksa i po malo narcisoidan... Veruj mi pobegla sam od njega ko glavom bez obzira.

Ti svakako neces znati dal ovaj decko iz tvoje price covek TVOG zivota , ako ne probas. A i ako se razocaras nema veze, bar ne zivis vise u zabludi. Te zablude znaju da uticu na samopouzdanje i srecu itekako. Mozda bi ceo zivot bila nesrecna mastajuci za njim , ne znajuci pravu istinu , da on naprimer uopste nije taj.

Ukratko - samo napred , osvoji ga , provali ga , ako ej to to cuvaj ga ako i nije - sutni ga! :lol: :wink:
 
Slušaj Xiu, zna šta priča i zašto to kaže!

dygel.gif


ne bih da omalovažam problemičić drage mi sevilje ali ZAISTA je jedino pametno: upoznaj lika malo bolje...možda nećeš ni morati da ga kresneš ;) Ako se ipak smislite...možda ti se posle toga ne svidi...a ako ti se svidi - uživaj!
Jedini normalan savet bio bi: AKCIJA :D Lagano...ispipaj teren i tako to ;)
 
majcheki:
Ko zna šta si ti umislila da je on, nisi imala baš mnogo vremena da ga upoznaš.
Ja ne bih očekivala nešto, bog zna šta. Eto.


Moguce je da sam stvorila iluziju o njemu,cak sam sigurna da u nekom domenu postoji preuvelicavanje.
Ali stvarno bih se uzasno osecala da posle tri godine ukapiram da sam sve vreme kreirala laznu sliku....to me najvise brine.
Ali tri godine....ja sam silno vreme izgubila razmisljajuci o njemu....upropastice me to mastarenje...mada,imam utisak da njega,nekim cudom,osecam i da i nisam suvise pogresila.
Mozda je i ovo samo iluzija!
 
majcheki:
Možda bi to pre okarakterisala kao višak slobodnog vremena u kome mašta dominira nego bilo šta drugo. Opsesivno je a i bezrazložno, stvarno... mojne to sebi da radiš

Ma kakvo slobodno vreme.Ja vremena imam i manje nego sto mi je potrebno.
Upravo se o tome i radi,pocela sam svoje obaveze da zanemarujem....ali,evo,danas sam vec bolje....startovacu ga nekako,pa sta bude...bar cu znati na cemu sam...
 

Back
Top