ide zima ...

Heheheh.. cesto vas citam i blejim kao macor u slaninu i ne mogu vam reci kako vam ponekad i zavidim..

Moram priznati da nisam neki fan igara ali kako rece mata ide zima pa bih vas zamolio da mi napisete usput neku skromnu strategiju koju mogu da igram na P2 masini... jer ovu masinicu imam samo za igrice..

Ne budite sebicni i bacite nekoliko korisnih savjeta na ovu temu..

Hvala...
 
ArkantoS-Vrbas:
Mato... ako se odlucis da uzmes neki RPG, samo nemoj da uzimas Titan Quest ili Spell Force 2 ...
Toliko od mene...
I ja trazim neki dobar RPG... (ma nema nista bolje od Diablo II)
E stvarno nije fora- uzmes vise nego solidno (i od ljudi koji su za to placeni) ocenjene igre i ocrnis ih samo zato sto si od njih ocekivao ko zna sta! Igre su sasvim solidne, cak sta vise Titan Quest je BAS dobar za opustanje! Nasminkani diablo!
 
Wow je preskup za nas, obicne smrtnike...
@polarni... Bas kako kazes... Grafika je sooper, ali sam STVARNO od igre koju sam ocekivao preko pola godine ocekivao MNOGO vise!!!... I da mi je znati koji kreten je ocenio SpellForce VISE NEGO SOLIDNO!!!
 
@ GZ
Ja najvise igram strategije pa mi na privat napisi sta bi zeleo (kakav tip, doba i slicno) i koji racunar imas i preporucicu ti par komada.
Skoro svaku sam ili igrao ili barem, probao :lol:
 
Moji planovi za zimu su vrlo jednostavni!
Pred kraj oktobra uzimam jos 1GB ram memorije instaliram sledece naslove:
Oblivion
Gothic 3
Condemned: Criminal Origins
Darkstar One
(opciono ce tu doci i NFS: Carbon i ekspanzija za F.E.A.R.) i to je to...
Zima moze da bude i duga i hladna jer sam ja spreman za hibernaciju!
 
@GZ

Za Pentium 2 meni je najbolja 'Starcraft' od strategija, ja sam je nekada igrao na 266MHz i 64 MB RAM-a... a ako nisi nikada mnogo igrao igre, mozda nisi probao ni 'Warcraft 2', 'Age Of Empires' ili neki 'Comand & Conquer'... na mogu da se setim vishe...
 
@tab503, BIGBADWOLF

Ovako momci, vidim da ste se pobrinuli za mene..

Prije nego napisem konfiguraciju moje skormne 2, moram vam reci da sam igrao se sa Age of empires i to kako kazu prvio dio, ili ti Rise of Rome, to mi se mnogo dopalo..

Sad, moze sve na takve i slicne teme, s tim da tak vremena mogu da budu kao i u Age i nesto modernija s tim da moze da podrzi ova konfiguracija...

Dakle, P2 433 MHz
385 MB RAM (ovde je svasta dodato, ali radi)
HDD i nije nesto velik, 6 GB, imam dva HDD-a tako da bi trebalo da se nadje prostora za neku dobru igru..

Sta jos reci, instalisan XP SP1, radi solidno.. Grafika je neka zalosna S3 integrisana, to me zeza, ali usput da pitam da li mogu staviti neku GF2 ili GF4 graficku, da mi grafika ne guta RAM s obzirom da je integrisana..

Eto momci raspalite, pa pisite...

AKo treba jos nekih podataka da vam napisem, piscu..

Ovu masinicu koristim za skromno igranje, jer bolji komp koristim isljucivo sa posao..

Hvala vam svima...
 

Back
Top