DS protiv Vojvodine

Kira Neris

Primećen član
Poruka
663
Funkcioner Demokratske stranke Dragoslav Petrović izjavio je da očekuje da će predsednik Skupštine Vojvodine Bojan Kostreš podneti ostavku nakon što je pozvao građane na bojkot referenduma o Predlogu ustava. Prema njegovim rečima, Kostreš je promovisao stavove svoje stranke - Lige socijaldemokrata Vojvodine, iako mu funkcija na kojoj je to ne dozvoljava

Ovde želim da pitam zašto onda gosn. Tadić ne podnese ostavku s obzirom da zloupotrebljava funkciju predsednika republike i poziva na referendum? A čije bi stavove istinski Vojvodjanin trebao promovisati? Stavove prevarantskog DS-a? Takve koji su Vojvodjanima obećavali jedno a sada se priklonili nacionalistima i zaboravili na data obećanja? Kostreš jedini u ovom trenutku brani interese Vojvodine i potpuno ga podržavam. A taj Petrović je, kao i stranka mu DS, pokazao da je bez obraza i morala.Ništa ne rade, samo nas guše pričama o demokratiji o kojoj očigledno nemaju pojma. Nije ni čudo kad ih je pola bivših Jul je Cool! Samo su zgodno prešli iz jedne partije na vlasti u drugu.
I zato mogu da se bune koliko zele, mi NEĆEMO izaći na referendum.
DOLE DS PREVARANTI;ŽIVELA VOJVODINA!
 
Ko zna? Možda će ovi iz DS-a najzad pronaći put koji treba, i opredeliti se za istinsko dobro.
Toliko već tapkaju mračnim prozapadnim stazama, najedoše se "šargarepe".
Dobro su i prošli - umesto šargarepe mogla je da bude i ... batina !!!

Pa GDE , bre, braćo Srbi iz Vojvodine vi hoćete ?
NE MOŽE Repubika. Neće to ni Mađari, pa kako onda vas nije sramota ?
 
Kira Neris:
Funkcioner Demokratske stranke Dragoslav Petrović izjavio je da očekuje da će predsednik Skupštine Vojvodine Bojan Kostreš podneti ostavku nakon što je pozvao građane na bojkot referenduma o Predlogu ustava. Prema njegovim rečima, Kostreš je promovisao stavove svoje stranke - Lige socijaldemokrata Vojvodine, iako mu funkcija na kojoj je to ne dozvoljava

Ovde želim da pitam zašto onda gosn. Tadić ne podnese ostavku s obzirom da zloupotrebljava funkciju predsednika republike i poziva na referendum? A čije bi stavove istinski Vojvodjanin trebao promovisati? Stavove prevarantskog DS-a? Takve koji su Vojvodjanima obećavali jedno a sada se priklonili nacionalistima i zaboravili na data obećanja? Kostreš jedini u ovom trenutku brani interese Vojvodine i potpuno ga podržavam. A taj Petrović je, kao i stranka mu DS, pokazao da je bez obraza i morala.Ništa ne rade, samo nas guše pričama o demokratiji o kojoj očigledno nemaju pojma. Nije ni čudo kad ih je pola bivših Jul je Cool! Samo su zgodno prešli iz jedne partije na vlasti u drugu.
I zato mogu da se bune koliko zele, mi NEĆEMO izaći na referendum.
DOLE DS PREVARANTI;ŽIVELA VOJVODINA!

Због таких као Чанак, Костреш, Фејзулахи и сл. ћу гласати за радикале на покрајинском нивоу, само да их више не гледам.
 
Lacibg:
Ko zna? Možda će ovi iz DS-a najzad pronaći put koji treba, i opredeliti se za istinsko dobro.
Toliko već tapkaju mračnim prozapadnim stazama, najedoše se "šargarepe".
Dobro su i prošli - umesto šargarepe mogla je da bude i ... batina !!!

Pa GDE , bre, braćo Srbi iz Vojvodine vi hoćete ?
NE MOŽE Repubika. Neće to ni Mađari, pa kako onda vas nije sramota ?

Па наравно да ће Срби изаћи на гласање у Војводини. То само овде овај Кира СВИРА............ 8-)
 
DukeofSerbia:
Због таких као Чанак, Костреш, Фејзулахи и сл. ћу гласати за радикале на покрајинском нивоу, само да их више не гледам.
Jel bas lepo da nam to nisi saopstio ne znam ta bi mi jadni ,javi kad dobijes vojvodin bedz i koju knjizicu nemoj slucajno da nas uskratis. :-D
 
eremita:
Па наравно да ће Срби изаћи на гласање у Војводини. То само овде овај Кира СВИРА............ 8-)
pa nece svi ja recimo kao autohtoni vojvodjanski Srbin ciji su se pretci vekovima borili protv Madjara uz Jasu Tomica i Svetozara Miletica sa svoja prava necu da glasam a znam jos vojvodjanskih Srba koji nece glasati mada na mene nisu uticali ni Ceda ni Canak nego jednostavn kada vidim ko je sve podrzao taj ustav i kada cujem misljenja nekih pravnih strucnjaka sa mog fakulteta i drugih nekako mi je bezveze mada je ovaj prvi razlog presudan.
 
al bundy:
pa nece svi ja recimo kao autohtoni vojvodjanski Srbin ciji su se pretci vekovima borili protv Madjara uz Jasu Tomica i Svetozara Miletica sa svoja prava necu da glasam a znam jos vojvodjanskih Srba koji nece glasati mada na mene nisu uticali ni Ceda ni Canak nego jednostavn kada vidim ko je sve podrzao taj ustav i kada cujem misljenja nekih pravnih strucnjaka sa mog fakulteta i drugih nekako mi je bezveze mada je ovaj prvi razlog presudan.

А шта ти у ствари хоћеш ???
 
Ma nije toliko ustav problem al kad vidim da ga podrzavaju i popovi i oni koji su ih jahali ,i komunisti i cetnici ,i lopovi i postenjacine , i oni protiv kojih smo se borili 10 godina i oni zajedno sa kojima smo se borili,i oni koji su hapseni i oni koji su ih hapsili nesto mi tu ne valja a nece biti da je bas toliko dobar da su svi resili da ga podrze vise mi lici na zelju vladajucih elita da se odrze na vlasti za sta bi i sa crnim djavolom pakt napravili ,i ova navodna preambula o Kosovu sto je samo ocajnicki trik da sve nase politicke partije naprave sebi alibi za gubitak Kosova sto je smesno jer oni predstavljaju lazno novi ustav kao borbu za Kosovo iako je i u starom to stajalo da je deo Srbije . .Nemam nista protiv da se usvoji samo sto ja ne mogu da glasam i gotovo jer je suvie trulih kompromisa napravljeno .
 
Mislim da Viojvodinu treba ukinuti oma . Takodje , treba hitno sprovesti decentralizaciju , na nivou Gradova u celoj Srbiji, da ne bude vise , de su nasi novci .

da je dobro da se imaju autonomne pokraine , idrugi u okruzenju bi ih imali .
 
Kako Vojvođanin, mogu da ponovim, da se secesija Vojvodine stvara u Beogradu. Ovaj primer je samo jedan plus mojoj teoriji. Samo nastavite da se qrčite u Srbiji i da svojatate Vojvodinu, kao "prirodni" deo Srbije, samo polažite puna prava da narod u Vojvodini pravite budalama, kao i do sad, i desiće se već poznati scenario kad Srbija "čuva" svoje teritorije.

Npr, jedna garnitura Vlasti će iskoristiti slučaj "Vojvodina", i namerno će zakuvati i oterati Vojvodinu, degradirajući građane i njihovu čast, samo da bi produžila mandat za 4 godine. Posle Vojvodina ode, a neko drugi je kriv za sve. Deja vu, deco, deja vu...
 
Ajd važi, počni sad sa ukidanjem :rotf::rotf:

PS. Di su naši novci?

Vojvodina se prikljucila Srbiji , Plebiscitom .
Srbiji , a ne akraljevini SHS , ni Jugoslaviji . Pa izvolte na plebiscit . Ili plebiscit , ili ukidanje , nema trece . A to sto u ovom casu Srbijom vladaju , klasicne ustase , pa vam to ide na ruku ,, to je druga stvar . Mislim da je za Srbe iz Vojvodine sramota da im Ustase budu ma ruku .
 
Kako Vojvođanin, mogu da ponovim, da se secesija Vojvodine stvara u Beogradu. Ovaj primer je samo jedan plus mojoj teoriji. Samo nastavite da se qrčite u Srbiji i da svojatate Vojvodinu, kao "prirodni" deo Srbije, samo polažite puna prava da narod u Vojvodini pravite budalama, kao i do sad, i desiće se već poznati scenario kad Srbija "čuva" svoje teritorije.

Npr, jedna garnitura Vlasti će iskoristiti slučaj "Vojvodina", i namerno će zakuvati i oterati Vojvodinu, degradirajući građane i njihovu čast, samo da bi produžila mandat za 4 godine. Posle Vojvodina ode, a neko drugi je kriv za sve. Deja vu, deco, deja vu...

Kao Srbin iz Vojvodine , mogu da kazem da je Autonomija Vojvodine skuvana u Kroatokomunistickim glavama , kao potreba da se cela Srbija oslabi . Kao takva , nema potrebe da postoji . Sto se tice narod Vojovodin , misli se pre svega na Srbe , jer su Srbi pretezzna vecina . Treba njih pitati .
 

Back
Top