Play Station 3 vs xBox 360

Marauder

Elita
Poruka
23.575
Vidim dosta ljudi se zale na cenu novog PS3 kao i na podatak da ce igrice kostati izmedju $60 i $100. I dosta njih koji su kupovali PS2 pre xBox sada se odlucuju za xBox 360 zbog nizih cena. Ja jedinu prednost vidim u tome sto za xBox 360 za sada nema bas mnogo igrica.

Sta mislite, ko ce biti uspesniji na trzistu?
 
Silent Bob:
Preferiram PC, ali i xBox 360 je dobar. Na PS(ranje)3 ne trosim slova...
Hehe hajde argumentuj ovo S(ranje) za PS3 ?!
Obje gore spomenute konzole su izuzetno jake i popularne. PlayStation je okrenuo planetu naopacke svojim izlaskom, tako da iza nje stoje milioni zadovoljnih korisnika. A sem toga Sony je korporacija koja je djelima dokazala svoj kvalitet. Dok na drugoj strani xbox je Microsoftov pulen, tako da ima veoma jaka "ledja" i podrsku s obzirom da znamo ko je najveci imerator PC racunarima.
Dakle hocu da kazem da ce obje konzole odlicno proci i da ce obje kompanije mnogo, mnogo zaraditi na njima, i da ce za obje konzole izaci manje-vise podjednak broj kvalitetnih igara.
Tako suzdrzi se sledeci put tih glupih i neargumntovanih komentara.
 
Silent Bob:
Preferiram PC, ali i xBox 360 je dobar. Na PS(ranje)3 ne trosim slova...

PS je uvek bio popularniji i bolji od xBox. Ja imam PS vec nekoliko godina i prezadovoljan sam sa njim.

E sad, xBox 360 je izasao ranije nego PS 3 sto mu daje prednost, ali sam isto cuo dosta negativno o njemu i problemima sa njim. Pored toga, izbor igrica za xBox 360 je poprilicno mal.
 
PS3 definitivno! Imam ps2 i mogu reci da nikad PC nece zameniti stari dobri fudbal :D hehe Sto se tice PC jeste da su igrice bolje nego na PS3, ali uporedi cene, da uzmes neku dobru graficku puknes dosta para. Imam komp koji necu da menjam, kupicu ps3, ali u pocetnku nikako, posto ce cena kod nas biti stravicna, jedino ako nekako iscimam iz inostranstva :)

xBox360 video sam, ali ipak je to malo starija konzola :) mislim da ce ps3 biti bolja od xbox :)
 
XXAleksaXX:
PS3 naravno, niko nije budala da kupi Xbox samo zato sto je jeftiniji, to je glupo, sta das malo vise para i posle uzivas, ovako das nesto manje i onda se smaras, znajuci da ima i mnogo bolje!!!!!

Ali nije bas jednostavno dati $500 za PS3 i posle placati $60-$100 za svaku igricu.

Ja sam PS2 platio $180 i vecinu igrica placam $50 pa mi je opet mnogo.
 
Pa dobro, ali opet nije to to, bez veze je tako malo platis pa malo i dobijes, i onda da bi bio zadovoljan svake godine kupujes ponovo, neku unapredjeniju verziju, mesto ovako kupis ps3 i posle te boli dube, igras extra igre, dok ih igras zaboravis na cenu...
 
68Charger440+6:
Ali nije bas jednostavno dati $500 za PS3 i posle placati $60-$100 za svaku igricu.

Ja sam PS2 platio $180 i vecinu igrica placam $50 pa mi je opet mnogo.
Ja za 500 dolara(jeb8em li ga ne znam dje mi je znak za dolar na tastaturi, ne znam ima li ga uopste...) ocekujem od sonija da mi dovedu jednu kurvu marokanku uz ps3
 
juznivetar:
Hehe hajde argumentuj ovo S(ranje) za PS3 ?!
Obje gore spomenute konzole su izuzetno jake i popularne. PlayStation je okrenuo planetu naopacke svojim izlaskom, tako da iza nje stoje milioni zadovoljnih korisnika. A sem toga Sony je korporacija koja je djelima dokazala svoj kvalitet. Dok na drugoj strani xbox je Microsoftov pulen, tako da ima veoma jaka "ledja" i podrsku s obzirom da znamo ko je najveci imerator PC racunarima.
Dakle hocu da kazem da ce obje konzole odlicno proci i da ce obje kompanije mnogo, mnogo zaraditi na njima, i da ce za obje konzole izaci manje-vise podjednak broj kvalitetnih igara.
Tako suzdrzi se sledeci put tih glupih i neargumntovanih komentara.
Koliko te Sony placa?
 

Back
Top