Vasos Mavrouniotis

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ga, ban. Braco Srbi, ZIVELI. Najveca ste govna i zbog vas me i jeste sramota sto sam Srbin. Neces da saslusas sta ja imam da kazem o Srpskoj istoriji? Hoces da se smejes Crnogorcima? Dobro, nemoj misliti da si besmrtna, umreces pre nego sto ti bude jasno sta se desava, a to ti je mozda i najveca kazna. Zasluzila si je.
 
I treba ti si je otvorio. Necu samo da menjam ton, ovako ostajem u domenu Srpske obrazovanosti....Da..... Da popijemo po jedno pivo. Ma ne ja cu da castim. Ajde....i....rakiju....pa....eto.... Bravo, brate evo piva. E...sveka....cast....
 
Mozda...je......bio.....suvise.....................obrazovan............kao......ti................u......Srbiji.....su.....vi........tako.........super.......da.......su.....im......Crnogorci.....govna......pa...onda....udju.....u....vladu....i....piji.....pivo......i......kenjaju................i....kriju.....se......iza.....laz´nih.....identiteta........
 
E pa lepo mi je bilo videti sta Srpska sitna govnarija misli o istoriji i sintezi istorije, Srpskkog piva i Bosanske, Slovenacke, Makedonske, Hrvatske, i Crnogorske krvi.Zaista..........zadivljujuce.......bravo....
 
Dobro. Neka sam glup, i to je nesto zdravo. Ko se danas ponosi Srpstvom je nezdrav. A to je teze od gluposti. Nezdrav je i onaj ko misli da je maltretiranje stranaca pametno i likuje kada cuje da se to desava. Da ne govorim da vise nikome nije ni stalo do pameti ili zdravlja, jer samodestrukcija je inertna zivuljka. Ako je istorija Srbije samodestrukcija, onda ti zaista imas pun autoritet na to pitanje. Takvima kao sto si ti i pripada Srbija. Zato su pametni otisli iz nje. Tako da ti nemas autoritet da odredjujes neciju pamet. Nemas ni argument. Osim ako se pivo i rakija u istorijskoj raspravi mogu prihvatiti kao argument.
 
IVH:
Evo ga, ban. Braco Srbi, ZIVELI. Najveca ste govna i zbog vas me i jeste sramota sto sam Srbin. Neces da saslusas sta ja imam da kazem o [/B] Srpskoj istoriji? Hoces da se smejes Crnogorcima? Dobro, nemoj misliti da si besmrtna, umreces pre nego sto ti bude jasno sta se desava, a to ti je mozda i najveca kazna. Zasluzila si je.


Rufi priznao da je Srbin? Ne verujem.. :shock: Mada, moguće. Čim se Rufi izgubi, pojavi se "neko" sa novim nickom.Sve je moguće, moguće...

Nego, kome se ti to obraćaš u ženskom rodu?
 
Mislim.....sto....se.....uzbudjujes.....Znas,, ako mislim da lazem kada kazem da je Srbija zla, zasto ti meni ne bi dokazao suprotno. Mislim, ja jesam glup, ali nacices ti vec neko resenje. Samo,cool...nemoj....preprzo....da...tipkas...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top