Drushtveni ili prirodni smer gimnazije?

Шеста гимназија; трећи разред; друштвени смер.

Постао сам страшно глуп за природне предмете. Некад сам растурао физику, а сад појма немам.
Ко није имао већих проблема са природним предметима у основној, треба да упише природни смер, да не отупави. Осим ако није баш баш загрејан да има енглески сваки дан. СМОР!
 
takodje shesta gimnazija, ali prirodni smer.... (: chetvrta godina...
preporuchujem prirodni smer! sasvim sam zadovoljna, iako je tezi [mada, i to je individualno] ..i definitivno otupavish na drushtvenom. a i kod nas su mnogo gotivnija odeljenja prirodnog smera...drushtvena odeljenja su mahom zenska...a prirodna pola-pola...tako da...deco, prirodni smer.
 
IvAnA:):
takodje shesta gimnazija, ali prirodni smer.... (: chetvrta godina...
preporuchujem prirodni smer! sasvim sam zadovoljna, iako je tezi [mada, i to je individualno] ..i definitivno otupavish na drushtvenom. a i kod nas su mnogo gotivnija odeljenja prirodnog smera...drushtvena odeljenja su mahom zenska...a prirodna pola-pola...tako da...deco, prirodno smer.

То за друштво си сасвим у праву.
Већ сам писао овде како ми је лепо у мом драгом одељењу...
 
E ovako sam ja primetila. Kod mene u razredu ima dosta onih kojima ne idu ni prirodni ni drustveni predmeti ali od 2 zla biraju ono manje tj. drustvene :lol: To sa mnom nije slucaj jer sam nalozena na strane jezike :P a sto se tice prirodnih recimo mata je zanimljiva i infos gotivim osim teorije.
ali najcheshce prirodnjacima bolje idu i prirodni i drushtveni predmeti od drushtvenjaka
Zavisi od kojih drustvenjaka. Kod mene u razredu imas slucajeva koji rasturaju jezike, ili pak matu. Na prirodnom smeru oko pola njih je upisalo jer im idu prir. predmeti a druga polovina jer nisu imali odova za nesto drugo.
A inace nemam bas pozitivno misljenje o znanju jezika prirodnjaka:
I ya kraj, priznajem da su odeljenja gotivnija na prir. smeru
:D
 

Back
Top