Medijum Galup:Ustav bi podržalo 53%

Нисам имао прилику да прочитам новине данас, али мислим да ће проћи Устав. Ја ћу наравно гласати ЗА Устав, као и већина мојих пријатеља, за које морам нагласити да нису сви из СРС. Ево да запањим аудиторијум мало, имам три пријатеља из ЛДП који ће гласати за Устав.
 
no_problem:
Нисам имао прилику да прочитам новине данас, али мислим да ће проћи Устав. Ја ћу наравно гласати ЗА Устав, као и већина мојих пријатеља, за које морам нагласити да нису сви из СРС. Ево да запањим аудиторијум мало, имам три пријатеља из ЛДП који ће гласати за Устав.
Pa imam i ja imam ali i kontra primere...imam druga koji je SPS-ovac i to teski i koji nece da glasa za ustav.Hteo je ali ga nervira kampanja sa fudbalerima i slicno.
 
Дешава се. Међутим, ЛДП који се куне да неће ниједан члан гласати ЗА Устав ... СПС мене не брине. Многи радикали се двоуме да ли да гласају ЗА Устав или не.
 
no_problem:
Дешава се. Међутим, ЛДП који се куне да неће ниједан члан гласати ЗА Устав ... СПС мене не брине. Многи радикали се двоуме да ли да гласају ЗА Устав или не.
pa ne moze niko biti siguran da ni jedan clan nece glasati ili da ce glasati...ali nece glasati vecina LDP-a za ustav to je sigurno.
 
Да. Такође морам обратити пажњу на странку која даје најереалније процене и најреалније резултате иако су на штету те исте странке. Него, овде нису тема избори и проценти. Овде је тема Устав.
 
no_problem:
Нисам имао прилику да прочитам новине данас, али мислим да ће проћи Устав. Ја ћу наравно гласати ЗА Устав, као и већина мојих пријатеља, за које морам нагласити да нису сви из СРС. Ево да запањим аудиторијум мало, имам три пријатеља из ЛДП који ће гласати за Устав.
kakav si ti radikal sa 3 prijatelja iz LDPa.
ebote, pa ti pola stranke znash!!!

shta je ovde u pitanju,
ono vashe omiljeno pravoslavno NE LAZI
il samo licemerje, tamo kao prijatelji, a ovamo na forumu ovo - ono...
 
DukeofSerbia:
Предлог Устава ће проћи.

A zasto tako mislis??
Ja sam samo siguran da sledi debelo ispiranje mozga , gradjanima Srbije sledecih nekoliko nedelja, a ne bi mogao da se tako eksplicitno kao ti, osmelim , da dam takvu prognozu..

Naprotiv, smatram da su male sanse da toliko ljudi izadje na referendum , uopste, a kamoli da svi, kao severno korejanci, glasaju ZA............

Jedino , sto garantuje uspeh referenduma, je , kradja , koja se sprema......uz aminovanje svih stranaka u Srbiji........
 
Па Устав мора проћи, јер је везан за Космет и за власт, чак и за анамет 1389. И за кућицу у цвећу и за Дражу, без Вука. А што се Северне Кореје тиче она нас прескочи са залеђа на међу прве.

Вујадин
 
U to istrazivanje nije "uracunato" nesto sto svako ko je ikada radio na birackom mestu zna - 2-3% saljivdzija nesto dopisu na glasacki listic, ili zaokruze dve varijante. Onda se radi o nevazecem listicu, koji je u ovoj situaciji de facto glas protiv. S obzirom na ovako tesnu vecinu, tih 2-3% bi mogli biti veoma vazni.
 
meelosh_bg:
U to istrazivanje nije "uracunato" nesto sto svako ko je ikada radio na birackom mestu zna - 2-3% saljivdzija nesto dopisu na glasacki listic, ili zaokruze dve varijante. Onda se radi o nevazecem listicu, koji je u ovoj situaciji de facto glas protiv. S obzirom na ovako tesnu vecinu, tih 2-3% bi mogli biti veoma vazni.

jednom kad su bili neki predsednicki izbori ja sam bio taj saljivdzija :-)
 
LUKA BRACI:
Чиста глупост сада је сто посто сигурно од здравствено способног становништва које има право да гласа на референдуму нај мање 70 % излази и гласа за !

Ovaj kaže da neće :roll:
 

Prilozi

  • DEBIL.jpg
    DEBIL.jpg
    94,7 KB · Pregleda: 10

Back
Top