kucni digitalni risiver

d&d

Zainteresovan član
Poruka
188
Cao ljudi,

potrebna mi je mala pomoć oko kupovine kucnog digitalnog risivera, ja se bas u to ne razumem. Čuo sam da postoje razni i da je kao najbolji neki koji je vezan za kablovsku, kao i da ga nema u prodaji. Isto tako sam čuo za neku marku, mislim da je texakon, nisam siguran, koji otkljucava neke od kanala. Stvarno se ništa ne razumem oko toga.

ako može mala pomoć, tj. gde ja mogu da uzmem jedan od risivera i da li ga ima uopste u bg-u i u kojoj radnji.

hvala Vam unapred
 
Polako druze nemoj da zuri sve cemo ti pomoci
resiver se ne kupuje svakodnevno odnosno kupis ga sad pa mozda za 3-4 godine
Resiver za kablovsku ti je ustvari resiver za satelitsku televiziju ali ga prodaju odredjene firme zajedno sa nekim paketom koji podrzava taj resiver kao npr.total tv
Nepostoji resiver koji moze sve da otkljuca.
Kod kupovine resivera moras da znas jedno da se kod tog resivera sto kupis moze promeniti softver, da mozes rucno odnosno preko daljinca ubacati kljuceve za pojedine kanale i pakete.
Potrudicu se da ti ovih dana stavim nekoliko marki resivera sa svim objasnjenjima odnosno sta sve sadrzi.
Ima i dosta kolega ovde pa ce napisati neko svoje iskustvo sa resiverima ja koristim ss2 al ti mogu na neki nacin pomoci i u vezi resivera.
i kao sto rekoh nemoj da zuris.
pozdrav
 
Trenutno najbolju softversku podrsku ima SkyStar2 kartica s obzirom na cenu, nema bolji.
Trenutna situacija je takva ,da u bilo kom trenutku kanali koji su se mogli pratiti piratskim putem, postanu davna proslost.
Kao prvo : koliko para bi zeleo da ulozis u satelitski sistem??????
 
Ulozio bih 100 eura, sky star karticu vec imam, ali to je kod burazera na kompu, ja bih za sebe uzeo kucni. I hvala Vam ljudi, cekam dalje odgovore. Necu zuriti sa kupovinom. Samo mi recite i gde to mogu da nabavim u bg-u. U kojoj radnji.
 
100 eura je jako malo za oile ozbiljniji resiver.
Ako kupis FTA resiver, pomocu kojeg mozes da pratis samo slobodne kanale, tada su svi dobri.
Za pracenje kodiranih kanala,piratskim putem, ti treba puuuuno vise para i volje, a pored toga zahteva jos pa jos pa jos ulaganja.
Trenutno najisplativiji je DreamBox , povezan na internet ali to kosta.
Od prilike za tu svotu od 100e mozes da zakljucis uguvor sa SBB i oni ti daju risiver i sve ostalo a tebi preostaje da placas mesecnu naknadu, ni ovo nije lose resenje.Bar za sad.
 
Zakljucivanje ugovora sa SBB za Total paket je bilo malo vise od 100 evra (negde oko 300 koliko se secam), a posle je 100 godisnje. Sve zavisi koje kanale zelis da gledas. Za TPS i Multivision, na primer, nema problema i na jeftinim risiverima.
 

Back
Top