Vase zadovoljstvo

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Koliko vas je bilo zadovoljno posle pushenja
Koliko vas je zavrsilo posao saam posle u kupatilu

Znate ono devojka ga drzi malo visoko pa vam to ne godi, ili ga cucla malo grubo ili malo brzo, poteze kozicu malo vise nego sto vi volite
a sve to vama smeta, pa vam se ne svrsava ili niste bas spremni a ona jadna se trudi li trudi

sa koliko cura ste bili jako zadovoljni, koliko nas je znalo da vam ga lepo popushi
ja se ne mogu bas da pohvalim da sam neka pushacica ali nisam losa lizacica (kite lizem samo da se zna) dajem sve od sebe :D :D :D
 
bobba:
Koliko vas je bilo zadovoljno posle pushenja
Koliko vas je zavrsilo posao saam posle u kupatilu

Znate ono devojka ga drzi malo visoko pa vam to ne godi, ili ga cucla malo grubo ili malo brzo, poteze kozicu malo vise nego sto vi volite
a sve to vama smeta, pa vam se ne svrsava ili niste bas spremni a ona jadna se trudi li trudi

sa koliko cura ste bili jako zadovoljni, koliko nas je znalo da vam ga lepo popushi
ja se ne mogu bas da pohvalim da sam neka pushacica ali nisam losa lizacica (kite lizem samo da se zna) dajem sve od sebe :D :D :D
Boze bobbo, 1x popusen bolje nego bar 5 puta vlastorucno a da se takmiciti i sa kklasicnim sexom. Ono nije na nije, ima i netalentovanih ali ako te voli da se malo po malo i navoditi do majstorstva, stvar je kako to radis, ne ruka u kosu pa guras glavu napred nazad nego suptilno da se ne oseti ponizenom, malo strpljenja je potrebno ali isplati se.
 
neko je rekao da ne postoji loshe pushenje..
ja mislim bolje ikakvo nego nikakvo..tj. oni tako misle..nishta lepshe od punih usta jelte..
prvo i osnovno za uspeshnost bilo chega u zivotu je ljubav prema tome..nadam se da necu biti pogreshno shvacena...ja to volim i znam da moj partner to vidi i znam koliko uziva, jer znam koliko dobro to radim...volim kada glavic dodiruje nepce..volim slatku izgubljenost u njegovim ochima dok me gleda...to je chitava filozofija :P
 
Devilishgirl:
neko je rekao da ne postoji loshe pushenje..
ja mislim bolje ikakvo nego nikakvo..tj. oni tako misle..nishta lepshe od punih usta jelte..
prvo i osnovno za uspeshnost bilo chega u zivotu je ljubav prema tome..nadam se da necu biti pogreshno shvacena...ja to volim i znam da moj partner to vidi i znam koliko uziva, jer znam koliko dobro to radim...volim kada glavic dodiruje nepce..volim slatku izgubljenost u njegovim ochima dok me gleda...to je chitava filozofija :P

ma idi bre u pm...:)
 
Devilishgirl:
neko je rekao da ne postoji loshe pushenje..
ja mislim bolje ikakvo nego nikakvo..tj. oni tako misle..nishta lepshe od punih usta jelte..
prvo i osnovno za uspeshnost bilo chega u zivotu je ljubav prema tome..nadam se da necu biti pogreshno shvacena...ja to volim i znam da moj partner to vidi i znam koliko uziva, jer znam koliko dobro to radim...volim kada glavic dodiruje nepce..volim slatku izgubljenost u njegovim ochima dok me gleda...to je chitava filozofija :P
blago tvom decku, ako mu dosadis reci mu da mi javi :)
 
Devilishgirl:
neko je rekao da ne postoji loshe pushenje..
ja mislim bolje ikakvo nego nikakvo..tj. oni tako misle..nishta lepshe od punih usta jelte..
prvo i osnovno za uspeshnost bilo chega u zivotu je ljubav prema tome..nadam se da necu biti pogreshno shvacena...ja to volim i znam da moj partner to vidi i znam koliko uziva, jer znam koliko dobro to radim...volim kada glavic dodiruje nepce..volim slatku izgubljenost u njegovim ochima dok me gleda...to je chitava filozofija :P
Dobijaš sve više obožavatelja....
 
Devilishgirl:
neko je rekao da ne postoji loshe pushenje..
ja mislim bolje ikakvo nego nikakvo..tj. oni tako misle..nishta lepshe od punih usta jelte..
prvo i osnovno za uspeshnost bilo chega u zivotu je ljubav prema tome..nadam se da necu biti pogreshno shvacena...ja to volim i znam da moj partner to vidi i znam koliko uziva, jer znam koliko dobro to radim...volim kada glavic dodiruje nepce..volim slatku izgubljenost u njegovim ochima dok me gleda...to je chitava filozofija :P


MOze se reci.

Samo ako postoji dobra volja (za pushenjem) sve ostalo se uskladi!
 
A ako i ne zna naucice...
Malo je kretenski reci joj curko glupava nemas pojma sa pusenjem idem ja da izdrkam... To mi nekako nije neki zdrav odnos...
Pre sam za varijantu da uloze malo strpljenja i truda... da slusaju govore svojih tela i puste prirodu da radi sama...
 
uhh to je tako okrutno..ne verujem da je neko sposoban da prevali te rechi preko usta, chak iako tako misli..ako jeste, nadam se da mu nedostaje neki deo tela..
niko se nije nauchen rodio..prvo poverenje u partnera i zelja za experimentisanjem..upoznavanjem njegovih erogenih zona...svaki dechak je pricha za sebe..svakome treba prici na drugachiji nachin..treba ga osetiti..nezno i polako..detalji su bitni..
 
Petar_Pan:
A ako i ne zna naucice...
Malo je kretenski reci joj curko glupava nemas pojma sa pusenjem idem ja da izdrkam... To mi nekako nije neki zdrav odnos...
Pre sam za varijantu da uloze malo strpljenja i truda... da slusaju govore svojih tela i puste prirodu da radi sama...
Jeste, jeste, tako to i Eskimi rade !!! :lol:
 

Back
Top