tusiranje

Anonymous:
dejen:
devojke molim iskren odgovor:koliko se puta tusirate nedejlno?
Leti po tri puta na dan,7 puta nedeljno .Zimi svaki drugi,tusiranje i pranje kose, posto kadu nemam.Samo pranje, svako vece pred spavanje.


To je najiskreniji odgovor.Mislis li, da je leti na temperaturi od 38-40 stepeni,nemoguce tusiranje po tri puta dnevno? To je po meni normalno. Za zimsko doba isto, sasvim dovoljno da vodis racuna o svojoj higijeni.
Devojkama, koje se tusiraju svakoga dana svaka cast.
 
Vodiš neku anketu tipa 'Ko se više tušira da li muškarci ili žene'?
Tuširanje je tako normalna stvar (bar onoj većini ljudi koja vodi računa o svojoj higijeni)da je svaki komentar suvišan.
Da li te zanima i koliko puta nedeljno peremo zube?
 
Ma ne kupa se ovaj narod bas tako cesto,veruj mi na rec.Prosle zime mi je doslo da odstampam -pre posete lekaru obavezno se okupajte-i da zalepim na vrata ordinacije ali nisam jer bi me verovatno svi ispljuvali.
Majko moja kako se ljudi ne kupaju,treba mi dati beneficirani radni staz zbog rada u uslovima smrada.A boje se kupanja zimi...prehladice se.
 
Ma daj Milojko,to i oni kazu...ja cu da umrem od njihovog smrada,ako otvorim prozor optuze me da hocu da ih ubijem upalom pluca.Prvi sledeci zbog kog mi budu suzile oci,vraticu ga da se okupa.Hocu majke mi!
 
Prvi sledeci zbog kog mi budu suzile oci,vraticu ga da se okupa.Hocu majke mi!

Najbolje bi bilo da vi napravite kupatilo u ordinaciji,i cim neko bazdi, sa njim pod tus i resen problem.
:wink:
Koliko ja znam i mislim da je tako,svako normalan se okupa pre nego sto ode lekaru.Jedino oni ljudi koji su malo izopaceni ili mozda,oni koji nemaju uslova za to,idu kod lekara neokupani.A sigurno ima i dosta onih koji su aljkavi i ne vode racuna o sebi.U svakom slucaju,svako ko ume,moze a ne vodi racuna o sebi nije priseban.
 
Moja mentorka je drzala parfem za osvezavanje prostorije posle takvih i onih sto jedu beli luk.
Stvarno salu na stranu,higijena nam je na uzasno niskom nivou,a najvise je onih kvazi cistih,sa mnogo dobrim parfemima a kad se skinu,uzas!
 
dr:
Moja mentorka je drzala parfem za osvezavanje prostorije posle takvih i onih sto jedu beli luk.
Stvarno salu na stranu,higijena nam je na uzasno niskom nivou,a najvise je onih kvazi cistih,sa mnogo dobrim parfemima a kad se skinu,uzas!

jao jadna dr! mogu misliti! ja se ugusim u autobusu, a kad bi jos poceli da se skidaju....

ugh... :?
 

Back
Top