JEDINICA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

pritajeno_dobro

Primećen član
Banovan
Poruka
530
Jeli neko od vas gledao novo izdanje nase nam mile televizije B92? Izdali su u prodaji CD pod naivom JEDINICA! Nista nebi ni bilo cudno da nije mnogo toga sumnjivo i zloreceno u ovoj emisiji receno! Pocev od glavnog i odgovornog urednika i scenariste! Sta mislite ko bi to mogao biti glavni i odgovorni urednik B92? Filip Wagner!! Jel neko od vas cuo za srpsko prezime WAGNER? Epa ovaj lik kome ova drzava dozvoljava da prodaje zapadnu propagandu protiv srbije putem ovog cd nebi trebalo podrzati! On vec u startu na samu rec spominjanja Arkana,Legije,Mladica, i mnogih drugih govori o agresiji! Zar je agresija kad se brani sopstvena zemlja i drzava? On mesa branjenje drzave u okviru granica od branjenje srbije! Zar doticni nezna da kada je rat poceo u hrvatskoj i bosni one su bile deo SFRJ i nadleznost nad ovom teritorijom je imala JNA pa se stoga nemoze govoriti o nekakvoj agresiji JNA nad Mudzahedinima i Ustasama!! Izgleda da ovu nasu vlast tj bivsu opoziciju nije briga za medijski rat nad srbima kako u inostranstvu tako i unutar srbije!! Njima je bitno da su ugasili BK, TV5 nisu dali saglasnost da bude deo nacionalne televizije i stavili je pod lokalnu televiziju! A cime je pravo na nacionalnu frekfenciju dobila B92? Zalaganjem da se bombarduje srbija? Da se Srbi i Srpski heroji koji su se borili na nekadasnjim jugoslovenskim ratistima proglase kao zlocinci, a nasa vojska nazove agresorom i krvnickom? Cime je to Djindjic stekao naziv nekakvog drzavnog heroja? Znajuci da se druzio i znao dobro sa Legijom i Zvezdanom sto ovaj CD nepotkrpljivo i pokazuje, od ovog coveka nismo nista dobro ni dobili(Djindjica), njegova je zamisao da se rasprodaju fabrike i otpuste milioni ljudi sa posla, zar je to nacin da se pokaze zahvalnost takvom coveku, ista je kao sto bi sada trebalo nemci da daju imena ulicama i trgovima hitleru!!!
Zato bojkotujmo ovu televiziju, a za sve one koji nisu gledali ovaj CD Skrecem paznju da pazljivo gledaju CD i videce sami da se nisu toliko ni plasili da sakriju da je sve montaza, pa se rec naprimer kapetana dragana zavrsavala sa recom nekog narkomana koga su predstavili kao bivseg JSO-vaca! Bas zalosno! U svemu tome ipak kapetan dragan je izrekao nesto sto je svima nama i jasno da jedinica i kad je raspustena postoji (formalno i neformalno) bez obzira brojala ona 1-dnog ili vise coveka jedinica postoji!Sto ipak zeli reci da su nase vlasti sakrile ove placene ubice da ih nebi predao hagu ili odgovarali za ubistva time sto su napravili da jedinica nepostoji! Znaci sada imamo i tajnu policiju jer JSO nepostoji!!
A ove nase predstavnike treba da je sramota sta sve dozvoljavaju da se prodaje legalnim putem!!! Pa ovaj CD treba zabraniti za dalju prodaju i namenu!!!
Zamolio bih da cujem vas komentar u vezi ovog CD-a, svi oni koji nisu gledali CD mogu ga pogledati i dati svoju rec!!
S verom u boga
 
E decko decko... ova zemlja je odavno otishla u 8==D to je valjda svima jasno a sa njom i mi njeni gradjani. Uopste nemoj da te cudi to sto se desava, bice jos gore sve dok se ne promeni vlast i dodju neki "posteni" jer ovi gledaju kako da jos vise napune dzepove od para sopstvenog naroda a ne da mu pomogne, a sta reci tek za jug Srbije kako tek mi zivimo. Na kakve smo stvari navikli ovo je med i mleko sto se desava na B92 i njihova zapadnjacka propaganda koju svi ljudi vide ali osim radikala niko se ne oglasava na to, i kobajagi nikome to ne smeta vadeci se na slobodu medija i slobodu govora. Samo u ovoj zemlji se desava to da jedna nacionalna televizija pljuje svoju zemlju i svoje borce a velica protivnicke. Gledaj kako Amerikanci to rade poklase sve zivo u Iraku sto su mogli i za njih su to junaci niko ih od njihovih domacih novinara nije prozvao da su ucinili nesto lose vec ih zovu junacima njihove nacije, a mi se pravimo pametni i posteni i nase vojnike i borce saljemo u Hag i druge zatvore da im drugi sude za to jer su stitili nase interese i branili svoj narod. Sto se tice pokojnog premijera no comment, jer covek koji je pobegao iz zemlje za vreme bombardovanja iz Srbije i odande pozivao NATO da jos vise bombarduje Srpski narod da bi on dosao na vlast ne zasluzuje nikakav komentar, ono sto mu se desilo je njegova krivica i nicija vise, kako se kaze: sa kim si takav si! Surovao je sa mafijom i okrenuo im je ledja cim je dosao na vlast i oni su ga skinuli... i onda je to nekome cudno. Sto se tice CD-a nisam ga gledao vec sam gledao jednu drugu emisiju ili je to mozda ta o kojoj pricas ne znam, u glavnom bila je sastavljena iz 3 emisije, gledao sam drugu u kojoj se pojavljuju svi ti nasi "zlocinci" i o njima se prica sve najgore. A moj komentar na to je zabraniti B92 da objavljuje klevete protiv ovog itekako napacenog naroda i da se kaznjava najgore moguce svaki put kada bude objavljena takva laz protiv Srbije.
 
Hajde, za ovog dechkija sam znao da je... a za Pritajeno dobro sam kontao da se zezao na proslom topicu pa kao ironisanje neko. Za ovaj post ne verujem da ti je ironija, mada moze biti i tako tumaceno, uz malo veci napor da se bas sve dozivi ironicno. U svakom slucaju, ne zelim da trosim mnogo reci na takve likove. Zalim sto zivim u istoj zemlji u kojoj vecinu cine takvi ljudi koji onakve stvari mogu da napisu.
 
Decky_Nis:
E decko decko... ova zemlja je odavno otishla u 8==D to je valjda svima jasno a sa njom i mi njeni gradjani. Uopste nemoj da te cudi to sto se desava, bice jos gore sve dok se ne promeni vlast i dodju neki "posteni" jer ovi gledaju kako da jos vise napune dzepove od para sopstvenog naroda a ne da mu pomogne, a sta reci tek za jug Srbije kako tek mi zivimo. Na kakve smo stvari navikli ovo je med i mleko sto se desava na B92 i njihova zapadnjacka propaganda koju svi ljudi vide ali osim radikala niko se ne oglasava na to, i kobajagi nikome to ne smeta vadeci se na slobodu medija i slobodu govora. Samo u ovoj zemlji se desava to da jedna nacionalna televizija pljuje svoju zemlju i svoje borce a velica protivnicke. Gledaj kako Amerikanci to rade poklase sve zivo u Iraku sto su mogli i za njih su to junaci niko ih od njihovih domacih novinara nije prozvao da su ucinili nesto lose vec ih zovu junacima njihove nacije, a mi se pravimo pametni i posteni i nase vojnike i borce saljemo u Hag i druge zatvore da im drugi sude za to jer su stitili nase interese i branili svoj narod. Sto se tice pokojnog premijera no comment, jer covek koji je pobegao iz zemlje za vreme bombardovanja iz Srbije i odande pozivao NATO da jos vise bombarduje Srpski narod da bi on dosao na vlast ne zasluzuje nikakav komentar, ono sto mu se desilo je njegova krivica i nicija vise, kako se kaze: sa kim si takav si! Surovao je sa mafijom i okrenuo im je ledja cim je dosao na vlast i oni su ga skinuli... i onda je to nekome cudno. Sto se tice CD-a nisam ga gledao vec sam gledao jednu drugu emisiju ili je to mozda ta o kojoj pricas ne znam, u glavnom bila je sastavljena iz 3 emisije, gledao sam drugu u kojoj se pojavljuju svi ti nasi "zlocinci" i o njima se prica sve najgore. A moj komentar na to je zabraniti B92 da objavljuje klevete protiv ovog itekako napacenog naroda i da se kaznjava najgore moguce svaki put kada bude objavljena takva laz protiv Srbije.
Izgleda da jeste ista emisija, jer na dvd postoji opcija da biras pojedinacno 3 emisije ili sve, u tim epizodama , bar u prvoj i drugoj pojavljuje se i kapetan dragan koji nicim neblati nase vojnike niti arkana, legiju i ostale, vec prica kako je obucavao vojnike na sta ga govor glasa kroz mnogo montaznih sekvenci skrece i obrce njegove reci u sasvim drugom pravcu, a u trecem delu se pojavljuje Cedomir Jovanovic koji prica ko su bili i sta su radili JSO a sve u smislu ko on nema ama bas nikakve veze sa tom jedinicom!
Pozdrav
 
Misanthropos:
Hajde, za ovog dechkija sam znao da je... a za Pritajeno dobro sam kontao da se zezao na proslom topicu pa kao ironisanje neko. Za ovaj post ne verujem da ti je ironija, mada moze biti i tako tumaceno, uz malo veci napor da se bas sve dozivi ironicno. U svakom slucaju, ne zelim da trosim mnogo reci na takve likove. Zalim sto zivim u istoj zemlji u kojoj vecinu cine takvi ljudi koji onakve stvari mogu da napisu.
Kao prvo pozdrav tebi,
kao drugo to sto sam napisao nije nikakva ironija vec gola istina potkrepljena cinjenicama i dokazima, i kao trece ja nisam bas ljubitelj JSO niti njegovog sastava koji ga cini. U JSO jesu bili likovi podlozni kriminalu, tj, kriminalom su se bavili po srbiji inace za vreme od 91-93 oni su bili bar ne u zadnjem sastavu koji je cinio JSO, ozbiljni borci koji brane drzavne granice tadasnje SFRJ a ne Srbiju i JSO nije tada bila jedinica vec deo vojnih snaga (tada su se zvali knindze svima nama dobro poznate i cuvene po njihovoj hrabrosti) jer Wagner nigde nespominje ZENGE (Ustaska jedinica smrti) ili Zelene Beretke (muslimanski mudzahedini), jedino je spomenuo je UCK (siptarska vojska na kosovu ili prosto receno teroristi) i to u meksem kontekstu a sve zacinjeno da je pored UCK bio i JSO koji je delovao na istom terenu ali sa nevidljivim ucinkom delovanja sto je bas cudno za jednu jedinicu specijalaca koji kada krenu u akciju iza sebe (bar kako je opisao njihove akcije u hrvatskoj i bosni) ostavljaju prazna i sablasna sela i gradove sa puno mrtvih civila iza sebe, bez zarobljenika, dok na kosovu izgleda po reditelju JSO je doso da se odmara! Ako je JSO cinio krivicna dela u srbiji, onda tu i treba da im se sudi, a ne neki zapadni toboznji mirovnjaci i spletkarosi!
Nezelim nista lose SRBIJI niti njegovom narodu, a pogotovo forumasima krstarice,!
KO TRAZI DJAVOLA SAM SI GA NA KRAJU I DOBIJE!!!
Pozdrav svima i pisite!
 
Misanthropos:
Haha, saltuj! Oni tamo onanisu (masturbiraju, drkaju) uz ovakve teme.
Posto vidim da ti do srpskog dostojanstava i nije stalo , nemoras bar da vredjas ljude kojima je bitno sta se desava u drzavi u kojoj zive! Posto vidim da se ti palis na druge stvari (politicka, pozivanjm ljudi na ustanak i okupljanja a sve u nadi da se dodje do fotelje, prosto receno: zavadi pa vladaj!! ;) ;)
 
Misanthropos:
Hajde, za ovog dechkija sam znao da je... a za Pritajeno dobro sam kontao da se zezao na proslom topicu pa kao ironisanje neko. Za ovaj post ne verujem da ti je ironija, mada moze biti i tako tumaceno, uz malo veci napor da se bas sve dozivi ironicno. U svakom slucaju, ne zelim da trosim mnogo reci na takve likove. Zalim sto zivim u istoj zemlji u kojoj vecinu cine takvi ljudi koji onakve stvari mogu da napisu.

Prvo ponavljam ti po 1.000.000 put da me ne pominjes vise u postovima, da si imalo normalan covek vec bi utuvio to u glavu. Drugo nauci da citas ne pise Decki nego Deki da bi se citalo Decki mora da pishe Dechky a posto pise Decky cita se Deki. Trece i ja zalim, ali ne sto zivim u istoj zemlji vec sto zivim u istoj galaksiji sa covekom kao sto si ti jer si ti jedini covek koji za sebe smatra da je uvek i u svemu u pravu i da su svi ostali glupi. Treba tebi pomoc decko nisi ti bas pod libelu ne znam samo zasto te ne banuju sa foruma kad je svima jasno da si najveci problem ovde.
 
Decky_Nis:
Prvo ponavljam ti po 1.000.000 put da me ne pominjes vise u postovima, da si imalo normalan covek vec bi utuvio to u glavu. Drugo nauci da citas ne pise Decki nego Deki da bi se citalo Decki mora da pishe Dechky a posto pise Decky cita se Deki. Trece i ja zalim, ali ne sto zivim u istoj zemlji vec sto zivim u istoj galaksiji sa covekom kao sto si ti jer si ti jedini covek koji za sebe smatra da je uvek i u svemu u pravu i da su svi ostali glupi. Treba tebi pomoc decko nisi ti bas pod libelu ne znam samo zasto te ne banuju sa foruma kad je svima jasno da si najveci problem ovde.
Nad tobom je, nesrecnice maleni, izvrsena lobotomija, ili si od rodjenja takav. Ako je ovo drugo izvinjavam se sto kritikujem tvoj intelekt. Nisam sklon diskriminiranju ljudi na osnovu defekta na koji subjekt nije mogao da utice.

A sto se spominjanja tice... Jesi li bre toliki idiot da mislis da mozes da zabranis nekome da te spominje u postovima? Pa o tebi istina ne bi trebalo iko da pise, ali kad nesto komentarises, to je nuzno.

Nego, sta si ti imao iz pravopisa, sinko? tj. iz srpskog jezika u osnovnoj skoli?
 
Misanthropos:
Nad tobom je, nesrecnice maleni, izvrsena lobotomija, ili si od rodjenja takav. Ako je ovo drugo izvinjavam se sto kritikujem tvoj intelekt. Nisam sklon diskriminiranju ljudi na osnovu defekta na koji subjekt nije mogao da utice.

A sto se spominjanja tice... Jesi li bre toliki idiot da mislis da mozes da zabranis nekome da te spominje u postovima? Pa o tebi istina ne bi trebalo iko da pise, ali kad nesto komentarises, to je nuzno.

Nego, sta si ti imao iz pravopisa, sinko? tj. iz srpskog jezika u osnovnoj skoli?
Koliko vidim, ti bas volis svakog da iritiras, poceo si i mene, spomenuo si moje komentare i postove da ljudi na ovom forumu drkaju, izvini ali zar tvoj post o nekoj beogradizaciji i sakupljanjem ljudi u neku opoziciju poput nekadasnjeg otpora nije budalastina, a za naivne jos jedna laz i obmana da se privuku ljudi koji misle da su im drugi krivi zbog teskih vremena u kojima zivimo, u cilju rusenja drzave, mogu ti reci da si mnogo grlatiji bio i niko te nije vredjao sa takvim nacinom pisanja i razmisljanja, pa zato nemoj ni druge da vredjas. Pricas o nekakvoj beogradizaciji i o tome da to treba iskoreniti a ti zivis i radis u Beogradu, pa gde je tu logika? Jos jedna necija misao: zavadi pa vladaj!! Takodje radis za medije, pa mozda si i ti iz B92!! Mozda ti plasiras sve te gluposti i obmane a sve u cilju zapadne propagande protiv srpskog naroda!! Zato nemoj vise da vredjas i ponizavas ljude sa ovog foruma, to mozes u svojim medijima, tamo gde radis i zivis da ponizavas nekog, ovde nemoj, bice onda kao peti oktobar da se svi dignemo i izbacimo te sa foruma, a to sto si pisao o nekoj beogradizaciji, izgleda ili si budala ili se pravis da jesi budala, pa zar nisi skontao da na ovom forumu ima 80% beogradjana ili onih koji zive trenutno u beogradu! Pocevsi od siptara pa do ekstremnih madjara i ljudi poput tebe i svi ste vi u Beogradu!!! Vi pojma nemate kako je na jugu srbije, samo lupate gluposti kao znate i kao bili smo ili kao ziveli smo dole a niko ne rece zivim dole na jugu srbije a u stvari zivi i radi u Beogradu!! Zato nemoj vise da vredjas dostojanstva nas srba kojima je zivot u ovoj drzavi preci nego nekom kao ti kojima je prece da ode sto pre a iza sebe ostavi haos!!! 8-) Izgleda da si Ironija ti i tebi slicni ljudi!! Ti sebe smatras srbinom? Pre bih reko da si slican kao Djindjic, zapadni propagander, a sve u cilju destabilizovanja drzave i njenog ekonomskog sistema!!! Nesto si ucutao za Beogradski antifront? Takvi kao ti brzo zavrse kao Slavko Curuvija! Brzo pero-kratak zivot!! 8) 8) 8)
 
Misanthropos:
Nad tobom je, nesrecnice maleni, izvrsena lobotomija, ili si od rodjenja takav. Ako je ovo drugo izvinjavam se sto kritikujem tvoj intelekt. Nisam sklon diskriminiranju ljudi na osnovu defekta na koji subjekt nije mogao da utice.

A sto se spominjanja tice... Jesi li bre toliki idiot da mislis da mozes da zabranis nekome da te spominje u postovima? Pa o tebi istina ne bi trebalo iko da pise, ali kad nesto komentarises, to je nuzno.

Nego, sta si ti imao iz pravopisa, sinko? tj. iz srpskog jezika u osnovnoj skoli?

Treba da se izvinis bogu sto te stvorio jer se tu bas za'ebo a ne meni. Izgleda da te bas zabavlja da pljujes po sugradjanima pa te zato niko i ne voli na forumu i zato si i najomrazenija licnost ovde, ali tebe zabole Q za to jer nemas puno mozga da to shvatis. Samo tako nastavi daleko ces dogurati posto vec vidim da radis za 0 din kako si sam rekao u nekom postu, mora da se radi o veoma velikom mozgu da iz nicega stvoris nista i ti si nasao ovde nekome da drzis predavanja. Smesan si. Nikom ne branim da me spominje ali ne dozvoljavam da me niko naziva pogrdnim imenima pogotovo ne ljudi kao sto si ti samo zato jer nam se misljenja razlikuju. Nije to slucaj samo samnom vec sa svima jer ne znam koga nisi prozvao ovde idiotom ili nekako drugacije i jos moderator coolira sve to i dozvoljava ti da to radis. Sto se tice pravopisa ni tvoj nije sjajan.
 
Pritajeno_dobro pratim ovu raspravu sa zanimanjem posto kao i vecina Srba citam tabloide u kojima je glavna stvar pljuvacina, a tako i ovde. Samo napomena - Miz zivi i radi u Nisu, ne znam odakle ti ta informacija da je iz Bg-a. No, da ne bih ispao njegov drveni advokat ne mogu da razumem padanje na tako nizak nivo da uzvraca uvrede istom ( i jos gorom ) merom i da stalno nekog proziva za pravopis. To doista zvuci naduvano.Par puta se desavalo da neko krene primitivno da me vredja, ali prosto iskuliram ili kazem da to nije moj nivo. Da sam na mestu moda ovog mesta ( ako tako nesto i postoji ) odma' bih stavio kljuc na ovu temu i upozorio zaracene strane da svoj mali rat ne nastavljaju ovde.

A sto se tice te emisije - nazalost gledao sam samo treci deo i to je bilo dovoljno da steknem visoko misljenje o tom dokumentarcu. Licna svedocenja glavnih aktera o tome sta se desavalo, o Legijinom ponasanju isl. sigurno zavredjuje paznju. E kad bi bilo vise ovakvih analitickih emisija...
 
Truman:
Pritajeno_dobro pratim ovu raspravu sa zanimanjem posto kao i vecina Srba citam tabloide u kojima je glavna stvar pljuvacina, a tako i ovde. Samo napomena - Miz zivi i radi u Nisu, ne znam odakle ti ta informacija da je iz Bg-a. No, da ne bih ispao njegov drveni advokat ne mogu da razumem padanje na tako nizak nivo da uzvraca uvrede istom ( i jos gorom ) merom i da stalno nekog proziva za pravopis. To doista zvuci naduvano.Par puta se desavalo da neko krene primitivno da me vredja, ali prosto iskuliram ili kazem da to nije moj nivo. Da sam na mestu moda ovog mesta ( ako tako nesto i postoji ) odma' bih stavio kljuc na ovu temu i upozorio zaracene strane da svoj mali rat ne nastavljaju ovde.

A sto se tice te emisije - nazalost gledao sam samo treci deo i to je bilo dovoljno da steknem visoko misljenje o tom dokumentarcu. Licna svedocenja glavnih aktera o tome sta se desavalo, o Legijinom ponasanju isl. sigurno zavredjuje paznju. E kad bi bilo vise ovakvih analitickih emisija...
POZDRAV TEBI, NEZELIM DA SE NADMECEM SA OVIM MISKOLOPUSOM ILI KAKO VEC, POSTO SI GLEDAO TRECU EMISIJU SAMO JEDNO PITANJE SA MOJE STRANE A TO JE NARAVNO TVOJ STAV I MISLJENJE: ZAR TI NIJE CUDNO TO DA SE KOSTUNICA I ONAJ NARKIC CEDA SASTAJU SA NAJVECIM MAFIJASEM SPASOJEVICEM I STA SU UOPSTE PRICALI I ZASTO SU SE SASTALI???? KAKO TO DA GLAS VODITELJA KAZE DA SU SE DOBRO POZNAVALI LEGIJA I DJINDJIC I DA JE DJINDJIC REKO KAKO JE DOBAR LEGIJA??? BAS CUDNO NEKO PRIJATELJSTVO??? A POSLE NEKOLIKO MESECI ON (LEGIJA SA ZVEZDANOM) GA SKINUO?? ZAR NIJE LOGICNO PO TAKVOJ PRICI DA JE DOSLO DO PREPIRKE NAD NADZOROM REKETIRANIH TERENA PA JE DJINDJIC HTEO DA POVUCE LEGIJU A ON OSTANE DA SE BOGATI, A LEGIJE BI SE OTARASIO TAKO STO BI GA POSLAO U HAG!!! SVAKI ZDRAV RAZUM BI OVO ZAKLJUCIO!! STA SU URADILI (DJINDJIC-KOSTUNIJE, TADIC I TADASNJI I OVDASNJI DOS SAMO SE PRAVE DA SU SE RASPALI), GDE SU DRZAVNE FIRME? GDE SU LJUDI KOJI SU RADILI U TIM FIRMAMA?? STA MOZE DA OCEKUJE NAS MLADE A I ONE KOJI SU PRED KRAJ SVOG RADNOG VEKA??? MOZEMO OCEKIVATI SAMO OTKAZE I NEZAPOSLJENOST SA OVOM VLADOM. I SAMO DA NAGLASIM DA NISAM CLAN NITI SIMPATIZER IJEDNE STRANKE U SRBIJI JER SAM MISLJENJA DA SU SVE TO LOPOVI KOJI SAMO GLEDAJU DA UGRABE FOTELJU!! A STO SE TICE DOTICNOG GOSPODINA KOJI KAZE DA RADI U MEDIJE I ODAKLE MI INFORMACIJA DA JE U BEOGRADU I DA RADI TAMO: PA CISTA LOGIKA KAKO NEKO MOZE DA IZVESTAVA IZ BEOGRADA I PRICA GLUPOSTI O NJEMU A DA NIJE U TOM GRADU?? I STA TO ON IZVESTAVA TV5?? IZVINI ALI JA RADIM U MEDIJIMA U JEDNOJ LOKALNOJ TELEVIZIJI KAO MONTAZER I REALIZATOR PA MI JE SVE OKO OVOG POSLA JASNIJE NEGO SVIMA VAMA KOJI MOZDA NIKAD I NISTE ZAKORACILI U TELEVIZIJI!!
POZDRAV I ZIVI BILI
 
pritajeno_dobro:
IZVINI ALI JA RADIM U MEDIJIMA U JEDNOJ LOKALNOJ TELEVIZIJI KAO MONTAZER I REALIZATOR PA MI JE SVE OKO OVOG POSLA JASNIJE NEGO SVIMA VAMA KOJI MOZDA NIKAD I NISTE ZAKORACILI U TELEVIZIJI!!
POZDRAV I ZIVI BILI
Sinko, ti bi u medijima mogao da radis jedino kao kurir. Mozda bi mogao da budes montazer u slucaju da radis u TV Nais, ART (SD-a), Global (mada sam i tamo gostovao pa je bilo jednog montazera koji nije znao ni Winamp da koristi: vruce, vruce) ili Banker.

Zivo me zanima gde radis.

PS: I, da, kaze se "... u televiziju", a ne "... u televiziji".
 
Misanthropos:
Sinko, ti bi u medijima mogao da radis jedino kao kurir. Mozda bi mogao da budes montazer u slucaju da radis u TV Nais, ART (SD-a), Global (mada sam i tamo gostovao pa je bilo jednog montazera koji nije znao ni Winamp da koristi: vruce, vruce) ili Banker.

Zivo me zanima gde radis.

PS: I, da, kaze se "... u televiziju", a ne "... u televiziji".
Slusaj bre napedericavi, nekenjaj vise, smoran si ko sracka, mnogo bre brate smrdis, ili ti to smrdi iz usta, zaebi vise ta sranja, idi nadji neku decicu pa se na njima istresaj, nisi zanimljiv, ebla te gramatika i pravopis. Mogu da ti predajem kako se radi dopisnistvo i novinarstvo smrade!! ti nikad nisi ocima ni video kako izgleda televizija, a pricas mi tu o nekoj gramatici!!! Jedino gde mozes da pises je internet , jer neverujem da neko cita ili ti neko placa za gluposti koje ti pises, jedino te moze placati samo zapadna propagandna sila, kojoj nije bitno kakve ces sve gluposti napisati o srbiji i srbima, zato izdajnice srpskoga roda bezi bolje u inostranstvo dok je vreme!!! 8) 8) i za tvoju informaciju imam 34 godine i radim u TV5, a ti sad lepo reci svoje ime, da vidim dali si ti na nasem spisku radnika??? Izvini ali ljudi nerade u televiziji da bi pustali winamp vec da bi radili montazu ili realizaciju, ako ti je stalo do winampa idi kuci pa si pustaj do mile volje!! Ali izgleda da si pomesao radio od televizije, uradiju se koristi winamp a ne u televiziji!!! Izgleda da si izgubljen u vremenu i prostoru!! Sa amaterom nemam sta dalje da komentarisem, zato od*ebi vise, postajes naporan za svakog na ovom forumu!!
 
pritajeno_dobro:
i za tvoju informaciju imam 34 godine i radim u TV5
Wow, to je sjajno! Pa tebe bih voleo tamo da sretnem sledeci put kad budem dolazio, a potrudicu se da dodjem koliko sutra! Hajde, reci kako se zoves. Mozes i pvt porukom. Bitno mi je da znam ko si. A ti ces saznati ko sam kad budes pitao Zozu ili Mikija Stankovica. Samo ce me zanimati ko te je primio u tu televiziju. Jednom prilikom kad sam gostovao znam da montazeri nisu znali ni da prikazu dijagram koliko su bili neuki. Narocito me zanima ko si.
 
Truman:
No, da ne bih ispao njegov drveni advokat ne mogu da razumem padanje na tako nizak nivo da uzvraca uvrede istom ( i jos gorom ) merom i da stalno nekog proziva za pravopis. To doista zvuci naduvano.Par puta se desavalo da neko krene primitivno da me vredja, ali prosto iskuliram ili kazem da to nije moj nivo.
Trumane,

Ja razumem da ti kontas o cemu se radi, i da nema potrebe da uzvracam ako bih hteo nesto tebi da dokazem. Ti prosto procitas ono sto ko pise, pa vidis usput i pravopis i jos gore sadrzaj onoga ko pise, i ocenis sam sta to znaci, kolika se inteligencija nalazi iza tih reci, i kakvi su ostali stavovi, koliko je covek zreo na kraju krajeva.

No, ovde je rec o kolektivnoj psihologiji, rec je o necemu cime se sluze radikali i dobijaju glasove gotovo pola Srbije. Rec je o tome da ti moras da uzvratis slicnom merom ako zelis da pridobijes gomilu ili da im uneses bubicu, crv sumnje u misljenju da je neki primitivac u pravu. Kazem, to nema potrebe da radim da bih tebi zeleo da dokazem koliko je neko povrsan, indoktrinisan i glup (bas suprotno, takvim ljudima, kako si i sam rekao, samo kvarim misljenje o sebi), ali moram da to cinim radi nekih na koje je lako uticati i koji stavove ocenjuju (kao i ljude) na osnovu toga ko je koliko bio puta vredjan, koliko je ljudi nekoga opsovalo ili ucinilo budalom.

Sad, jasno je da ja uzvracam, ali dajem argumente. Istina, cini mi se da ne bih morao da ove likove nazivam bas onakvim imenima kako sam ih nazvao (iako realno gledano to jesu), ali kolektivna psihologija i vecinski povrsna publika (zarad koje pisem, normalno) je tu da odredi gde je ko, a njima vise vredi jedna psovka nego dobro argumentovan stav.

Zao mi je ako si pomislio da ja ovo radim zato sto bih se stvarno s nekim na ulici prostakom raspravljao. Ne, obicno nastavim dalje, mozda se potrudim da upamtim facu, jer se moze desiti da mu se uskoro revansiram, ali ne verbalno. Cak i na medijima nemam volje da se raspravljam, i mislim da ni sa jednim radikalom ne bih prihvatio da govorim u emisiji, da se svadjam, jer tu je potreban veliki fond psovki i biti vest u laganju i razumevanju kolektivne psihologije, u cemu ja nemam mnogo iskustva. Naprosto, takve ljude zaobilazim, i ne smatram u pravom smislu ljudima.
 
"No, ovde je rec o kolektivnoj psihologiji, rec je o necemu cime se sluze radikali i dobijaju glasove gotovo pola Srbije" - Pa ako mislis da se glasovi dobijaju na nacin kako to ti radis mnooogo si se zaebo. Dodjes na forum i kazes svima da su glupi i budale i mislis da ce posle da glasaju za tebe? Ti mora da si lud. Nije ni cudo sto radis za 0 din. jer niko nece da pristupi toj navodnoj organizaciji kojoj pripadas. Niko nece da sledi slepog psa jer ni on sam ne zna gde ide, u ovom slucaju to si ti. Pricas neke gluposti o beogradizaciji i kako Nis treba da se odvoji od Bg-a a istovremeno velicas Beograd kao grad. Odluci se vec jednom Ili Nis ili Beograd na ciju stranu stajes nemoj da dizes nepotrebno tenziju izmedju dva grada a da ih istovremeno branis i napadas kako god tebi to islo u prilog samo da bi ti ispao pametan a neko drugi budala. Sve mi se cini da je ovaj lik i njegova organizacija kao oni iz otpora sto su kobajagi dizali ustanak a ustvari su ih finansirali zapadnjaci za svoje ciljeve.
 
Decky_Nis:
"No, ovde je rec o kolektivnoj psihologiji, rec je o necemu cime se sluze radikali i dobijaju glasove gotovo pola Srbije" - Pa ako mislis da se glasovi dobijaju na nacin kako to ti radis mnooogo si se zaebo. Dodjes na forum i kazes svima da su glupi i budale i mislis da ce posle da glasaju za tebe? Ti mora da si lud. Nije ni cudo sto radis za 0 din. jer niko nece da pristupi toj navodnoj organizaciji kojoj pripadas. Niko nece da sledi slepog psa jer ni on sam ne zna gde ide, u ovom slucaju to si ti. Pricas neke gluposti o beogradizaciji i kako Nis treba da se odvoji od Bg-a a istovremeno velicas Beograd kao grad. Odluci se vec jednom Ili Nis ili Beograd na ciju stranu stajes nemoj da dizes nepotrebno tenziju izmedju dva grada a da ih istovremeno branis i napadas kako god tebi to islo u prilog samo da bi ti ispao pametan a neko drugi budala. Sve mi se cini da je ovaj lik i njegova organizacija kao oni iz otpora sto su kobajagi dizali ustanak a ustvari su ih finansirali zapadnjaci za svoje ciljeve.
Pozdrav!
Pa to ti je brale cista zapadna psihologija: zavadi pa vladaj!! A doticni bi hteo moje ime da zna, pa izvini napedericavi nekenjaj vise da ces doci u TV5 jer jos nisi mi ni ime dao da vidim dali uopste saradjujes sa nasom TV5!! A vidim i lepo zaradjujes na internetu, pozivajuci ljude na ustanak, imitiras otpor, samo si se malo zeznuo, otpor je bio finansiran od strane zapadnih obavestajnih sila, a ti se ovde finansiras za 0 dinara i pljujes na svakog ko ti se protivreci ili shvatas da neko neprica po tvojoj volji i ti odmah udri na njega a hoces da ljudi dodju u tu tvoju legiju stranaca!! Tesko da ces naci ijednog coveka na netu za te tvoje mutne radnje, i nevidim zasto je moja tema premestena?? Po cijem nalogu?? Izgleda da imas debele veze u Beogradu kad mozes da mi pomeras temu bez ijednog opravdanog razloga, a na drugu stranu se kunes da mrzis beograd i beogradizaciju!! Djubre pokvareno, naso si da kvaris omaldinu ovde na jugu srbije i uvlacis ih u tvoje mracne radnje poput dizanja nekakve bune i ustanka!! Tebi nista nije sveto kod nas srba na Jugu, tebi je bitna fotelja!! Bolje promeni kanal i trazi na nekom drugom forumu zrtvu za te tvoje ciljeve!! 8) 8)
 
Ja uopste ne znam kakve veze ovo ima sa politikom... Ima veze sa kriminalom i ratovima u Srbiji i van nje ali politika je samo malo potkacena zahvaljujuci onom M. tema je mogla da istane na Nis.
 
Izvini ali zar nije tema doticnog pod nazivom ANTIBEOGRADSKI FRONT cista politicka i neprijateljska tema?? Nevidim zasto bi moju temu pod nazivom JEDINICA svrestavali u njegov zanr kad moja tema nijedne dodirne tacke sa politikom jer kao sto sam i naglasio na pocetku odakle naziv moje teme, pa tako treba da bude jsano i administratoru da nedira teme koje se nebave diskriminacijom i zudnjom za cepanjem drzave tj. separatizmom kao sto je to predstavio doticni M sa vizijom beograda samo kao Beogradski pasaluk!! A gde to misli da bi bio nis u takvoj njegovoj podeli po kantonima?? Pod Albaniju?? Cudna neka logika ovih nasih Administratora koji po ko zna kom kriterijumu dele koja ce tema da ostane a koja ne!! Ovo vise treba da brine nas grad Nis nego Beograd, jer njih zabole za Nish!! U beogradu su svi kao i ovaj doticni M , samo gledaju da se domognu fotelje i ispiraju mozak ljudima njihovm lazima i, prevarama i obmanama!!! Pazi ovaj Lik M zna bolje pravopis nego mi ljudi sa Juga, izgleda da ga potkacila Beogradizacija!! U *******te ovaj znas sta baki sine, i ta beogradska sranja, ispuseni fazoni, na kojima se proseravaju Beogradjani i likovi poput ovog lika M!
 
Eto jos jedna nepravda prema srbima , ali ovog puta od nasih politicara. Koce koga ako ne svoj svoga, bas lepo primenjuju nasi politicari ovu izreku, nakacili nam poreze i namete kao da zivimo u turskom dobu, a na drugu stranu hoce da idu u evropu, pa sa ovom njihovom politikom i zakonima tesko da mogu uci i u uniju sa avganistanom a kamo u Evropsku uniju!!Skoro sam saznao za jos jedno novo pravilo koje ko zna iz cijeg uma poteklo i doslo kao zakon, vise se auta neregistruju po kubikazi vec po necem drugom, kao isto da nemozes vise da vozis kupljeni auto na ime vlasnika vec ga moras preregistrovati, a svi znamo da to nije dzabe, vec se i to placa ali papreno uz cega ti uvale i osiguranje koje ti hteo nehteo moras da uzmes, a svi znamo da u slucaju udesa ili nesrece nijedna od tih osiguranja ti nece tek tako isplatiti stetu, vec ce se to vuci godinama!!! Sta drugo reci nego da smo gori od africkih plemena koji se medjusobno ubijaju, samo sto se ovde neubijamo oruzjem vec nekim pravima i nametima. Sramota me je vise da budem Srbin. Dabogda propala cela ova prokleta Srbija, jer nemojte neko da vas zavara da ce biti bolje sutra, od toga sam se vec davno oprostio. Sve sami lopovi i kriminalci!!
 
De profundis:
Dobra je emisija.....Sad shto nemamo istrazivachko novinarstvo kao npr. Discovery, Viasat History, ili National Geographic....To je zbog relativno malog budzeta.....
Ili to odgovara nasim politicarima da nemamo takvu vrstu novinarstva, kad bi je imali ko zna sta bi sve isplivalo na povrsinu!!! ovako samo mogu da ispiraju mozak nasim gradjanima!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top