Hriščanski teroristički kamp u US + SPC I AMERICKI FUNDAMENTALISTI

kabuum:
Znaš da sam i ja pomislio na onog iz Oklahome. Čini mi se da sam njegovog brata video u nekom filmu, ne mogu da se setim sad !
Jel ima nešto takvo u evropi ?

Taj iz Oklahome, zvao se Timothy McVeigh, i digao je zgradu FBI, taman toliko, koliko su i saudijski teroristi porusili one silne zgrade 11-tog septembra.
A, zvanicna verzija te price, podjednako je vredna kao i onaj IQ test u gornjem desnom uglu linka koji si ostavio.
 
King David:
Taj iz Oklahome, zvao se Timothy McVeigh, i digao je zgradu FBI, taman toliko, koliko su i saudijski teroristi porusili one silne zgrade 11-tog septembra.
A, zvanicna verzija te price, podjednako je vredna kao i onaj IQ test u gornjem desnom uglu linka koji si ostavio.

neznam bas za McVeigh ,
seti se sta se desilo u waco(texas) 1993 i na 2godisnjicu se desila oklahoma
te desnicarske organizacije su uglavnom ''underground'',
i nisu neka politicka snaga da bi se ''zvezdasi'' zanimali za njih :shock:

ps. netreba preterivati sa ''zvezdasima''
nezgodni su ,ali ne bas toliko... ;-)
 
Evangelisti podržavaju Srbiju?
5. oktobar 2006. | 11:35 | Izvor: FoNet
London -- Evangelisti u SAD uključuju se u kampanju za ostanak Kosova u Srbiji, piše danas Fajnenšel tajms.

Kako prenosi BBC, Džeri Folvel i Pat Robertson, uticajni tele-evangelisti, udružili su snage sa Srpskom pravoslavnom crkvom u kampanji protiv nezavisnosti Kosova. Vladika raško-prizrenski Artemije kaže da su mu dva televizijska propovednika obećala da će, zarad ostvarenja tog cilja, alarmirati svoje pristalice i iskoristiti uticaj kojim raspolažu.



------------------------------

Navedeni propovednici su najradikalniji americki svestenici i vatreni zagovornici Busove agresivne politike u svetu i obracuna sa "neposlusnim drzavama" pa je velecasni Pat Robertson javno vise puta izjavljivao da sa Hugom Cavezom ne treba pregovarati nego mu treba presuditi sa jednim metkom. Takodje navedena gospoda su podrzavala americke intervencije u drugim delovima sveta a velecasi Folvel je poznat nasoj poblici iz filma "Narod protiv Larija Flinta" posto je osamdesetih takodje i ratovao protiv Hastlera Plejboja i ostalih "satanistickih" proizvoda.
Da li mislite da je potrebno da SPC saradjuje sa ovakvim likovima i koliko ce to koristi ili stete naneti?
 
al bundy:
pa jeste ali po svim vestima stav Amerike o Kosovu je vec jasan i on je nezavisnost pokrajne sto su i saopstili Tadicu i Kostunici a i sam Bus je rekao da narod Kosova trebsa da odlucuje o statusu tako da se sa ovom inicijativom zakasnilo par godina.

ali nezaboravi da i inicijativa za drzavu kosovo kasni 6 godina,
da je ostao klinton,mi danas ne bi pricali o ovoj temi
 
Ovakvi "fundamentalisti" imajo ogromnu publiku u Sjedinjenim državama i jedna su od osnova Republikanaca. Skoro ni jedan senato Republikanac ne može da zameri njihovim traženjima.
Kada treba pomoć za blaćenje Kastra, Čaveza, Ahmedadžida, Buš i ostali traže baš od ovakvih da pripremaju javno mjenje u njihovu korist, ali i ovi često traže korekcije politzike za uzvrat.
 

Back
Top