sta pricate kad ste high......

...paaaaaa,zmiiiiigloooovi su ti znas oni mali,sto imaju ono...kada ih stisnes cuje se onaj zvuk...
...i onako su obojeni...ma znas bre,imas ih u onom filmu znas kojem...gde igra onaj glumac sto je posle prestao da glumi i osnovao onaj bend...
...e,ti zmiglovi...
...jedino ako ne misli na one druge?
 
baraba*:
ja mislim da choek nije mislio na te....
missim da su u pitanju oni vanzemaljskog porekla...tj. oni vantelesni i oni ne skviche...oni se javljaju onako 'brum,brum,brabadbrum"....
missim da su ti...

024.gif
 
ahahahaha, shta... ne pushim vec ima godina, al su to bile priche, stvarno mi je zao shto nismo snimali... mada mozda je to samo nama bilo zanimljivo... uvek su to bile neke filozofije i neka zeshca prosvetljenja kojih se sutradan ne mozemo setiti :)))))), kao a znam da sam imala bash dobru ideju :)))))
 
Mene su zamrznuli duvachi jer sam im kad sam imao priliku piskiriskio na travuljagu :twisted:
A kako su se prvi put zacudili i bas im bilo fuj kad sam priznao sta sam radio... al nisam mnogo samo malo tek da se zacini :twisted: znate ko biber kad ga je mnogo klopa je grozna , al kad ga je taman ....... :lol: :lol: :lol: mrzeli me ko nemca :lol: :lol: evo i sada mi suze idu kad se setim :lol: ha ha haa :lol:
 
ne pitaj...chesto samo ustondiramo i smorimo se...al kad naleti inspiracija to je spasavaj se ko mozhe...sinotj smo se taaaako smejali...igramo dotu i sad neki i casper su u jednom timu (iramo 5na5)...nas ide pet pushujemo ka njima...izletje neki medju nas petoricu i mi ga ubijemo za tren i neki "ajd sad kasperu ajd sad odrani su" i viiiiidish malog kaspera koji uletje kao pooooslednja ovca medj nas...bacio stan i juuuuuriiish...i pogibe isto za tren...pa kad igramo karte...jooooj majko milaaaa...nekica je tada skrooooz lud...kakve bisere ima u zadnje vreme pa to je fantazija...e al ne mogu da navedem temu misim nishta konretno opet prichamo o svemu...zavisi kako kad i kako s kim...ako smo dvojica onda su chesto neke duboke i teshke teme tipa zhivot sloboda ljubav itd...a kad nas je vishe onda je isprepletano svim i svachim...

ne mogu kod pavla na zabavu u chast diplomiranja...to je smor...
 
znash ti kad je u gimnaziji u zhenskom wcu nadjen feces duzhine pola metra...pitajte danas posle toliko vremena bilo koga ko je uchio u gimnaziji recimo 99te il 98me...ja nisam tao uchio a ipak znam za to sada vetj legendarno delo...i razmishljao sam o toj prichi...chuo sam je sa toliko strana...ljudi s nevericom preprichavaju kao bilo je ovoliko bilo je onoliko...reci...feces koji je ushao u zhivote mnogih...dobar trip...mozhe roman da se napishe...
 
uh... zanimljivo je razvijati teorije na neke duboke teme... npr. dobro smo se zabavljali iznoseci svoje teorije o preseku vremena i prostora... mozda je samo malo problematicno sto niko nikog ne razume, al dobro... ;) a i brzo se zaboravlja... kao 'kazi brzo, kazi brzo, zaboravicu!... e, jbg, vec sam zaboravila!'...
 
meni je najjache kad je dvoje-troje high /na ovaj ili onaj nachin/ a ostali skroz 'strejt' i onda ovi odvaljuju gluposti a ovi drugi ih zayebavaju... moja omiljena pricha je o zrncima u stomaku koja ti kad popijesh odredjenu dozu piva govore kako si ti gladan i ti uzmesh da jedesh zato shto ti ta zrrrnca kazu da si gladan ali ti u stvari nisi gladan vetj su to ta zrrrnca... svaki put se /i posle 2 godine/ slatko ismejem...

a inache su uglavnom tako neke priche, neshto potpuno nevezano ni sa chim, kao da vidish shta sam chuo/la u nekoj emisiji, pa onda mi razvijemo prichu o tome kako nama odgovara i isprozivamo se samo tako... bitno da je nama zanimljivo, svako sa strane bi bio krajnje zbunjen...
isto je mnogo dobro prisetjanje izvala iz srednje i osnovne... ili prozivanje nekog 'autsajdera' ko nishta ne konta a prima se samo tako...
 
Ondak je to bilo, ja po prirodi ćutljiva,
iliti- progovorim ako sam sigurna da neću ispasti glupaca,
a ako se uradim, propričam k'o nenormalna, a ostali me slušaju, još sa pažnjom.
Gledam sebe- au, sto dobro znaš da pričaš, pa ti nisi mutava!
 

Back
Top