Ideje za Halloween?

Sport_Billy:
...ideje za masku, party....Pravite li svoju masku ili kupujete gotovu? Idete li na paradu?


Pored ovakve industrije,ko ce da se zajebava da pravi svoju masku?!Znaci,kupovina..

Na paradu cu se potruditi da odem,posto mi se cini da nije za vikend,lako moze da se desi da je propustim.Cini mi se da je duz Broadway-ja.od 70 neke ulice pa do negde...

Party-pretpostavljam da ce biti super zabava,recimo u Pacha-i,to moram licno da proverim

Ideje za kostim..hmmm..pa rekoh ti da cu biti robijasica,mislim sam kostim mi nije ni bitan nesto preterano,zelim samo da se dobro zabavim i izigram tog dana.
Kupila sam kostim za 5$ tako da je to jos jedan plus..

Ima super ideja za kostime ,mada mi se ne dopadaju idiotski kostimi kako wc solja,ATM aparati,gorile,Durex masine..

Svidjaju mi se-Adam i Eva,Neron,Hera...ma ima ih zilion
 
...mislio sam na neke postenije maske..ne ono...zabodes cackalicu u guzu pa se pravis da si ratluk :)
...za neku postenu masku, racunajuci i periku, bradu, brkove ili sta vec, sesire, poveze, odelo i rekvizite treba oko 200$ + uvek postoji mogucnost da ce jos 100 njih biti maskirano isto tako....
...ATM aparata pun NY....:)

...kada bi negde mogao da nabavim Tiletovu marsalsku uniformu...pa da prodefilujem NY-om :)
 
Sport_Billy:
...mislio sam na neke postenije maske..ne ono...zabodes cackalicu u guzu pa se pravis da si ratluk :)
...za neku postenu masku, racunajuci i periku, bradu, brkove ili sta vec, sesire, poveze, odelo i rekvizite treba oko 200$ + uvek postoji mogucnost da ce jos 100 njih biti maskirano isto tako....
...ATM aparata pun NY....:)

...kada bi negde mogao da nabavim Tiletovu marsalsku uniformu...pa da prodefilujem NY-om :)


E mogu nesto da ti sredim,ovo-ono,ipak sam ja iz Srbije,veza koliko hoces..
I da li ti zaista zelis da das 200+ za tako nesto?
Perika je oko 15-20$,sesiri-ja nasla mesto gde je najskuplji 20$..
 
south:
samo evin ''kostim'' ,..nista drugo!!! :D
odmah ti saljem pozivnicu za florida halloween
...mislim.. gore je hladno za taj kostim :roll:


Burazeru,zajebi pozivnicu.Posalji kartu i eto me.Evin kositim je samo pocetak fantazije.Lucidno..
PS.Bas lepo sto se brines da ne nazebem..mada kostim nisam ni mislila da nosim gore,nego dole... :lol: :D ;) :lol:
 
nina_lion:
Burazeru,zajebi pozivnicu.Posalji kartu i eto me.Evin kositim je samo pocetak fantazije.Lucidno..
PS.Bas lepo sto se brines da ne nazebem..mada kostim nisam ni mislila da nosim gore,nego dole... :lol: :D ;) :lol:

nince,
pa to je karta(pozivnica) :wink:
znam da si gore, gde je sneg :roll:
ps. nisam znao da eva ima kostim iz 2 dela :shock:
mislio sam da je ''kostim'' samo simbolika :roll:
 
Hey ,ima li neko informaciju o paradi za Helloween?Odnosi se na NYC
Trebalo bi da pocne u utorak,uvece,31-og,negde na uglu 77st.i Broadway-a i da se nastavi Broadway-em do downtown-a..
Tako je bar bilo prosle god..i da kostimi idu azbucnim redom?!
 

Back
Top