ignorisanje dobrih riba

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Dobra riba za kojom svi laju i salecu je a njoj nos u nebesima i vi je kulirate, za vas ne postoji. Kada se pojavi kao da je nema. Primetio sam da ce posle 2-3 puta tako muskog izigravanja nezainteresovanosti da mu kaze "Zdravo" onako kroz zube, ne bi bas ipak je ona riba, ali vidi da je ovaj ignorise. Sledeci put ce malo pustenije da kaze zdravo. Negde 5 put ce da prestane da izigrava ribu.

Da li se dobre ribe zapravo pale na momke koji ih totalno ignorisu i salju im poruku "za mene nisi dobra riba" ili "za mene si niko i nista"
 
AcaBg82:
Da li se dobre ribe zapravo pale na momke koji ih totalno ignorisu i salju im poruku "za mene nisi dobra riba" ili "za mene si niko i nista"
jeste pale se.
a pale se i na lance i dominaciju.
pa kad jednom uhvatis neku dobru ribu,pretvori je u svoju seksualnu robinju,drzi je u lancima zakljucanu u ledari,i da vidis kako ce da ti se obraduje svaki put kad je obidjes.



Kad_LupimLupim:
Sta je, Aco, za tebe dobra riba? :)
Ona koja izgleda napucano, jel?
veciti acin problem.ne razlikuje mogucnosti od zelja :?
 
AcaBg82:
Dobra riba za kojom svi laju i salecu je a njoj nos u nebesima i vi je kulirate, za vas ne postoji. Kada se pojavi kao da je nema. Primetio sam da ce posle 2-3 puta tako muskog izigravanja nezainteresovanosti da mu kaze "Zdravo" onako kroz zube, ne bi bas ipak je ona riba, ali vidi da je ovaj ignorise. Sledeci put ce malo pustenije da kaze zdravo. Negde 5 put ce da prestane da izigrava ribu.

Da li se dobre ribe zapravo pale na momke koji ih totalno ignorisu i salju im poruku "za mene nisi dobra riba" ili "za mene si niko i nista"
Jeste Coa!
 
Neka cura je milion puta prosla pored mene i nijednom me nije pogledala!To mi je bas bilo interesantno.Kasnije sam je muvao i dobio korpu(zbog toga sto sam ja furao sa njenom naj drugaricom),ali je postala i moja najbolja drugarica.P.S.JECO,NAJBOLJA SI! UVEK BILA I OSTALA.
 
A zašto ti minon mene ignorišeš?
c008.gif
a036.gif
 
Ima jedna riba, mislim jeste lepa devojka kod mene na faksu, zapravo najbolja riba na godini. Oko koje svi muskarci laju ko kad kericima basis koske. A njoj njokalica u nebesima. Lepo sam u zanjih par meseci poceo da je ignorisem, zaobidjem je prodjem pored nje i tako. I gle cuda pre par dana mi je rekla "Zdravo" doduse onako kroz zube u fazonu "Gde ovakva riba da padne na tako niske gradne da momku prva kaze zdravo" , i kaldim se da ce na kraju da popusti. Ignorisanje je cudo.
 
Kad_LupimLupim:
Idi bre Aco, ni 5 ni 6 nego pravo na najbolju ribu na godini :roll:

Oh nisam ja nju napao, ja je samo maksimalno kuliram, i vidis da mi se obratila. Dok je drugi salecu ko manijaci, gamizu pred njom i pod njom, laskaju joj za mene ne postoji.

Mislim da sam skontao sto su nam devojke nadmene, napaljene i ostalo, iz prostog razloga sto muskarci trce za njima, 1 devojka i oko nje njih 10, pa kako da joj se nedigne nos. Ili devojci za vece pridje njih 10 za redom, naravno da ce svakog da iskulira jer joj se odjednom javi info: "Sto sam ja dobra riba, mora da jesam cim me 10 likova startovalo" i odma sebi dize cenu.
 
AcaBg82:
Ima jedna riba, mislim jeste lepa devojka kod mene na faksu, zapravo najbolja riba na godini. Oko koje svi muskarci laju ko kad kericima basis koske. A njoj njokalica u nebesima. Lepo sam u zanjih par meseci poceo da je ignorisem, zaobidjem je prodjem pored nje i tako. I gle cuda pre par dana mi je rekla "Zdravo" doduse onako kroz zube u fazonu "Gde ovakva riba da padne na tako niske gradne da momku prva kaze zdravo" , i kaldim se da ce na kraju da popusti. Ignorisanje je cudo.


Aco ko koga tu ignoriše? :lol:
 

Slične teme


Back
Top