Romanticno vece

slatka kao medic:
pa ako tje da bude romantika onda nema vulgarisanja... znaci ... neka fina klopica, moze crno vino mmmmmmmmmm... onda posle toga samo nezni najnezniji kissitji, pa ondak bi smo se nezno maziliiiiiii kao mace i takooooooooo sve slatko i lepo:))


Posle svega toga,ne verujem da ne bi doslo i do sexa.Sex nije vulgarna rec.
 
DON:
slatka kao medic:
pa ako tje da bude romantika onda nema vulgarisanja... znaci ... neka fina klopica, moze crno vino mmmmmmmmmm... onda posle toga samo nezni najnezniji kissitji, pa ondak bi smo se nezno maziliiiiiii kao mace i takooooooooo sve slatko i lepo:))


Posle svega toga,ne verujem da ne bi doslo i do sexa.Sex nije vulgarna rec.[/quote
:D :D :D Opasan si Done! :wink:
 
DON:
slatka kao medic:
pa ako tje da bude romantika onda nema vulgarisanja... znaci ... neka fina klopica, moze crno vino mmmmmmmmmm... onda posle toga samo nezni najnezniji kissitji, pa ondak bi smo se nezno maziliiiiiii kao mace i takooooooooo sve slatko i lepo:))


Posle svega toga,ne verujem da ne bi doslo i do sexa.Sex nije vulgarna rec.

:roll: pa ja nisam ni rekla da je sex vulgarna rech... da posle onolikog slatkog ljubakanja, mazenja i grickanja dosho bi sex kao shlag na votjnoj salati.. mljatccccccc :P
 
E,a jel' moze nesto bez tartufa i skupih vina?
Buki se vrzma biciklom ispred njene kuce sa nekoliko flasa piva u kesi.U neko doba noci,ona otvara prozor i iskrada se iz kuce.Dotrcava do bukija,poljubi ga i seda na rudu(od bicikla,naravno).Buki vergla dok njena duga kosa nestasno vijori na vetru(kako sam to pesnicki rekao).Stizemo do obale reke,ona silazi sa rude,buki nemarno spusta baciklu u travu(ko da bicikl nije nista),skida svoju teksas jaknu i pozrtvovano je baca isto na travu.Ona leze na bukijevu jaknu,buki zubima otvara flasu,iz dzepa vadi karamelu i bez trunke zaljena je pruza svojoj dragani.Dok ona mljacka karamelu,buki(opet)leze kraj nje u travu.Ona naslanja glavu na njegove snazne grudi dok njemu srce ludacki poigrava.Pocinju da cevce ono pivo iz iste flase,pogleda uprtih u zvezde...Nemaju potrebe da kazu bilo sta jedno drugom,dovoljno im je sto su,najzad,sami.
Da ne bi zavrsilo sexom,u neko doba,nailazi njen tata,uzima je za ruku i vodi je kuci,dok ih buki tuzno ispraca pogledom..
 
bundeva:
E,a jel' moze nesto bez tartufa i skupih vina?
Buki se vrzma biciklom ispred njene kuce sa nekoliko flasa piva u kesi.U neko doba noci,ona otvara prozor i iskrada se iz kuce.Dotrcava do bukija,poljubi ga i seda na rudu(od bicikla,naravno).Buki vergla dok njena duga kosa nestasno vijori na vetru(kako sam to pesnicki rekao).Stizemo do obale reke,ona silazi sa rude,buki nemarno spusta baciklu u travu(ko da bicikl nije nista),skida svoju teksas jaknu i pozrtvovano je baca isto na travu.Ona leze na bukijevu jaknu,buki zubima otvara flasu,iz dzepa vadi karamelu i bez trunke zaljena je pruza svojoj dragani.Dok ona mljacka karamelu,buki(opet)leze kraj nje u travu.Ona naslanja glavu na njegove snazne grudi dok njemu srce ludacki poigrava.Pocinju da cevce ono pivo iz iste flase,pogleda uprtih u zvezde...Nemaju potrebe da kazu bilo sta jedno drugom,dovoljno im je sto su,najzad,sami.
Da ne bi zavrsilo sexom,u neko doba,nailazi njen tata,uzima je za ruku i vodi je kuci,dok ih buki tuzno ispraca pogledom..
 
bundeva:
E,a jel' moze nesto bez tartufa i skupih vina?
Buki se vrzma biciklom ispred njene kuce sa nekoliko flasa piva u kesi.U neko doba noci,ona otvara prozor i iskrada se iz kuce.Dotrcava do bukija,poljubi ga i seda na rudu(od bicikla,naravno).Buki vergla dok njena duga kosa nestasno vijori na vetru(kako sam to pesnicki rekao).Stizemo do obale reke,ona silazi sa rude,buki nemarno spusta baciklu u travu(ko da bicikl nije nista),skida svoju teksas jaknu i pozrtvovano je baca isto na travu.Ona leze na bukijevu jaknu,buki zubima otvara flasu,iz dzepa vadi karamelu i bez trunke zaljena je pruza svojoj dragani.Dok ona mljacka karamelu,buki(opet)leze kraj nje u travu.Ona naslanja glavu na njegove snazne grudi dok njemu srce ludacki poigrava.Pocinju da cevce ono pivo iz iste flase,pogleda uprtih u zvezde...Nemaju potrebe da kazu bilo sta jedno drugom,dovoljno im je sto su,najzad,sami.
Da ne bi zavrsilo sexom,u neko doba,nailazi njen tata,uzima je za ruku i vodi je kuci,dok ih buki tuzno ispraca pogledom..
Buki, bio je dan i bio je bicikl, on i ja na njemu, i bila je reka...Nismo lezali vec sedeli i gledali niz vodu.I pili smo pivo (crno zrenjaninsko,jer su mi druga gorka i retko ih pijem)I drzali se za ruke, cutali i mozda vec tad nesto naslucivali.I nije bila Sava, vec Dunav,i nije bio Beograd vec....eto...
 
Gazdarica:
Hajde da i ja napisem nesto ovdje...
Zanima me kako zamisljate idealno romanticno vece...
Dvoriste prepuno belih ruza dve stolice ...svece i crno vino ...mesecina obasjava jace nego svaka sveca sami niko oko nas a u pozadini zrikavci... vetar pevusi kroz granje
 
Ah...kad se samo setim...odveo me je u jednu sumu....nisam znala sta cemo tamo....kada na jednoj livadi....u travi....stajao je stocic i dve stolice...na stolu sveca crvene boje i jedna ruza isto crvene boje.Lepo je spremio veceru...hehe...isprzio jaja...i naravno neki sokic....a u pozadini samo priroda i nebo prepuno zvezda...moze li biti lepse....u mojim godinama :lol:
 
Dudita:
Ah...kad se samo setim...odveo me je u jednu sumu....nisam znala sta cemo tamo....kada na jednoj livadi....u travi....stajao je stocic i dve stolice...na stolu sveca crvene boje i jedna ruza isto crvene boje.Lepo je spremio veceru...hehe...isprzio jaja...i naravno neki sokic....a u pozadini samo priroda i nebo prepuno zvezda...moze li biti lepse....u mojim godinama :lol:


E da mi je da znam gde nadje jaja na livadi :? Aj da rece pecurke,livadski sampinjoni,al jaja bre :?

Ma nije bitno,bitno da Vam lepo bilo,a.........hehehhehehehhe
 
Bila je jesen, jos uvek dovoljno toplo da se izadje u majcici i duksu...Ja usamljena i nekako setna, on na nocnom dezurstvu, u patroli (eh te uniforme :-)). Lezim u krevetu i gledam u srce koje pulsira na mom telefonu. Okrenem ga samo da mu cujem glas a on u guzvi. Posaljem mu porukicu...Posle dva minuta poznata melodija i cujem poznat glas: Ljubavi ne spavaj, docicu da ti pozelim laku noc...Cujem zvuk kola koja se zaustavljaju ispred moje kuce i sasvim tiho da moji ne cuju izlazim kroz prozor. Vidim njega kako prilazi a srce hoce da iskoci...poljupcici pocinju da klize i odlazimo zagrljeni u noc...Nezno se ljubimo i mazimo, bez reci, dodirom istrazuje moje telo...Ma kakvi tartufi i vino...Samo on i ja na meniju...
 
Na obali mora, dok talasi laganim zamasima i vec umorno zapljuskuju kristale jos uvek vrelog peska, sunce polagano zatvara svoje umorne kapke i polagano se spusta u meku postelju... Crveni odsjaj doprinosi jos lepsem prizoru predvecerja... Njegova ruka u njenoj kosi, njena glava na njegovom ramenu... Jedna dusa, jedno telo... I prohladni vetar sa mora donosi hladne kapljice vode sa talasa koji se razbijaju o stenje i stvarajuci jezu u njihovim telima, a ona nezno kao macka priljubljuje se uz njega, ne bi li toplinom svog i njegovog srca doprinela jos lepsem zalasku sunca... Tiho sapucu najneznije reci, najumilnijim imenima se tiho dozivaju... Usne od meda, nezni poljupci, nezni dodiri... Ona u njegovim rukama kao latica najlepse ruze rascvetane u cik zore koja svetluca u srcu njegovom... A onda, laganim pokretom uhvati svoju voljenu i preko praga kuce na obali mora prenese je na putu prekrivenom laticama ruza do sobe prepune sveca... Tiha muzika budi u njima osecaj bliskosti... i tela koja se polako spajaju u jedno... Nezni dodiri, nezna milovanja, nezna predigra... Nagovestaj burne noci pune ljubavi...

A zimska idila? DONova je savrsena... zaista savrsena... Gitara, kamin, pahulje, toplina u srcima, a sneg napolju veje, vino... Savrseno...

Lepo kaze Ducic: "Ljubav je dokaz inteligencije, jer covek bez ideja i prostak bez vaspitanja ne mogu biti zaljubljeni, posto je ljubav najveca mudrost i najfinija dusevnost"...
 
little smile:
Na obali mora, dok talasi laganim zamasima i vec umorno zapljuskuju kristale jos uvek vrelog peska, sunce polagano zatvara svoje umorne kapke i polagano se spusta u meku postelju... Crveni odsjaj doprinosi jos lepsem prizoru predvecerja... Njegova ruka u njenoj kosi, njena glava na njegovom ramenu... Jedna dusa, jedno telo... I prohladni vetar sa mora donosi hladne kapljice vode sa talasa koji se razbijaju o stenje i stvarajuci jezu u njihovim telima, a ona nezno kao macka priljubljuje se uz njega, ne bi li toplinom svog i njegovog srca doprinela jos lepsem zalasku sunca... Tiho sapucu najneznije reci, najumilnijim imenima se tiho dozivaju... Usne od meda, nezni poljupci, nezni dodiri... Ona u njegovim rukama kao latica najlepse ruze rascvetane u cik zore koja svetluca u srcu njegovom... A onda, laganim pokretom uhvati svoju voljenu i preko praga kuce na obali mora prenese je na putu prekrivenom laticama ruza do sobe prepune sveca... Tiha muzika budi u njima osecaj bliskosti... i tela koja se polako spajaju u jedno... Nezni dodiri, nezna milovanja, nezna predigra... Nagovestaj burne noci pune ljubavi...

A zimska idila? DONova je savrsena... zaista savrsena... Gitara, kamin, pahulje, toplina u srcima, a sneg napolju veje, vino... Savrseno...

Lepo kaze Ducic: "Ljubav je dokaz inteligencije, jer covek bez ideja i prostak bez vaspitanja ne mogu biti zaljubljeni, posto je ljubav najveca mudrost i najfinija dusevnost"...


Hvala na ovim lepim recima.Znas,ja tako piskaram ponesto,kazu dobro,ali ta idila,to sam veoma lako napisao,jer je to istina,jer ja to veoma cesto upraznjavam.I da,Ducic je bio genije,nema se tu sta dodati niti oduzeti.To je to.Prosto,a opet za vecinu tako slozeno.
 
Drago mi je sto postoje ljudi koji sa malo reci mogu da kazu sve, a takodje mi je drago sto postoje i oni koji razumeju sve to... DONe, zavidim ti na svemu sto si doziveo, jer svi ti lepi, romanticni trenuci zive u meni, u mojim mislima, mojim pricama, a na javi... Da, san je ono sto se zeli, a zivot... zivot je budjenje!!!
 
Stajao je tu slep covek. U rukama je drzao violinu. Nezno, sasvim nezno, kao kap vode na dlanu. Bio je siromah. I svirao je. Za svoju, i za duse zaljubljenih... Bila je noc. Suma. Lagano su hodali kroz nju, pratili tihi zvuk violine, ruke su lezale jedna u drugoj. Grane su pucketale pod njihovim nogama. Vetar se igrao s liscem, saputao, i nosio pesmu coveka ciji zivot bese muzika. Meseceva svetlost probijala je kroz velike krosnje visokog drveca. Izasli su na cistinu, sad se violina cula sasvim jasno. Stajali su naspram njenog gospodara. Privukao ju je k sebi, pogledao pravo u oci. Pustili su da ih nosi ritam. Plesali su. Voleli su se. Njena duga kosa, crna kao noc, igrala je s vetrom. Ona je bila Meseceva kci a On...Gospodar Snova....
 
DON:
Zima,bas kao i sada pred Novu godinu.Planina,brvnara,sneg preko metra.I dalje pada,krupan,beo,nezan,nadasve nevin..........
U brvnari kamin.Iz kamina se cuje pucketanje.Ovecu sobu,obasjava plamen iz kamina i petrolejke.Struja,ne! Nema struje.Nema TV,nema racunara,nema radija,nema mobilnih.Ima Ja i ONA,pored kamina.Njezina glava na mom ramenu.Cutnja...............

Isto to, samo uz crno vino (moze bez hrane- tako bi imali vise vremena za nas) iiiiiiiiii drago bice pored sebe eeeee....
 

Back
Top