Nenad Čanak izjavio

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Gostujući na RTV Pink u Nacionalnom Dnevniku,u 19h i 47min Nenad Čanak izjavio,da naručioci ubistva Zorana Đinđića sede u sadašnjoj Vladi.
Da li Nenad Čanak zna nešto više,ili je to još jedna njegova provokacija,ali s obzirom da je to izjavio pred milionskim auditorijumom,mislim da bi zakon trebao da reaguje,i da se konačno dođe do rešenja tog ubistva.
 
drbob:
Gostujući na RTV Pink u Nacionalnom Dnevniku,u 19h i 47min Nenad Čanak izjavio,da naručioci ubistva Zorana Đinđića sede u sadašnjoj Vladi.
Da li Nenad Čanak zna nešto više,ili je to još jedna njegova provokacija,ali s obzirom da je to izjavio pred milionskim auditorijumom,mislim da bi zakon trebao da reaguje,i da se konačno dođe do rešenja tog ubistva.

Pa naravno da zna sve mu je ispričao Če..ljubavi...
To ubistvo je rešeno ali o tome posle izbora.
 
drbob:
Gostujući na RTV Pink u Nacionalnom Dnevniku,u 19h i 47min Nenad Čanak izjavio,da naručioci ubistva Zorana Đinđića sede u sadašnjoj Vladi.
Da li Nenad Čanak zna nešto više,ili je to još jedna njegova provokacija,ali s obzirom da je to izjavio pred milionskim auditorijumom,mislim da bi zakon trebao da reaguje,i da se konačno dođe do rešenja tog ubistva.
Da zanimljiva izjava,veoma.Mislim da ce se neki koji sebe prepoznaju u ovom navodu "citata" poceti ozbiljno da razmisljaju o bojkotu za donosenje Ustava republike Srbije.
 
Kira Neris:
Potpuno istinito,premijer Koštunica,pre svega,je idejni tvorac likvidacije Zorana Đinđića.

Kako da ne, pa on nije idejni tvorac ni svoje sudbine(živi kako mora) a kamoli tuđe.
Pa on ne bi ni mačke mogao da nagovori da piške van stana a kamoli gvozdenirov!
Još jedan fan deda mraza,E deda deda sve si ih zaveo!A kada posle bude pršti,pršti bela staza je...deca deda mraza onda će da bude Hooo! Hooo!
 
drbob:
Gostujući na RTV Pink u Nacionalnom Dnevniku,u 19h i 47min Nenad Čanak izjavio,da naručioci ubistva Zorana Đinđića sede u sadašnjoj Vladi.
Da li Nenad Čanak zna nešto više,ili je to još jedna njegova provokacija,ali s obzirom da je to izjavio pred milionskim auditorijumom,mislim da bi zakon trebao da reaguje,i da se konačno dođe do rešenja tog ubistva.
Nisam to čuo , ali koliko se malo razumem u te stvari čini mi se da je u pitanju bezmalo , krivično delo ukoliko ne imenuje navedene, a da li je to istina to već postaje njegov veliki problem.
 
PILAT !:
Kako da ne, pa on nije idejni tvorac ni svoje sudbine(živi kako mora) a kamoli tuđe.
Pa on ne bi ni mačke mogao da nagovori da piške van stana a kamoli gvozdenirov!
Još jedan fan deda mraza,E deda deda sve si ih zaveo!A kada posle bude pršti,pršti bela staza je...deca deda mraza onda će da bude Hooo! Hooo!

Veoma se varaš po pitanju NJEGA.
 
koštunica je učestvovao u stvaranju klime pogodne za ubistvo premijera...sad, da li namerno ili nenamerno...skloniji sam da poverujem da ipak to nije radio u dogovoru sa zemuncima, nego zbog svoje patološke mržnje prema đinđiću, koju ispoljava i dobar deo forumskih pristalica dss-a...svojevremeno je podržavao protest crvenih beretki, svi se toga sećamo. a potom je pisao dirljiva ljubavna pisma svom drugu aci tomiću...svi vidimo šta se radi od suđenja za ubistvo premijera. tako da se kompromitovao za vjek i vjekov...pa nije ni čudno što ga neki vide kao čoveka koji stoji iza ubistva đinđića...
 
Kira Neris:
Potpuno istinito,premijer Koštunica,pre svega,je idejni tvorac likvidacije Zorana Đinđića.

Pa ako si tako upoznat sa tim zasto se ne prijavis da svedocis na sudjenju ubicama.A mozes i Canka da povedes posto i on zna ko je ubio Djindjica.A i zasto nisu pohapsili te ubice kada su vec bili na vlasti i sprovodili sablju.Verovatno zato sto su sprovodioci sablje na celu sa Cedom i koknuli Djindjica.
 
Koštunica je taj koji je najviše profitirao od likvidacije jer je Zoran bio jedina dovoljno moćna i inteligentna figura da sprečava Koštuničinu svemoć i pretvaranje u novog Miloševića,tako da svakako mora biti prvi na listi osumnjičenih,sve i da smo juče pali s Marsa.
 
Pravi si Sherlock Holmes ,Fagy.
Ako cemo tako ni Tadic bas nije lose prosao.Postao je prvi covek DS-a umesto Djndjica,predsednik Srbije......
I on je onda u vrhu osumnjicenih.

Zatim Ceda i njegovi surcinci koji su bili u velikoj stisci tih meseci zbog zemunaca.
Ubistvom Djindjica zemunski klan je pociscen a surcinski netaknut.
 
Kira Neris:
Veoma se varaš po pitanju NJEGA.

On misli da je to bio on,jer su mu to podmetnuli da ga lože i on i crvenkape su samo
novi Osvaldi pa to je već viđeno mnogo puta,i nije on naj više profitirao,
on samo misli da jeste a zna se koje je profitirao.Da je ostao Z.Đ živ bilo bi jasno šta se radi sa Srbijom,e zato je i napravljena ova podmetačina a to što on priča i veruje u to ...
Može on da priča da su mu puš...kada svi znaju da su ga oni izjeb...
 
Torrente-BG:
Pravi si Sherlock Holmes ,Fagy.
Ako cemo tako ni Tadic bas nije lose prosao.Postao je prvi covek DS-a umesto Djndjica,predsednik Srbije......
I on je onda u vrhu osumnjicenih.

Zatim Ceda i njegovi surcinci koji su bili u velikoj stisci tih meseci zbog zemunaca.
Ubistvom Djindjica zemunski klan je pociscen a surcinski netaknut.

Bravo! Dakle, Tadic prvoosumnjiceni 8-)
 

Back
Top