Apsoluni kriminal

Nema gospodine ovde kriminala.Ovde ima samo jedna velika zaj********.Za istu su se najvise u javnosti zalepili zagovornici bojkota.Nasrnuli su punim gasom na famozne ostavke,kojih ustvari nema.Uostalom Skupstina Srbije je danas zavrsila rad prema jedinoj tacki dnevnog reda bez problema.Budite bez brige sve je regularno kao i ono ZA,ne zaboravite.
 
PILAT !:
Nisu zavedene ostavke onih koji se igraju voljom biraća koji su ih birali.
To je jednostavno kriminalan akt,zbog formalno pravne procedure obilato koriste situaciju.

Prvi put da su se i radikali i DS i SPS složili i dopunjavali samo nisu i aplaudirali jedni drugima.
Cirkus!
A posle gomile ovakvih afera ide rasturanje pa formiranje nove vlade

I onih 100 dana...
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3124745&postcount=10

:wink:
 
_Milanche_:
G17+ jeste napravio cirkus ali Predrag Markovic nije jer se postovanje zakona i procedure ne moze nazvati cirkusom.
Evo Glasa savesti:)
Da, on je bio prilicno i jasan i korektan, i pravo da ti kazem, mislim da je on dobar predsednik Skupstine, boljeg ne pamtim, tolerantan, kulturan i nekako od svih politicara mi deluje kao covek sa emocijama, lepim manirima........kao da je zaultao u G17 +.......
 
urospo:
Predragu Markovicu ne pristaje da bude clan g17+, verovatno je jos uvek tamo jer je jedan od osnivaca te stranke, ali ipak mislim da mu je pametnije da promeni partiju ili batali politiku.
Da, on ima svoju izdavacku kucu "Stubovi kulture", ili je direktor, ne znam tacno, ali, covek je zalutao, u pravu si, steta, i nadam se da ce zaista promeniti stranku.
 
Предраг Марковић није члан г17+.Напустио је странку...
Зашто се данас тако одједном изгубио(као на неком путу) и није доставио скупштини "оригинале" министарских оставки?
Банда лоповска!
 
jedite_kod_Joa:
Предраг Марковић није члан г17+.Напустио је странку...
Зашто се данас тако одједном изгубио(као на неком путу) и није доставио скупштини "оригинале" министарских оставки?
Банда лоповска!
Nije ih dostavio jer ostavka koja je upucena njemu i ostavka koja je upucena premijeru nije bila ista.Da je dostavio prpekrsio bi zakon i bio odgovoran zbog toga.
Ministri su jednu od ostavku podelni propisno a drugu su "orocili na posle ustava" sto po zakonu ne moze.
Naravno da su to oni namerno uradili ali P.Markovic nije imao pravo da uradi nista drugo.
 
jedite_kod_Joa:
Предраг Марковић није члан г17+.Напустио је странку...
Зашто се данас тако одједном изгубио(као на неком путу) и није доставио скупштини "оригинале" министарских оставки?
Банда лоповска!
Istine radi i Boga radi, covek je bio u Vrnackoj banji poslovno, ali je, kad je cuo sta se desava, prekinuo posetu i dosao u Skupshtinu.
Mislim da to treba poshtovati!
 
Ljudi i potpredsednik skupstine moze to da uradi ako je predsednik skupstine odsutan ali mora da se ispostuje pravna procedura.
Ako ministri iz G17+ sutra dostave ostavke onakve kako je to zakon propisao(sto oni nece uraditi) moguce je ih je konstatovati na skupstini.
 
_Milanche_:
Nije ih dostavio jer ostavka koja je upucena njemu i ostavka koja je upucena premijeru nije bila ista.Da je dostavio prpekrsio bi zakon i bio odgovoran zbog toga.
Ministri su jednu od ostavku podelni propisno a drugu su "orocili na posle ustava" sto po zakonu ne moze.
Naravno da su to oni namerno uradili ali P.Markovic nije imao pravo da uradi nista drugo.
Зашто није дошао као председник скупштине и објаснио да су оставке измишљене и нерегуларне?
Па као,оригинали у сефу,кључ од сефа код Марковића,а нико не зна где је он...Одједном шовек отпутовао!?Морао!?
Ваљда скокнуо до Бодрума... :lol:
 
jedite_kod_Joa:
Зашто није дошао као председник скупштине и објаснио да су оставке измишљене и нерегуларне?
Па као,оригинали у сефу,кључ од сефа код Марковића,а нико не зна где је он...Одједном шовек отпутовао!?Морао!?
Ваљда скокнуо до Бодрума... :lol:
svejedno danas su u toku dana oni mogli da dostave ostavke koje su validne...mogu sutra mogu bilo kad ali to nece uraditi...potpuno je beznacano to sto on nije bio tu jer da je bio to se ne bi desilo.
razumes li me
 
*BILJA*:
Istine radi i Boga radi, covek je bio u Vrnackoj banji poslovno, ali je, kad je cuo sta se desava, prekinuo posetu i dosao u Skupshtinu.
Mislim da to treba poshtovati!
Ма шта,бре,треба поштовати???
Њему МОРА бити посао који и ја финансирам да буде пречи од посета!Он је председник скупштине и мора да води седнице!
Расуло,корупција,неодговорност,...Је*ем ти овакву државу!
 
jedite_kod_Joa:
Зашто није дошао као председник скупштине и објаснио да су оставке измишљене и нерегуларне?
Па као,оригинали у сефу,кључ од сефа код Марковића,а нико не зна где је он...Одједном шовек отпутовао!?Морао!?
Ваљда скокнуо до Бодрума... :lol:
Nisam pratila prepodnevno zasedanje, ali sam od ukucana cula da je bio na nekoj proslavi 16O godina "vladavine prava" (koje li ironije) u Vrnjackoj banji..........
 
jedite_kod_Joa:
Ма шта,бре,треба поштовати???
Њему МОРА бити посао који и ја финансирам да буде пречи од посета!Он је председник скупштине и мора да води седнице!
Расуло,корупција,неодговорност,...Је*ем ти овакву државу!
Jeste, ne sporim ja, i kad god pogledam tvoj nick, ja ogladnim :cry: :wink:
 
*BILJA*:
Evo Glasa savesti:)
Da, on je bio prilicno i jasan i korektan, i pravo da ti kazem, mislim da je on dobar predsednik Skupstine, boljeg ne pamtim, tolerantan, kulturan i nekako od svih politicara mi deluje kao covek sa emocijama, lepim manirima........kao da je zaultao u G17 +.......

Apsolutno tacno,malo samo deluje brada starinski kao Nikola Pasic,ali mu je i politika slicna tome sto potire ovu prvu manjkavost.
 
jedite_kod_Joa:
Предраг Марковић није члан г17+.Напустио је странку...
Зашто се данас тако одједном изгубио(као на неком путу) и није доставио скупштини "оригинале" министарских оставки?
Банда лоповска!

Ima u tome nesto,
a i ba... je izraz koji se koristio i za njihove predke.
Ma ima covek izdavacku kucu,kao gospon Milo ma ce se posvetiti malo privatnom biznisu ,kao da je do sada radio nesto drugo.
 
_Milanche_:
Nije ih dostavio jer ostavka koja je upucena njemu i ostavka koja je upucena premijeru nije bila ista.Da je dostavio prpekrsio bi zakon i bio odgovoran zbog toga.
Ministri su jednu od ostavku podelni propisno a drugu su "orocili na posle ustava" sto po zakonu ne moze.
Naravno da su to oni namerno uradili ali P.Markovic nije imao pravo da uradi nista drugo.

Da li si pratio sta se desilo,prakticno su priznali da ostavke ministara ove vlade i ne postoje kao mogucnost....ma koga oni rade.
 

Back
Top