FORUM i REAL SEX!!!

The2ndSun

Zainteresovan član
Poruka
380
Ljudi...ne znam ko ce kako da gleda na ovo;)) ali evo da ja budem iskreni!!!:)

Preko dana dodjem na poslu...radim preko glavi i u trenucima kad mogu ukradem top stvare od foruma...i tu nastaje prica:))) Puno puno stvare koje ovde procitam..uradim:))) puno punop stvare koje ovce procitam Ne uradim....puno puno stvari me nasmeju....puno puno me razocaraju i na kraj odem kuci a tamo...heh he ..tamo mi je sex life puno puno bolji:))) Valjda ima utjecaj forum a?:))

bem li ga...eto desava se:))))
 
Anonymous:
Dodjes na poslu? Radis preko glavi? Puno stvare? heh


postoje judi koji ne zive u Jugoslaviji vec dugo......prinudjeni su da pricaju jezikom zemlje u kojoj zive. Ne vidim razlog smejati se njihovim greskama u gramatici........i ti i ja i svi ostali razumemo sta je on hteo da kaze.........cemu podsmeh?
 
JOVANA77:
Anonymous:
Dodjes na poslu? Radis preko glavi? Puno stvare? heh


postoje judi koji ne zive u Jugoslaviji vec dugo......prinudjeni su da pricaju jezikom zemlje u kojoj zive. Ne vidim razlog smejati se njihovim greskama u gramatici........i ti i ja i svi ostali razumemo sta je on hteo da kaze.........cemu podsmeh?

Hvala Jovana..i samo da pojasnim moj materin jezik nije srpski...vec Makedonski... i to sto s etrudim da se prilagodim vama..valja jest fleksibilnost i postovanje...eee zato se mi jos uvek zovemo Balkanci a ne Europa... nego recite vashe iskustvo batalite gramatiku:))

Gazdarica:
Jeste da ima i puno gluposti na forumu, ali mogu da se pronadju i pametne... Bitno je samo htjeti...

Gazdinka gazdinka..pa kak ce ovaj forum ebz tebe a?:)
reci svoje iskustvo oko ovog topika:)))
 
Gazdarica:
Da budem iskrena, otkad sam na forumu, nisam nista novo uradila, sto ne znaci da necu...

:) Pa dobro i moja kretivnost nije tako mala ali ipak ...puno stvare koje sam zeleo da uradim a nisam predhodno jer mi je malo starni bio nacin da stignem do tamo...procitam iskskustva i to uskladim...:)) nece me valdaj osuditi za plagijat:))
 
E VIDIS PRIJATELJU MOJ KAKO JE OVDE LEPO DA NISMO IZGUBILI INSPIRACIJE,PAMETI I STO JE NAJVAZNIJE LJUBAV PREMA BLIZNJEM SVOM.IAKO SE NE ZNAMO KROZ SALU- ZBILJU POMAZEMO JEDNI DRUGIMA.TO JE NEUNISTIVI DUH. :? BOZE KAKO MI SUPLJINA RADI :D
 
blondi:
Savetnica:
blondi:
well uskoro ču da isprobam sve zidne variacije i ostale maštarije koje smo izmenili ja i Inco... 8)

bojim se da se neču oporaviti nedelju dana od toga :mrgreen:
I ja jedva cekam da isprobam te vase zidne varijante. Saopstila sam svom dragom da ce mu noc 30. decembra biti duga, duga.....
u slučaju da ti nestane ideja ... javi se 8)

/me uvek na usluzi :lol:

Ohooohoo..blondice...i te vase zidne varijante...hm..imalo ih je i ranije ali ne sa tih detaljima...:)))

forum i real sex.....:))))ncccccc
 
The2ndSun:
Ljudi...ne znam ko ce kako da gleda na ovo;)) ali evo da ja budem iskreni!!!:)

Preko dana dodjem na poslu...radim preko glavi i u trenucima kad mogu ukradem top stvare od foruma...i tu nastaje prica:))) Puno puno stvare koje ovde procitam..uradim:))) puno punop stvare koje ovce procitam Ne uradim....puno puno stvari me nasmeju....puno puno me razocaraju i na kraj odem kuci a tamo...heh he ..tamo mi je sex life puno puno bolji:))) Valjda ima utjecaj forum a?:))

bem li ga...eto desava se:))))

krdesh fore sa foruma :? .. pa da live sex.. a shta ti ga imash i na forumu :? .. ahaaa pomaze ti forum da ti sex life bude bolji.. ehehehhe :lol: .. meni je i bez foruma dobar... :wink:
 
gorka kao pelin:
The2ndSun:
Ljudi...ne znam ko ce kako da gleda na ovo;)) ali evo da ja budem iskreni!!!:)

Preko dana dodjem na poslu...radim preko glavi i u trenucima kad mogu ukradem top stvare od foruma...i tu nastaje prica:))) Puno puno stvare koje ovde procitam..uradim:))) puno punop stvare koje ovce procitam Ne uradim....puno puno stvari me nasmeju....puno puno me razocaraju i na kraj odem kuci a tamo...heh he ..tamo mi je sex life puno puno bolji:))) Valjda ima utjecaj forum a?:))

bem li ga...eto desava se:))))

krdesh fore sa foruma :? .. pa da live sex.. a shta ti ga imash i na forumu :? .. ahaaa pomaze ti forum da ti sex life bude bolji.. ehehehhe :lol: .. meni je i bez foruma dobar... :wink:

Ma veruj da je i moj dobar bio i pre foruma:) a i sad nije lose!!ali puno stvare recimo koje nisu mi se dopadale ili nisam ni pomisljavao da ih uradim...eto onakao od radoznalosti ( Hey a gde je nestala RadoznalostJeUbilaMacku??) probao i svidelo mi se...kapish?:))
 
The2ndSun:
blondi:
The2ndSun:
"krdesh fore sa foruma"- a ad sam rekoa da ukradem mislio sam da ukradem vremena i d aprocitam top stvare na forum:)))

pozz!:)))
ma samo širi maštu, nema tu ništa loše 8)

:)) Blondice blondice...:)))
Kako sam danas obucen u crnu kosulju i sivu masnu...svuda okolo mene zidove...department se ispraznio...:)) masta masta....:))))
eto vidiš 8) mašta može svašta ;)
 
Samo svratih da vam kazem da i dalje ne gubite duhovitost :lol: (tj i dalje ste super)
Vuk_ zavija iz sve snage za sve brbljivice sa foruma :) cmok gazdarici,princezi (ona vise nije na poslu a?), blondi, Smizli, Lilu and rest of the group, bye :)
 

Back
Top