GEN SRBINA I CRNOGORCA U MENI
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: GEN SRBINA I CRNOGORCA U MENI

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano GEN SRBINA I CRNOGORCA U MENI

Braćo i sestre,

Pokušaji da se iz srca Srbina istrgne CRNOGORAC, ili iz CRNOGORCA SRBIN nije ništa novo - ustaše i (Am)broz-komunjare su to isto činile, no, hvala Bogu, tom vatikansko-gebelsovom propagandom su samo jačali VASKOLIKO SRPSTVO. Svoje SRPSTVO i svoje, dušmanima "vo vjeki vjekov" prkosno, CRNOGORSTVO niko ne može da istrgne iz duša istinskih, Hristom napojenih i Otadžbinoljubljem zadojenih SRBA i CRNOGORACA. Reči mog davno na nebesa vaznetog oca ĐURĐA, PERAN, KOVJENIĆ-a koje davno izgovori, ali se u moje srce usidriše i nema te sile koja mi to može iz duše iščupati, najbolje tu ISTOST, BRATSKOST i JEDINORODNOST pokazuju i dokazuju :

"KO GOĐ VIĐE OVU MOJU KRSTALJUŠU I OVAJ K`O ĐURĐEVSKO JANJE VELIKI BRK NIKADA ME NEĆE PITATI KO SAM I ŠTA SAM VEĆ ĆE SAMO KONSTATOVATI - CRNOGORAC, JES` BOGOMI, ALI KAD PROGOVORIM, ILI UZ GUSLE OĆU DA PROČISTIM GRLO NEMA TOGA KO NEĆE REĆI - VIĐU SRBIN ! KRSTALJUŠA I BRK JESU CRNOGORAC NA MENI, A SVE DRUGO DUŠA, UM I RAZUM JESU I BIĆE - SRBIN U MENI. DA NIJE TAKO, OCA IM *****, OVIJE (AM)BROZ KOMUNJARE BI ME VEĆ DAVNO SLOMILE, OBOGALJILE I DOKUSURILE. SVE SU MI UZELI, SVE OTELI I SVE OPOGANILI, JESU VALA OCA IM OČINSKOG, ALI OVO VOĐE, OVOG CRNOGORCA NA MENI I SRBINA U MENI NIKO MI NIKADA NEĆE OTETI I OSKRNAVITI ! "

Hvala Gospodu što svaki Srbin i svaka Srpkinja to isto osćaju, time se ponose i sa time dušmanima prkose !

Krstan Dj. Kovjenić

P. S.

Braćo Srbi i sestre Srpkinje, CRNOGORCI i CRNOGORKE,

Bogmim vas, kumim i bratski na kolenima metanišući pred Gospodom i Vama, braćo i sestre, molim da srcem osetite eho reči mog pokojnog oca Đurđa (Perana) KOVJENIĆA, jer tek tada ćete kao i moja malenkost biti srećni, dostojanstveni i istinski ponosni na Srbina i Crnogorca u svom srcu, svojoj duši i u svom umu i razumu. Onaj koji u duši svojoj nema gen Srbina, sigurno ni gen Crnogorca nema. To što sada u ova najteža vremena za SRPSTVO u SRPSKOJ SPARTI, koju Turci Crna Gora prozvaše i samo poturice je i danas tako nazivaju, čak šta više poturice, malisori i druge gnjide se busaju nekakvim svojim "crnogorstvom" što je samo dokaz više kakve su im zle namere. SRPSTVO, VERU i OTADŽBINU ćemo sačuvati samo ako svi to u srcu svom osetimo, ako se zbratimimo, jedni drugima bratski oprostimo i stvorimu JEDNU JEDINU JEDINSTVENU, NEDELJIVU, USPRAVNU, ČESTITU I PRKOSNU SVOJU SVESRPSKU DRŽAVU koju će predstavljati i predvoditi naša braća i sestre - najbolji, najumniji i najhrabriji među nama. Ne dozvolimo da ikada više na čelo našega Naroda i naše Otadžbine dođu kukavice, izdajnici, varalice, izrodi, tuđinski kuskunaši i bogohuli kojih se i rođene majke stide i sećaju sa suzama u očima, bolom u grudima i sramotom na plećima.

Vaš drug, prijatelj i brat, mnogogrešni sluga Gospodnji,

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: GEN SRBINA I CRNOGORCA U MENI

Браћо Срби и сестре Српкиње,

Ономад на једном од српских форума показујући и доказујући да су ДОС-манлије заправо испрдци тито-комуњара, антисрпксе олоши најгоре врсте, те том приликом изјавих да је илузорно очекивати да се из кукавичијег јајета може да излеже ишта друго осим кукавица написах нешто више о „србима по рођењу”. Не бих Вам хтео одузимати драгоцено време са обимнијом анализом тог појма држећи се чињенице да свако од Вас зна да су такви „срби” углавном ДОС-манлије, а нарочито Тадићеве ДС „демократе” подвучене жутим. Ти нарко-манијаци, чак и на овом српском форуму, даноноћно магареће њачу да су „срби по рођењу”. Гамад још није ни научила да се РОЂЕЊЕМ постаје ЧОВЕК, КРШТЕЊЕМ у СПЦ-у ХРИШЋАНИН, те да се СРБИН ОСТАЈЕ и ОПСТАЈЕ борећи се целим бићем својим за свој НАРОД, своју ВЕРУ, мајку СРБИЈУ и сваку стопу ЗЕМЉЕ СРБИНОВЕ. То шта је ДОС-манлијски шљам постао рођењем свакоме је јасно - ЖИВОТОЊСКИ СМРАД ТО ПОТВРЂУЈЕ. Вишо него уверен сам у чињеницу да су они ђаволова копилад и да Господ нема ништа заједничког са њиховим зачећем. Њихова људска образина је демонско дело, свако ко може срцем да види то уочава. Размишљајте мало о томе !

С поштовањем и уважавањем,

С вером у Бога, васколико С Р П С Т В О, уједињење свих земаља С Р П С К И Х и РАДИКАЛНО БОЉЕ сутра за СРБЕ, мајку СРБИЈУ и све друге земље С Р Б И Н О В Е !!!

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: GEN SRBINA I CRNOGORCA U MENI

Citat Original postavio Otadžbinoljubac
    Браћо Срби и сестре Српкиње,

Ономад на једном од српских форума показујући и доказујући да су ДОС-манлије заправо испрдци тито-комуњара, антисрпксе олоши најгоре врсте, те том приликом изјавих да је илузорно очекивати да се из кукавичијег јајета може да излеже ишта друго осим кукавица написах нешто више о „србима по рођењу”. Не бих Вам хтео одузимати драгоцено време са обимнијом анализом тог појма држећи се чињенице да свако од Вас зна да су такви „срби” углавном ДОС-манлије, а нарочито Тадићеве ДС „демократе” подвучене жутим. Ти нарко-манијаци, чак и на овом српском форуму, даноноћно магареће њачу да су „срби по рођењу”. Гамад још није ни научила да се РОЂЕЊЕМ постаје ЧОВЕК, КРШТЕЊЕМ у СПЦ-у ХРИШЋАНИН, те да се СРБИН ОСТАЈЕ и ОПСТАЈЕ борећи се целим бићем својим за свој НАРОД, своју ВЕРУ, мајку СРБИЈУ и сваку стопу ЗЕМЉЕ СРБИНОВЕ. То шта је ДОС-манлијски шљам постао рођењем свакоме је јасно - ЖИВОТОЊСКИ СМРАД ТО ПОТВРЂУЈЕ. Вишо него уверен сам у чињеницу да су они ђаволова копилад и да Господ нема ништа заједничког са њиховим зачећем. Њихова људска образина је демонско дело, свако ко може срцем да види то уочава. Размишљајте мало о томе !

С поштовањем и уважавањем,

С вером у Бога, васколико С Р П С Т В О, уједињење свих земаља С Р П С К И Х и РАДИКАЛНО БОЉЕ сутра за СРБЕ, мајку СРБИЈУ и све друге земље С Р Б И Н О В Е !!!
    Vidi Otadžbinoljubac. Ti si samo jedan prosti i nevaspitani, a verovatno i iskompleksiran čovek. Način na koji pišeš, zatim i ono šta pišeš nisu dostojni nekoga za koga se ti izjašnjavaš. Ti si samo jedna sramota. Ovoliko uvreda, krajnje prostih reči, ne samo u ovom postu.... Ne znam šta bih dalje rekao. Stvarno ne znam.

Slične teme

1. Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 30.09.2007., 01:09

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •