Ljubav na daljinu???

Dugacki telefonski razgovori(racuni)...2000 voznih karti ili racuna sa pumpi....nervoza na zvuk poruka...ali sve to ima posebnu car ;-)
Ljubav je ljubav bili vi zajedno svaki cas ili se vidjali povremeno...
Prava ljubav ce to da izdrzi...
 
Da, ja sam bas cesto na putu, recimo da sam godisnje 7 meseci razdvojen od zene...funkcionisemo savrseno...da je tesko, jeste, ali ide...i taj momenat kad se vidimo, svaki put je magican...
 
Hollow_man:
Sto vi mislite???da li moze da postoji nesto sto povezuje dvoje koji se vole bez obzira koliko su daleko(200-300 km)???


:roll: Ne mogu reci ni da ni ne ...Sve zavisi od toga kakve ste licnosti ?
Koliko ste jaki ?
Koliko vam je stalo jedno do drugog ?
I da li idete u istom pravcu iako ste udaljeni jedno od drugog ?
Ljubav nema granice ... nema daljine ali moze li izdrzati sve ono sto dodje nepredvidjeno i dokle ?Jer zivot ma kako lep bio ume da bude i komplikovan , ume da bude "kucka"-Zavisi od vas samih ...
Sta je 200 - 300 km u poredjenju sa mnogo,mnogo vise kilometara ... :wink:
 
Hollow_man
Sto vi mislite???da li moze da postoji nesto sto povezuje dvoje koji se vole bez obzira koliko su daleko(200-300 km)???

Moze.......zavisi koliko je razvijena hemija izmedju njih........bliskost.......moze,veruj mi.....iskustvo govori.........najmanje sto moze da razdvoji su kilometri..............za takva osecanja granice ne postoje......
 
ja zivim u Americi, jbg-a, zelim da se vratim ali tek kad skupim neku kinto, nevracam se praznih ruku, ne posle toliko vremena

e sad, prosli put kad sam bio u jugi, na duze, bio s jednom devojkom i sve bilo super, i jbg-a ja sa zaljubim k'o lud, ma k'o majmun, i sta sad, ja se vracam za SAD na posao itd...sta ce biti...i mi tu odlucimo ostacemo zajedno...i sve bilo super, ja se naravno vratim o5 posle par meseci, bio tu nekih mesec mozda jace, opet nazad na posao..i ****...sjebase me devojka, cujem od ortaka da se muva s nekim debilom..kaze vidja ih zajedno nonstop, a meni ona o tome ni rec, bas sam popizdeo, stalo mi srce keve mi, lose vreme :-( :-( :-(

ma najgore mi je to bilo, taj osecaj kad ti riba prica jedno a radi totalno obrnuto, odsad...zavrsavam vezu pri ulasku u avion, jbg-a nemogu tako vise...samo jedno srce imam..t.j. pola :-( :-( :-(

a te veze na daljinu kao ona je iz NVS a ti iz BGD ma to je pis, sta bi dao da je meni bilo samo to...
 
oprostio sam joj ja pre za nesto mnogo manje, ali kad mi je detaljno sve pricala...nisam mogao, nisam mogao sebe da vidim snjom, i to me tuklo u srce

nekazem da nemoze, ali budi siguran sta radis, tvoje je srce na kraju dana, i tebece boleti if the shit hits the fan
 
k0$+@:
ja zivim u Americi, jbg-a, zelim da se vratim ali tek kad skupim neku kinto, nevracam se praznih ruku, ne posle toliko vremena

e sad, prosli put kad sam bio u jugi, na duze, bio s jednom devojkom i sve bilo super, i jbg-a ja sa zaljubim k'o lud, ma k'o majmun, i sta sad, ja se vracam za SAD na posao itd...sta ce biti...i mi tu odlucimo ostacemo zajedno...i sve bilo super, ja se naravno vratim o5 posle par meseci, bio tu nekih mesec mozda jace, opet nazad na posao..i ****...sjebase me devojka, cujem od ortaka da se muva s nekim debilom..kaze vidja ih zajedno nonstop, a meni ona o tome ni rec, bas sam popizdeo, stalo mi srce keve mi, lose vreme :-( :-( :-(

ma najgore mi je to bilo, taj osecaj kad ti riba prica jedno a radi totalno obrnuto, odsad...zavrsavam vezu pri ulasku u avion, jbg-a nemogu tako vise...samo jedno srce imam..t.j. pola :-( :-( :-(

a te veze na daljinu kao ona je iz NVS a ti iz BGD ma to je pis, sta bi dao da je meni bilo samo to...
Hvala ti sto si iskren...imacu u vidu sve sto si mi ispricao...mada bojim se da ce biti isto kao tebi :cry: :cry: :cry: :cry: bice to sve u redu...p.s ja sam iz cg
 
Nemir:
:roll: Ne mogu reci ni da ni ne ...Sve zavisi od toga kakve ste licnosti ?
Koliko ste jaki ?
Koliko vam je stalo jedno do drugog ?
I da li idete u istom pravcu iako ste udaljeni jedno od drugog ?
Ljubav nema granice ... nema daljine ali moze li izdrzati sve ono sto dodje nepredvidjeno i dokle ?Jer zivot ma kako lep bio ume da bude i komplikovan , ume da bude "kucka"-Zavisi od vas samih ...
Sta je 200 - 300 km u poredjenju sa mnogo,mnogo vise kilometara ... :wink:
Složiću se sa ovom izjavom.
 
Nisam ni ja zelela ...
nije mi ni padalo na pamet da ikoga upoznajem bilo gde a najmanje na taj nacin.pa eto nikad ne reci nikad - od jedne male rasprave ispali su meseci ... i ima svega u tim mesecima ... i bilo je posebno i je posebno a dokle nemam poima ;-)
 
ma ne....to ce kad-tad puci.prevarice te,il ti ces njega....pazi bila sam u takvoj situaciji,mada opet to ne mora da znaci da ce i tvoja veza puci...al zar nije bolje kad je uz tebe stalno onaj koga volis?il si za varijantu dva tipa od jednom?jedan tu-drugi daleko...pa opet....ma sta ja pricam,znas ti sama kolika je vasa ljubav.al ako si mlada,bolje uzivaj dok jos mozes..
 
Hollow_man:
Sto vi mislite???da li moze da postoji nesto sto povezuje dvoje koji se vole bez obzira koliko su daleko(200-300 km)???
Ma daj...koji crni kilometri....slazhem se sa Lupijem....kada su dalje destinacije u pitanju:)
a 200 300 km...daj,ako to zaista zelish,tachnije,ako je obostrano....nema nikakwih problema..
 
dobra vila:
ma ne....to ce kad-tad puci.prevarice te,il ti ces njega....pazi bila sam u takvoj situaciji,mada opet to ne mora da znaci da ce i tvoja veza puci...al zar nije bolje kad je uz tebe stalno onaj koga volis?il si za varijantu dva tipa od jednom?jedan tu-drugi daleko...pa opet....ma sta ja pricam,znas ti sama kolika je vasa ljubav.al ako si mlada,bolje uzivaj dok jos mozes..

Ahh..svasta..dali ce partner, da prevari, zavisi od toga kakva je licnost..nije daljina glavni faktor tu..i ja sam imala vezu na daljinu vise godina i nikad mi nije palo na pamet, da prevarim decka..i nisam ga nikad prevarila..

Najbitnije je, da se volite, da imate mnogo poverenja jedno u drugo, da se sto cesce vidjate, da budete opusteni, da dobro iskoristite vreme kad ste zajedno, da obratite paznju na sitnice, i da NESLUSATE OKOLINU!!!

Jer ljudi u okruzenju mogu jako, da te obeshrabre raznim pricama kako te partner vara, ko zna sta ona radi..blalalala...nemoj niposto, da ih slusas. Ubace ti crv sumnje, postanes hladniji, distanciras se...itd..

I jos jako bitna je KOMUNIKACIJA, ako nje nema puci ce i veza sa osobom koja ti je blizu.

Sve moze, da uspe samo ako to zelis i ako uradis nesto za tu vezu. Ako se jedna strana trudi i veruje a druga ne...jbg...nis od toga...

Good luck... :wink:
 
neznam ja sam u velikoj zabludi...kada se vidimo sve je super kao...ali bog zna sato ona tamo radi...ja sam imao mnogo puta priliku da je prevarim ali nisam...sada neznam da li da prekinem vezu,posto nevjerujem da mogu izdrzati da je ne vidim do zimskog raspusta...a i nisam bas siguran da ona mene bas voli na pravi nacin...kako da to provjerim???
 
Hollow_man:
Sto vi mislite???da li moze da postoji nesto sto povezuje dvoje koji se vole bez obzira koliko su daleko(200-300 km)???


Naravno da moze,samo ako oboje zele da to uspe,ako se dovoljno trude,ako postoji bezgranicno poverenje i postovanje..ovo pricam iz licnog iskustva..moja veza je trajala 3 i po godine na razdaljini od 1500 km,bilo je tu i teskih trenutaka kada sam mislila da ce sve puci,da je najbolje samo se okrenuti i ostaviti sve iza sebe,ali ipak smo sve to zajedno pregurali i vencali se..Eto sada nismo vise udaljeni 1500 km jedno od drugog,vec tricavih 1500 mm.. ;)
Moja prica je samo jedna od mnogih ,koje dokazuju da ljubav na daljinu moze imati i srecan kraj.. :)
 
Hollow_man:
neznam ja sam u velikoj zabludi...kada se vidimo sve je super kao...ali bog zna sato ona tamo radi...ja sam imao mnogo puta priliku da je prevarim ali nisam...sada neznam da li da prekinem vezu,posto nevjerujem da mogu izdrzati da je ne vidim do zimskog raspusta...a i nisam bas siguran da ona mene bas voli na pravi nacin...kako da to provjerim???

Kako nisi siguran dali te voli na pravi nacin? Tesko, da ti ovde neko moze reci kako to, da proveris. Verovatno ti kaze, da te voli, pa te jako zagrli, izljubi itd..mislim ako je iskrena tesko, da laze. Valjda vidis i osecas ( negde u dubini duse - obicno je to onaj pravi filing ) dali je sve to iskreno. Jer nemoj, da upropastis nesto lepo zbog vlastite nesigurnosti..

Razgovaraj sa njom o tome. Reci joj svoje nedoumice. Pa tesko je izdraziti, da je nevids dugo, ali ako ti je stalo do nje i volis je i zelis, da budes sa njom, strpi se. i kombinujte zajedno kad god ste u mogucnosti, da se vidite.

Na toj razdaljini nije nis problem, mozete cesto, da se vidjate. Ti skoknes do nje, stopiraj ak nemas para, ne uplacuj tiket tri dana i eto ti love. Uskladite obaveze.

Budite sto vise zajedno, zovite se, saljite sms-e itd..tako ces najlakse, da proveris..kad provedete mnogo vremena zajedno.

I kao sto sam vec napisala imala sem vezu na daljinu par godina i nikad nisam prevarila decka. A bilo je mogucnosti..pih..koliko hoces..zgodni frajeri na sve strane a i ja sam dobra riba..heheh...ako te voli i imas osobine koje njoj odgovaraju i zeli, da bude sa tobom, iskrena je...nece te prevariti..al moras, da se boris.. :wink: :D
 
slucajna:
Naravno da moze,samo ako oboje zele da to uspe,ako se dovoljno trude,ako postoji bezgranicno poverenje i postovanje..ovo pricam iz licnog iskustva..moja veza je trajala 3 i po godine na razdaljini od 1500 km,bilo je tu i teskih trenutaka kada sam mislila da ce sve puci,da je najbolje samo se okrenuti i ostaviti sve iza sebe,ali ipak smo sve to zajedno pregurali i vencali se..Eto sada nismo vise udaljeni 1500 km jedno od drugog,vec tricavih 1500 mm.. ;)
Moja prica je samo jedna od mnogih ,koje dokazuju da ljubav na daljinu moze imati i srecan kraj.. :)


Jao slucajna ako je istina to sto si napisala...bas super...drago mi je, da ste izdrzali...moras, da budes jak karakter za takvu vrstu veze... :wink:
 

Back
Top