Gimnazija-Cacak!

GIMNAZIJA JE ELITA! tako kaze jedna profesorka. E pa profo jeste malo sutra! Svaki cas nam nabija na nos kako treba da se opametimo,kako ucimo u najpoznatijoj skoli,kako smo intelektualci,elita. Skola nam sa spoljne strane i izgleda na nesto,a unutra...UZAS! Pogledajte samo "PUS" e to je skola i to elitna! Samo je problem sto je na glasu "seljacke" skole a sa tim se ne slazem uopste. Svaka skola je obelezena; gimnazija kao leglo droge ali i dobrih ucenika,ekonomska kao skola na nivou,sup kao supa,skola najgorih, a medicinska skola perverzije! Sa ovim stavovima se ne slazem jer je svaka skola dobra na svoj nacin,svaka ima svoje mane ali i dobre strane. Ali da se vratim na temu,gimnazija i ne moze da bude normalna jer kad god neko uradi nesto dobro u njoj,promeni nasi dragi drugovi to uniste, prost primer unistavanja je kada je jedno odeljenje (da ne spominjem koje) bacilo sumpor ispod stepenica,pa smo hteli da umremo od smrada koji podseca na pokvarena jaja,a koji je se prosirio po celoj skoli za nepuna tri minuta. Gimnazija ce za koju godinu biti najgora ako se neke stvari ne promene!
 
Da li siguran da ce postati najgora srednja skola? Mislim da to vec jeste. Ranije je bila elitna , ali sad moze da je upise ko god hoce. Nisam gimnazijalac , ali znam stosta o njoj. A,da . Zar se nekoj skoli sudi po nekolicini ucenika?! Ne slazem se da je medicinska skola perverzije!!!! Ako poznajes 50 % nemoralnim , ne mora da znaci i da je ostatak takav! Farmaceuti su 100 % elitniji smer od gimnazije!!!! :!:
 
Ljudi vi pricate o "srednjoskolskoj eliti"?! Nema tu elita, nije elita, sve je to isto sr*nje... I ne postoji elitna skola, postoje ucenici koji ce jednog dana da postanu elita ili nece... Upisi lepo neki fax kad zavrsis srednju, pa se dokazi kao intelektualac (ako vec zelis da te neko svrsta u elitu na osnovu onoga sto imas u glavi)...
 
ISTRAUMIRANA DECA NAJCESCE UPISU GIMNAZIJU. OSTALI UPISU NESTO PERSPEKTIVNIJE. UPISALA SAM ONO STO SAM HTELA I VEOMA SAM USPESNA U TOME.
A koja je to srednja skola perspektivna?! Sa diplomom srednje skole, pre svega ako si devojka, mozes sebi da obrises du**, osim ako nemas vezu ili si jako zainteresovna za rad u butiku!
 
Bolje se zapitaj u kakvu skolu ides jer je prolaznost za mnoge druge skole bila mnogo veca ( 99 poena).

ISTRAUMIRANA DECA NAJCESCE UPISU GIMNAZIJU. OSTALI UPISU NESTO PERSPEKTIVNIJE. UPISALA SAM ONO STO SAM HTELA I VEOMA SAM USPESNA U TOME.

Devojka koja je upisala smer farmaceutski tehnicar i sa 4 godine srednje skole moze da radi i da ima vise nego solidnu platu . Tako da kad pricas o necemu trebe prvo da se raspitas .

Ma daj! Prolaznost je niska, jer cacanski kreteni upisuju neke shlj skole i smerove! Kolika je prolaznost bila pre nekoliko god ?? Kolika je prolaznost u nekim drugim gradovima??
Tih 99p ne stoje jer je to neki super smer, nego zato sto te koji ga upisuju mrzi da nastavljaju na fax! A kolika je to vise nego solidna plata?? Uporedi je sa doktorskom i sl.. E da, i farmaceutski tehnicar nikad nece moci da samostalno otvori apoteku.... jer nije zavrsio FAKULTET!:lol: Znaci : uvek ces imati gazdu....

p.s. zato se malo vise raspitaj pre nego sto pocnes da pljujes po necemu

"istraumirana":lol:
 
Imao je jedan dobar profa,predavao je srpski zove se Jugović Aleksandar,sada se preselio u bgd.


u cacku je, sad je kao neki odbornik u skupstini i pise neke knjige. smara se otprilike.
inace ja kad sam upisivao granice su bile 90 i 80, a posle se smanjilo zato sto su uveli jos jedno odeljenje a gimnazija je najelitnija skola u cacku. nije bitan samo izgled nego tradicija i mnoge druge stvari.
 

Back
Top