Best racing/driving game by forum Krstarica

Best racing/driving game by forum Krstarica is?


  • Ukupno glasova
    34
  • Anketa je zatvorena .
Ć

Ćale

Gost
Posto ima previse pojedinacnih naslova u svakom serijalu,nemojte mi zameriti sto sam ih podelio upravo po serijalima.
Naravno,mozete glasati za vise naslova i ogranicicu anketu na nedelju dana,dovoljno da svi aktivni forumasi glasaju.
Eh,da...posto je ovo podforum "Video Igre" a ne "PC Igre",ubacio sam i najpopularnije voznje za konzole.
Pa da glasamo....
 
Pa ako su video igre gde je onda Continental Circuit. To mi je bila omiljena voznja na automatu i C=64.

yContinental_Circuit.png


Na PC-u NFS.
 
Alo CALE! Nisi ubacio Live For Speed, samo najrealniju simulaciju voznje do sada i sve to na 200 Mb!
Takodje nisi napisao koji nastavak Colin-a. Igrao sam sve delove i zakljucio da je 4 najbolji i najtezi za igranje. Sve ostalo deluje kao smeshna arkada, namenjena konzolashima i retardima :)
Ali Ok ako moram da biram od ponudjenih...biram NASCAR zbog realnosti i tezine.
A DRIVER????? Nema ni Drivera...eh to su bili dani.........Drivera niko nece sustici po gameplay-ju.
 
El Muerte:
Alo CALE! Nisi ubacio Live For Speed, samo najrealniju simulaciju voznje do sada i sve to na 200 Mb!
Takodje nisi napisao koji nastavak Colin-a. Igrao sam sve delove i zakljucio da je 4 najbolji i najtezi za igranje. Sve ostalo deluje kao smeshna arkada, namenjena konzolashima i retardima :)
Ali Ok ako moram da biram od ponudjenih...biram NASCAR zbog realnosti i tezine.
A DRIVER????? Nema ni Drivera...eh to su bili dani.........Drivera niko nece sustici po gameplay-ju.

Maximalan broj opcija u anketi je 10,naravno da to nije dovoljno i da sam neke bitne naslove morao da izostavim.
Opet,da sam ubacio Drivera nesto drugo bi morao da izostavim...vrzino kolo... :?
Inace procitaj prvi post na temi i videces zasto sam kao opcije stavio samo serijale,pa da sam stavio samo sve nastavke NFS-a bilo bi ih vise od 10.
Isto vazi i za McRae-a i sve ostale igre.
Poz.
 
ma need for speed se vise pretvoriJo u budzenje kola, a slab akcenat je bacen na same trke....NFS je vise za paljevine i sminkere koji oce da pokazu kako mogu da zbudze kolca.......jos malo pa ce da ubace zadatke i vise ce liciti na GTA nego na trke.......
pa onda si mogao da ladno ubacis i GTA ipak tamo 90% vremena provodis vozajuci se :lol: a i muzika je ubedljivo najbolja :D
ipak je kolin konza.......da se ne lazemo........
 
juznivetar:
Slazem se !
Od genijelane ideje do realizacije, sve je bilo za cistu desetku.
Sto kazes to su bili dani i neprespavane noci.
Drajver je mene smorio.
Igra fantazija, fizika takodje medjutim kad su poceli na daljim nivoima da teraju da predjes po 3 ili 4 zadatka da bi dobio mogucnost da snimis poziciju ja sam odustao.
Nemam ni vremena ni snage da misije prelazim po 3 ili 4 sata bez prestanka ( a i zamorim se posle druge ili trece misije) One lakse ok ali secam se da je bilo par bas teskih. I taman je predjes kad nova jos teza a nema mogucnosti snimanja.
 

Back
Top