Djukanovici u Srpski Parlament...
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Djukanovici u Srpski Parlament...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Djukanovici u Srpski Parlament...

"Djukanovici u Srpaki Parlament"
    Novi Ustav Srbije, ne razlikuje se od 1943 Jaltansku zaveru, da Srbima nametnu Zionisticki rezim, republike bivse jugoslavije koje su oruzjen dobile nezavisnost, sa novi ustav Srbije:zaobilazak Kraljevinu Jugoslavije, Srpski Zionisti, uspeli su da ispune "san" Adolfa Hitlera!...
    Da? ili ne!...
    Poslednji put ažurirao/la S.Sindjelich 2 : 09.10.2006. u 20:07

Aktivan član srbija do grcke (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Djukanovici u Srpski Parlament...

Citat Original postavio S.Sindjelich 2
    "Djukanovici u Srpaki Parlament"
    Novi Ustav Srbije, ne razlikuje se od 1943 Jaltansku zaveru, da Srbima nametnu Zionisticki rezim, republike bivse jugoslavije koje su oruzjen dobile nezavisnost, sa novi ustav Srbije:zaobilazak Kraljevinu Jugoslavije, Srpski Zionisti, uspeli su da ispune "san" Adofva Hitlera!...
    Da? ili ne!...
    ja se najiskrenije izvinjavam, ali je nista ne razumem sta ovde pise.. , ako bi mogao da malo lepse postavis pitanje.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio srbija do grcke
    ja se najiskrenije izvinjavam, ali je nista ne razumem sta ovde pise.. , ako bi mogao da malo lepse postavis pitanje.
    ...nema sta da se ivinjavas, valjda si Srbin, pa ako trebaji tacke i zapete, ti ih postavi! ,-.-"-?-,,-"! mislim da temom nisam postavljao pitanja, osim, sta mislite o Djukanovice u Srpski parlament!...
    Poslednji put ažurirao/la S.Sindjelich 2 : 10.10.2006. u 01:57

Primećen član markovozd.. (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2006.
    Reputaciona moć
    49

Aj probaj jos jednom............nista te ni ja nisam razumeo..........

Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

...nema sta da se ivinjavas, valjda si Srbin, pa ako trebaji take i zapete, ti ih postavi! ,-.-"-?-,,-"! mislim da temom nisam postavljao pitanja, osim, sta mislite o Djukanovice u Srpski parlament!...
    izvini brate, ja te i dalje ne razumem..nemoj da me pogresno shvatis, ali jesi ti srbin ili..dobronamerno pitam, zato sto ne mogu da shvatim sta ovde pise..pozdrav

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Reputaciona moć
    43

...nema sta da se izvinjavas, jer moja poruka mnogo znaci za ljudi koji je razum
    Poslednji put ažurirao/la S.Sindjelich 2 : 09.10.2006. u 00:11

Domaćin south (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

izvini brate, ja te i dalje ne razumem..nemoj da me pogresno shvatis, ali jesi ti srbin ili..dobronamerno pitam, zato sto ne mogu da shvatim sta ovde pise..pozdrav
    pitas Sindjelica ,da li je srbin??
    stvarno radikali,vi mora svi da pijete onu meku prepecenicu
    ...nije dobra za glavu
    mora na spricer da se prebacite
    steva 2 je hteo da kaze ,ukratko ,srpski receno ''yebes ustav ,kad nema kralja''
    ...mislim... stvarno

Poznat vujadin (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    145

Немој га псовати није устав крив него они што мисле да употребе ћораве кутије да га протуре, јер не видим како друкчије може победити.

Вујадин

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio markovozd..
    Aj probaj jos jednom............nista te ni ja nisam razumeo..........
    ...stom si se Ti nacrtao ispred SAD zastavu i zenu slobode, sigurno da neces da me razumes, jer pijes njihov whisky!...

Zainteresovan član De profundis (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

"Djukanovici u Srpski Parlament"
    Novi Ustav Srbije, ne razlikuje se od 1943 Jaltansku zaveru, da Srbima nametnu Zionisticki rezim, republike bivse jugoslavije koje su oruzjen dobile nezavisnost, sa novi ustav Srbije:zaobilazak Kraljevinu Jugoslavije, Srpski Zionisti, uspeli su da ispune "san" Adofva Hitlera!...
    Da? ili ne!...
    ne.....si ti neki psycho :shock:

Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ovo je najistripovanija tema do sada, ako je meni ovde nesto jasno seci me..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Reputaciona moć
    43

...do 1943, Srbija je bila do Grcke, zahvaljuci Zionisticke mafijase, sad gubimo i Kosovo a za Vojvodinu se jas nezna.
    Prije no sto popije koju prepecenicu, procitaj moj post pa ce da vidis u cemu je stvar, jer Srija pripada Srbima a ne Zionistickoj mafija, koja se zestoko bori da se Kraljevina Srbije na ne vrati na prestol!...
    smrt fasizmu sloboda narodu

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

ovo je najistripovanija tema do sada, ako je meni ovde nesto jasno seci me..
    Господин Синђелић је старији господин који је дуго година у САД - иначе је човек антикомуниста. Дуго година је ван земље и зато му српски баш није најбољи, али
    ако се потрудиш и прочиташ неколико пута његов пост - све ће ти бити јасно. 8-)
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

...do 1943, Srbija je bila do Grcke, zahvaljuci Zionisticke mafijase, sad gubimo i Kosovo a za Vojvodinu se jas nezna.
    Prije no sto popije koju prepecenicu, procitaj moj post pa ce da vidis u cemu je stvar, jer Srija pripada Srbima a ne Zionistickoj mafija, koja se zestoko bori da se Kraljevina Srbije na ne vrati na prestol!...
    smrt fasizmu sloboda narodu
    Г.Синђелићу верујем да је и Вама, као и мени, јасно да управо влада САД чини све да би рехабилитовала Хитлера, фашизам и нацизам - а њени поступци су потпуно пресликане идеје Адолфа Хитлера. Разлика је у томе што они против других земаља воде ЕКОНОМСКИ РАТ и тако поробљавају народе а Хитлер је то радио војном силом. Циљеви су им исти - РАЗБОЈНИШТВО И ОТИМАЧИНА РЕСУРСА . Влада САД такође као и Хитлер уништава и истребљује народе који јој нису по вољи, то су урадили са 20,000 000 Индијанаца, о Црнцима нећу ни да причам, а када је у питању њихово освајање Балкана - Срби им никако нису по вољи па су нам тако бацили ТОНЕ и ТОНЕ осиромашеног уранијума, разне биљне болести, итд.итд. На Косову и Метохији је права ЕПИДЕМИЈА карцинома тј. много је људи оболело од рака. Према мојим обавештењима Ционисти дано-ноћно њушкају по Србији и УЛТИМАТИВНО ТРАЖЕ КОНЦЕСИЈЕ ЗА РУДНИКЕ, док други дрпају и разграбљују друге ресурсе, изворе питке воде и све друго чега се домогну.

Без обзира колико смо мали, никакви и пропали, очигледно је да се ционисти плаше курчевитих Срба - А НАРОЧИТО УСПОСТАВЉАЊА МОНАРХИЈЕ - јер онда они не би могли овако да вршљају, не би могла вештица Медлин О. да гради у сред Србије у Сурчину карго-аеродром, и сл.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Reputaciona moć
    43

za Jominini,Ej serif "mozes li mi "objasniti" zasto se na ovom forumu moja pitanja i odgovori u opste (ne)ili na 2 stranu prikazuju?...
    Poslednji put ažurirao/la S.Sindjelich 2 : 13.10.2006. u 22:29

Slične teme

1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.02.2007., 20:36
  2. Milanka goes to parlament!!
    Autor PIKO u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 08.12.2006., 14:36
  3. Parlament u VL modalitetu
    Autor migud u forumu Politika
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 11.05.2006., 14:29