Pravni fakultet union

aksiom:
e hvala vam :)
bila sam ja na toj adresi,ali tamo ne pise do kada traje upis tj jel mogu ja da se upisem,na primer,sutra:)
Na prvu godinu ne mozes.
Mozes samo da se prebacis sa nekog fakulteta na godinu za koju ispunjavas uslove ali opet da bi sigurno znala da li je moguce ili ne moras ici u studentsku sluzbu da se rapsitas.
 
Najverovatnije cu sutra skoknuti po sve neophodne informacije..Inace sam II godina BU,ali vidim da su programi razliciti pa ne znam sta ce biti od svega toga..Kakva su tvoja iskustva sa Unionom,ako te ne smara da pises?
u svakom slucaju,hvala na informacijama
 
Moze li neko da kaze nesto vise o ovom fakultetu? Pokusao sam na njihov forumu da dobijem neke informacije ali forum je mrtav. Interesuje me:


1) Kakva je mogucnost zaposlenja? Da li je to jedan od onih za koje se kaze da 's diplomom koju na kraju dobijes mozes samo da se obrises'?

2) Prednost/mana u odnosu na drzavni Pravni?
 
Bump...
Ako bi neko mogao da mi odgovori na ova pitanja bio bih vise nego zahvalan.
Usao sam na budzet na drzavnom pravnom ali cujem da je tamo opste rasulo pa mislim da se prebacim na Union posto mi pare nisu toliki problem. Cuo sam da je nastava tamo kvalitetnija, da predaju profesori sa drzavnog fakulteta, da je sve u svemu odlican fakultet. Moze li neko da potvrdi ovo? Posto nemam jos puno vremena da odlucim.
:???:
 
pazi... fakultet jeste odlican ali ako si upao na budzet nemoj se glupirati vec probaj tamo pa ukoliko ne ide onda se prebaci ... na unionu je sigurno lakse i nema tog opsteg rasula kao na drzavnom ali ukoliko si na budzetu probaj tamo, da si na samofinansiranju rekao bih ti bez razmisljanja da se prebacis a ovako koliko god da pare nisu problem zasto bi ih dao nekom :)

Inace mogucnost zaposlenja ti je ista kao sa drzavnim fakultetom .... ti si diplomirani pravnik i niko te nikada nece pitati "a koji si fakultet zavrsio" naravno ovo pod uslovom da imas nesto u glavi i da si sposoban a ukoliko to nije slucaj onda ti isto znaci i drzavni :)..... obrni okreni trebace ti veza i sa jednim i sa drugim sem za privatni sektor gde se ceni znanje a ne diploma :))))

prednos... bolja organizacija... bolji odnos student / profesor.... bolje knjige tj. prilagodjenije .... manje birokratije i nizi stepen potrebnog zanja za prolaz na ispitu a prednost drzavnog.... hm tradicija... proverena diploma... zemlja srbija (jos uvek se kod nas na privatne fakultete se gleda sa dozom straha)
 
Poslednja izmena:
Ja sam na unionu i ako sad obnovim drugu (opet),bacice me na bolonju,zanima me da li to znaci da cu morati opet na predavanja iz druge i na kolokvijume..
I jos nesto da li bi neko bio ljubazan da mi objasni pravilo 3 puta? Hvala
 

Back
Top