Misteriozni problem s net-om
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Misteriozni problem s net-om

Zainteresovan član marko47 (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Misteriozni problem s net-om

Ponekad mi net radi a ponekad ne a razlog ne postoji.Dakle posle konektovanja udjem u NET EXPLORER ili OPERU ILI mozilu nije sad bitno i non stop prijavljuje kao stranica ne moze biti ucitana.Iskljucim ja sve nepotrebne service ukljucujuci o ZONE ALARM ma problem se i dalje javlja.Ali evo posle nekog vremena opet radi i ja evo pisem temu.A bas kad mi e potreban nece.STA BI MOGLO DA BUDE PROBLEM?

Zainteresovan član Figaroo (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2006.
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: Misteriozni problem s net-om

I meni se to desavalo,konektujem se na internet i udjem u neki pretrazivac(IE,FF,Opera) i pojavi mi se da nisam konektovan.To moze da bude virus ili neka greska u sistemu.Prvi put kad mi se to desilo nista nije pomoglo,tada sam reinstalirao XP,a drugi put kad mi se deslio bio je u pitanju virus,otklonio sam ga i restartovao komp i posle je sve radilo normalno.

Neproveren član MasterYoda (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nedavno sam imao sličan problem. Morao sam se konektovati po pet-šest puta dok jednom ne krene kako treba. I još bonus. U IE, kada konačno proradi, radi sve kako treba a u FF na forumima ne prihvata moj pasvord i to ne da me odbije zbog neispravnog pasvorda nego i dalje ostanem nelogovan.
    Problem je riješio program System Mechanic 6 koji je poskidao masu đubreta s kompa i očistio redžistri pa sad sve radi kako treba. Ipak, vjerovatno ću ovih dana ubiti Windowse.
    Pokušaj nekim programom za čišćenje redžistrija a i malo pospremanja kolačića ne bi škodilo.
    Napominjem da imam instaliran Kerio i Avast ali ipak povremeno moram pustiti ponešto da se ubaci (takve mi potrebe posla) pa se vremenom nakupi tog đubreta u sistemu.

Zainteresovan član marko47 (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Reinstalirao sam sistem za svaki slucaj pa ako mi se opet desi nesto slicno moracu da angazujem sve virus klinere i ostalo.Pozz i hvala

Slične teme

1. Misteriozni simbol kod Ugljevika (RS/BIH)
    Autor DeLaga u forumu Istorija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 16.01.2008., 19:27
  2. Misteriozni...
    Autor divlja u srcu u forumu Žene
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 18.11.2005., 00:00

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku