LDP GSS LSV i SDU proglasili koaliciju
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 78

Tema: LDP GSS LSV i SDU proglasili koaliciju

Poznat _Milanche_ (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Podrazumevano LDP GSS LSV i SDU proglasili koaliciju

Imajuci u vidu da je ovo prva predizborna koalicija koja je formirana za naredne izbore zanima me sta mislite o toj koaliciji “Ceda & co” ali ne u smislu vasih simpatija prema njima ili netrpeljivosti nego kako im objektivno procenjujete sanse na sledecim izborima?

Aktivan član srbija do grcke (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: LDP GSS LSV i SDU proglasili koaliciju

Citat Original postavio _Milanche_
    Imajuci u vidu da je ovo prva predizborna koalicija koja je formirana za naredne izbore zanima me sta mislite o toj koaliciji “Ceda & co” ali ne u smislu vasih simpatija prema njima ili netrpeljivosti nego kako im objektivno procenjujete sanse na sledecim izborima?
    pa jednostavno sabrati pojedinacan rejting ovih stranaka. mozda predju cenzus, ali ako on bude 3 posto. ova druzina je prilicno nesuvisla sama po sebi, i najverovatnije se nece odrzati ni dva meseca s obzirom kakvi biseri predvode ove stranke.

Ističe se Korner zastavica (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Reputaciona moć
    65

Cudi me da ovde nema DHSS-a. Osim ako se ne ukljuce naknadno.
    Generalno,mislim da ce proci cenzus. Mislim...bas ovo sto rece srbija do grcke...ako se pojedinacno saberu njihovi procenti,onda treba ocekivati da prodju.

Ističe se Korner zastavica (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Reputaciona moć
    65

Mada,ne znam koliko glasova UOPSTE mogu da donesu ovaj SDU i GSS? Oni imaju toliko malo glasacko telo,da je prakticno zanemarljivo. Dok LDP i LSV imaju po par procenata podrske.
    Zaboravih ovo...cudno mi i da ovde nema Kase?

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio srbija do grcke
    pa jednostavno sabrati pojedinacan rejting ovih stranaka. mozda predju cenzus, ali ako on bude 3 posto. ova druzina je prilicno nesuvisla sama po sebi, i najverovatnije se nece odrzati ni dva meseca s obzirom kakvi biseri predvode ove stranke.
    nikad u politici 1+1 nisu 2....

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio Korner zastavica
    Mada,ne znam koliko glasova UOPSTE mogu da donesu ovaj SDU i GSS? Oni imaju toliko malo glasacko telo,da je prakticno zanemarljivo. Dok LDP i LSV imaju po par procenata podrske.
    Zaboravih ovo...cudno mi i da ovde nema Kase?
    GSS i SDU su to zbog folklora.Onako sto neko rece nas narod voli koalicije.A sta bi mogli GSS i SDU ocekivati ovako mogu da osvoje po mandat.
    Kase nema jer on samostalno ulazi u parlament.

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio Korner zastavica
    Cudi me da ovde nema DHSS-a. Osim ako se ne ukljuce naknadno.
    Generalno,mislim da ce proci cenzus. Mislim...bas ovo sto rece srbija do grcke...ako se pojedinacno saberu njihovi procenti,onda treba ocekivati da prodju.
    pa nekkao ova grupacija stranka pokusava da se profilise kao neka vrsta liberalno levicarkse opcije neka vrsta levog centra...DHSS ima je vise desni cenar a ionako nema glasaca pa zato valjda nije bio prihvatljiv.DHSS jos jedino ima Milana St. Protica koji nesto iole znaci na politickoj sceni.

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

7-8%
    glasova
    iliti 8-9% mandata

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio crow
    7-8%
    glasova
    iliti 8-9% mandata
    slizio bi se...oko 20-ak mandata.

Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

nikad u politici 1+1 nisu 2....
    tacno. mozda se pristalice neke od ovih stranaka naljute zbog neke druge iz ove koalicije. na primer neki cedisti ne vole canka ili obrnuto. onda dodje do prelivanja glasova, ali oni su tako sitni da ne vidim nista znacajno u njima.

Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Shir
    Pozdravljam ovu koaliciju nade i obećavam im svoj glas.
    ova moze biti samo koalicija nade u goru buducnost, ali milance je trazio samo procene, tako da ovde stajem..

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

tacno. mozda se pristalice neke od ovih stranaka naljute zbog neke druge iz ove koalicije. na primer neki cedisti ne vole canka ili obrnuto. onda dodje do prelivanja glasova, ali oni su tako sitni da ne vidim nista znacajno u njima.
    nije samo to...ja recimo imam drugove koji su se do juce dvoumili da li Ceda da li DS....Bolji im je Ceda ali kao glasace za DS jer su sigurno da ce DS preci ceznus a za Cedu nisu.Od juce sigurno glasaju za Cedu jer su sad ubedjeni da Ceda prelazi cenzus.
    U tom smislu ukrupnjivanje moze da donese porast u broju glasova.
    Recimo da je DOS 2000. izasao svako posebno ukupan broj glasova koji bi dobili bio bi pola onoga sto su osvojili kao koalicija i Sloba bi ih opet kelpio...

Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

nije samo to...ja recimo imam drugove koji su se do juce dvoumili da li Ceda da li DS....Bolji im je Ceda ali kao glasace za DS jer su sigurno da ce DS preci ceznus a za Cedu nisu.Od juce sigurno glasaju za Cedu jer su sad ubedjeni da Ceda prelazi cenzus.
    U tom smislu ukrupnjivanje moze da donese porast u broju glasova.
    Recimo da je DOS 2000. izasao svako posebno ukupan broj glasova koji bi dobili bio bi pola onoga sto su osvojili kao koalicija i Sloba bi ih opet kelpio...
    u pravu si, mada jos uvek nije sigurno da li mogu preci cenzus, u svakom slucaju onda druge partije gube na glasovima i to je to..

Moderator fortes (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1391

Ova koalicija je ocekivana.Nazalost svi njihovi potencijalni glasovi mogu doci samo od potencijalnih glasaca DS-a,tako da nisam bas sretan jer automatski daje prednost radikalima zbog usitnjavanja glasova.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

ova moze biti samo koalicija nade u goru buducnost, ali milance je trazio samo procene, tako da ovde stajem..
    Ma samo kad ce nam "bolju buducnost"doneti ta spodoba iz tvog avatara.
    Kao sto nam je i za ove tri godine doneo "napredak".
    "Procvetasmo" sa njim

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Garant ulaze u parlment, ali na granici. Čeda gubi ono što sam pohvalio pre par dana, samostalnost i prepoznatljivost, ali valjda je sabrao šta mu više odgovara. Neka uđu u parlament i ne daj Bože da treba njihova podrška budućoj Vladi!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio filatelista, pa šta?
    Garant ulaze u parlment, ali na granici. Čeda gubi ono što sam pohvalio pre par dana, samostalnost i prepoznatljivost, ali valjda je sabrao šta mu više odgovara. Neka uđu u parlament i ne daj Bože da treba njihova podrška budućoj Vladi!
    Bas naprotiv,daj Boze ako za formiranje buduce Vlade bude zatrebalo bas nekoliko njihovih poslanika(naravno ako uspeju da predju cenzuz i udju u parlament).
    Jer u tom slucaju LDP bi u toj buducoj Vladi preuzeo ulogu koju u ovoj danasnjoj nesrecnoj Kostunicinoj ima SPS.
    Ovu Vladu drze Vucelic i Dacic u saci jer bez podrske njihovih 5-6 poslanika nebi imala vecinu i vec bi odavno pala.Pa Kostunica mora da im ispunjava svaku"muzicku zelju"jer je ucenjen
    A narednu ce drzati Ceda sa njegovih desetak poslanika pa cemo da vidimo ko ce onda koga da j...e u zdrav mozak!I da li ce uopste vise biti dileme da li Srbija treba da nastavi put u EU ili da se sa komunjarama vrati u kameno doba!
    Mislite o tome :wink:
    ZIVELA GRADJANSKA I DEMOKRATSKA SRBIJA!!!!
    Poslednji put ažurirao/la draganvl : 08.10.2006. u 18:53

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Citat Original postavio draganvl
    Bas naprotiv,daj Boze ako za formiranje buduce Vlade bude zatrebalo bas nekoliko njihovih poslanika(naravno ako uspeju da predju cenzuz i udju u parlament).
    Jer u tom slucaju LDP bi u toj buducoj Vladi preuzeo ulogu koju u ovoj danasnjoj nesrecnoj Kostunicinoj ima SPS.
    Ovu Vladu drze Vucelic i Dacic u saci jer bez podrske njihovih 5-6 poslanika nebi imala vecinu i vec bi odavno pala.Pa Kostunica mora da im ispunjava svaku"muzicku zelju"jer je ucenjen
    A narednu ce drzati Ceda sa njegovih desetak poslanika pa cemo da vidimo ko ce onda koga da j...e u zdrav mozak!I da li ce uopste vise biti dileme da li Srbija treba da nastavi put u EU ili da se sa komunjarama vrati u kameno doba!
    Živela!
    Ali nije to samo Čeda, već je tu i Žarko, Nenad i Nataša, pa kad dođe Vladan, pa još i koalicija Šumadija i ko zna ko! O tome se radi. Rekoh, Čeda je trebao sam na izbore i dobrodošao je u novoj vlasti, ali bojim se kad svi oni uzmu po 2-3 poslanika i počnu da izvoljevaju. Bolje kaolicija DS - DSS nego da se tu uključi ovako široka koalicija. To je moj rezon.

Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

zar je poenta ove koalicije da politicke protivnike j..u u zdrav mozak? he he, jadni mi ako ovi dodju negde na vlast, u tom slucaju se vracamo u apsolutisticku demokratiju, vesanjima po trgu, kako neki predlagase, pretvaranje SANU-a u ANUS, opet kako neki predlagase, rusenje nasih granica i mrvljenje svega srpskog. blago nama.

Veoma poznat
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Treba imati u vidu izuzetno jaku podrsku b92 ovoj koaliciji. Ne sumnjam da ce, ovaj inace izuzetno jak elektronski medij, gebelsovsko-komrakovskim nacinom informisanja nastojati da Cedu ubaci u parlament. Mislim da ce uspeti.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

zar je poenta ove koalicije da politicke protivnike j..u u zdrav mozak? he he, jadni mi ako ovi dodju negde na vlast, u tom slucaju se vracamo u apsolutisticku demokratiju, vesanjima po trgu, kako neki predlagase, pretvaranje SANU-a u ANUS, opet kako neki predlagase, rusenje nasih granica i mrvljenje svega srpskog. blago nama.
    I vi ste ceo ovaj narod je...i u zdrav mozak u protekle 3 god na celu sa SPS-om.
    A sto se tice tih vesanja na trgu....pa sta reci
    DSS-ovci i svi izdajnici demokratije koji su se priklonili SRS-u i SPS-u
    i treba tako presuditi.Nista bolje nisu ni zasluzili.
    Ali da ne bi ispalo da sam nekakav ekstremista,ne trebaju njima vesala,presudice im narod na narednim izborima.
    G 17+ nece ni proci cenzus(ako izadju samostalno),ista sudbina ceka i Veljinu NS i SPO,a od ove sadasnje vladajuce garniture jedino ce Kostunicin DSS jedva preci cenzus i potpuno sam siguran da nece dobiti vise od 10 %,maksimum 15 %(ali toliki procenat vec ulazi u domen naucne fantastike)

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

I vi ste ceo ovaj narod je...i u zdrav mozak u protekle 3 god na celu sa SPS-om.
    A sto se tice tih vesanja na trgu....pa sta reci
    DSS-ovci i svi izdajnici demokratije koji su se priklonili SRS-u i SPS-u
    i treba tako presuditi.Nista bolje nisu ni zasluzili.
    Ali da ne bi ispalo da sam nekakav ekstremista,ne trebaju njima vesala,presudice im narod na narednim izborima.
    G 17+ nece ni proci cenzus(ako izadju samostalno),ista sudbina ceka i Veljinu NS i SPO,a od ove sadasnje vladajuce garniture jedino ce Kostunicin DSS jedva preci cenzus i potpuno sam siguran da nece dobiti vise od 10 %,maksimum 15 %(ali toliki procenat vec ulazi u domen naucne fantastike)
    Sto puta je bolje da SPS podrzava Vladu, nego LDP i njima slicni.
    To vise nije onaj slobin sps, to mora da bude jasno, a vas problem je sto ih izjednacavate sa onim periodom.Nikog nisu j... u zdrav mozak, cak mislim da su bili vrlo fleksibilni. Uostalom znamo kakva je bila situacija posle izbora i da bez njihove podrske vladi bi imali nove izbore, dakle gubljenje vremena.
    Mozda bi bilo dobro da kazes sta ti se to nije svidjalo u njihovom, kakvom takvom ucestvovanju u vlasti, s obzirom da nisu cinili nego podrzavali vladu.

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Inace za procente se se zesce zaebo....uskoro ces se i uveriti.

Primećen član markovozd.. (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2006.
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio urospo
    Sto puta je bolje da SPS podrzava Vladu, nego LDP i njima slicni.
    To vise nije onaj slobin sps, to mora da bude jasno, a vas problem je sto ih izjednacavate sa onim periodom.Nikog nisu j... u zdrav mozak, cak mislim da su bili vrlo fleksibilni. Uostalom znamo kakva je bila situacija posle izbora i da bez njihove podrske vladi bi imali nove izbore, dakle gubljenje vremena.
    Mozda bi bilo dobro da kazes sta ti se to nije svidjalo u njihovom, kakvom takvom ucestvovanju u vlasti, s obzirom da nisu cinili nego podrzavali vladu.
    Najzad, otvoreno i ogoljeno , bez foliranja, pokazano jedinstvo SPSa i DSSa , koje je uvek i postojalo. Zato mlohavi nikada i nije rusio Satrapa.................

Za vas i nije nijedna druga koalicija moguca, sem sa SPS i SRS bagrom...............

DSS-SPS-SRS.................prirodna koalicija, pripodnih saveznika..........nikakve razlike medju vama nema...............svi ste mnogo isti..........

To vise nije onaj slobin sps, to mora da bude jasno,
    Nije sad kad se oladio pod dudom.....sada je Bakijev i Vucelin.......e, to je vec bolje...

DSS , demokratske snage.................najjaci vic u Srbiji..........

Buduća legenda *BILJA* (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1638

Ako niceg dobrog od ove "koalicije", bar su se okupili na jednom mestu da ih covek moze zaobici, a ne da se spotice oko svakog pojedinacno

Slične teme

1. Da li ovo nagovestava koaliciju DSS & SRS !
    Autor Nacionaldemokrata u forumu Politika
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 22.01.2007., 17:45
  2. albanci proglasili
    Autor hrnjica mujo u forumu Politika
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 19.11.2005., 10:08

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku