BEZ SEXA

  • Začetnik teme zaprepascena
  • Datum pokretanja
Z

zaprepascena

Gost
SLUSAJTE OVO. MOJ DECKO JE U VOJSCI VEC TRI NEDELJE I KAZE DA MU SE VEC TRI NEDELJE NIJE DIGO, I DA CE MU SE OSUSITI TAMO(NARAVNO NIJE OZBILJNO MISLIO DA CE MU SE OSUSITI). JA SAM SE ZAPREPASTILA!!! PA ZAR VI MUSKARCI SAMO NA TO MISLITE, KOLIKO I KAD CE TE SE SEXATI, ZAR VAM JE TO NAJVAZNIJA STVAR NA SVETU??????????? MOLIM VAS DA PROKOMENTARISETE OVU PROVALU I DA CUJEM VASA MISLJENJA I DEVOJKE I MOMCI!!!!!!!!
 
zaprepascena:
SLUSAJTE OVO. MOJ DECKO JE U VOJSCI VEC TRI NEDELJE I KAZE DA MU SE VEC TRI NEDELJE NIJE DIGO, I DA CE MU SE OSUSITI TAMO(NARAVNO NIJE OZBILJNO MISLIO DA CE MU SE OSUSITI). JA SAM SE ZAPREPASTILA!!! PA ZAR VI MUSKARCI SAMO NA TO MISLITE, KOLIKO I KAD CE TE SE SEXATI, ZAR VAM JE TO NAJVAZNIJA STVAR NA SVETU??????????? MOLIM VAS DA PROKOMENTARISETE OVU PROVALU I DA CUJEM VASA MISLJENJA I DEVOJKE I MOMCI!!!!!!!!
Kazes vec 3 nedelje?! Pa moj je vec 5 meseci u vojsci i vala dize mu se:) Obavestava me redovno kad je "mislio" na mene. Uostalom ako mu se ne dize tamo, dizace mu se kad dodje kuci kad te vidi. I ima covek pravo da alarmira situaciju. Tri nedelje a da ni jednom ne prorade hormoni?! Hoces reci da za te tri nedelje ti se nisi ni jednom napalila, ni jednom nisi masturbirala. Ma daaaaaj....
 
ja sam bio u vojsci i to ovako izgleda: prvih mesec dana nam se nije dizao,jer su nas tamo toliko ****** da nam sex nije ni padao na pamet.onda se pocelo sa skupljanjem love za razne erotike.tamo je erotika vredela vise od zlata! cekao se red ispred wc za opustanje uz desanku!to nam je bila jedina zanimacija u vojsci!nemas potrebe da se ljutis na decka,bice vremena za ljutnju,jer kada bude dolazio na vikende nece moci da te kara duze od dva mineta :D !trebalo mi je mesec dana sexa posle vojske pa da sam mogao opet a da ne svrsim za dva minuta!
 
mozda cete pomisliti da nisam normalna, ali ja sex nesto posebno ni ne volim, i ne predstavlja mi najvazniju stvar na svetu i u vezi. 2 god. sam u vezi sa njim i obozavam ga, nije da ga ne volim samo ne volim sex nesto preterano.
 
zaprepascena:
mozda cete pomisliti da nisam normalna, ali ja sex nesto posebno ni ne volim, i ne predstavlja mi najvazniju stvar na svetu i u vezi. 2 god. sam u vezi sa njim i obozavam ga, nije da ga ne volim samo ne volim sex nesto preterano.
Reci mi, molim te, koji ti je on sexualni partner po redu...? :roll:
Prvi...? :idea:
 
O, Isuse, pa ti si bas baksuz...
Kako si samo naletjela na tri muskarca za redom, koji nisu uspjeli da u tebi probude zenu...
Vjeruj duso, svako voli sex, samo sto neki ne uspiju da to otkriju u sebi... Nazalost...
 
Jaoj, qq lele! Pa sta je s vama, zaboga! Pa u cemu onda najvise uzivas? U gledanju filmova u bioskopu? Ja mislim da je tvoj decko sasvim ok, ali cini se da ti imas problem, da nisi malo frigidna, a? :roll:
Pa sta ima lepse nego potpuno zadovoljstvo. milovanje po telu, nadrazivanje erogenih zona. Jaoooooooooj!
Ma, odoh ja odavde, ja ovo ne kontam, niti hocu da shvatim. Ostavi tog decka i nadji nekog ko vise voli da cita filozofiju nego da radi "one" stvari.
Srecno!
 
SLUSAJTE OVO. MOJ DECKO JE U VOJSCI VEC TRI NEDELJE I KAZE DA MU SE VEC TRI NEDELJE NIJE DIGO, I DA CE MU SE OSUSITI TAMO(NARAVNO NIJE OZBILJNO MISLIO DA CE MU SE OSUSITI). JA SAM SE ZAPREPASTILA!!! PA ZAR VI MUSKARCI SAMO NA TO MISLITE, KOLIKO I KAD CE TE SE SEXATI, ZAR VAM JE TO NAJVAZNIJA STVAR NA SVETU??????????? MOLIM VAS DA PROKOMENTARISETE OVU PROVALU I DA CUJEM VASA MISLJENJA I DEVOJKE I MOMCI!!!!!!!!

Da.

......
 
SLUSAJTE OVO. MOJ DECKO JE U VOJSCI VEC TRI NEDELJE I KAZE DA MU SE VEC TRI NEDELJE NIJE DIGO, I DA CE MU SE OSUSITI TAMO(NARAVNO NIJE OZBILJNO MISLIO DA CE MU SE OSUSITI). JA SAM SE ZAPREPASTILA!!! PA ZAR VI MUSKARCI SAMO NA TO MISLITE, KOLIKO I KAD CE TE SE SEXATI, ZAR VAM JE TO NAJVAZNIJA STVAR NA SVETU??????????? MOLIM VAS DA PROKOMENTARISETE OVU PROVALU I DA CUJEM VASA MISLJENJA I DEVOJKE I MOMCI!!!!!!!!

ja mislim na hranu,na fudbal,na zene...oko 1 posto svog vremena...ostalih 99 posto iscekujem sledeci snosaj...
 

Back
Top