Evropa 2017

dr hirurg:
Хвала колега. Напишите и ви нешто па да видимо како се Ви вадите. ;)
Vrlo rado ali meni ovakva vrsta "bavljenja " politikom ne ide baš najbolje od ruke tako da moram izbeći ovu temu. Ja sam za malo ozbiljniji pristup mada nemam ništa protiv i ovakvog vida "zabavne" politike, tako da kad imam vremena a ređe ga imam, pročitam i ovakve i slične komentare. Mada ipak mislim da je njima mesto na nekom drugom podforumu ali u redu je ponekad , samo ponekad, i ovde.
Dakle radite Vi ( vidim da volite na Vi i kolegisanje) svoj posao i čujemo se , povremeno.
 
Ово није посао колега дрвасићу као некима овде. Рекреација. Пацијенте треба опустити пред анестезију, ви сте видим колега по професији па вероватно знате и сами.
 
Iron Lord:
Urgentni izveštaj iz Haga

Marla Del Ponte, unuka Karle Del Ponte, čula da je general R. M. vidjen kako šopinguje u Londonu, mahnuo kamerama prilikom izlaska...

Javlja TAEJUG (Telegrafska agencija evropske Jugoslavije)
E to već neće moći,Karla nije htela da se uda za onog našeg što je prosio jadničak,hteo da se žrtvuje za Srbiju,tako da ona nema unuku. ;-) :grin:
 
Desnicari ce doci na vlast u svim Evropskim drzavama.
U roku od 10 godina ocistice Evropu od muslimana.
A zatim ce krenuti u zmijska gnezda-Bliski Istok i Afriku.
I problem ce biti resen.
 
A moze i ovako.
2017.godina ,velika kriza u Evropi i tesko bezbednosno stanje .
Francuska usled eskalacije sukoba i nekoliko hiljada poginulih u borbama protiv islamskih extremista zatrazila pomoc Srbije u zavodjenju mira u zemlji.
Srbija je posle uspesnog ciscenja i dekontamizacije Kosova i Metohije pozitivno odgovorila na francuski zahtev i od danas su srpski super moderni avioni poceli da patroliraju francuskim nebom.Zahteve ostalih evropskih zemalja Srbija je za sada odbila zbog sukoba oko brenda ajvar koje neke evropske zemlje nece da priznaju kao srpski.
 
drbob:
Na današnjem referendumu koji je sproveden u EU,stanovnici su se masovno odazvali i izašlo je 96% upisanih birača.
Prema konačnim rezultatima 88,88% je glasalo da se priključe najrazvijenijoj zemlji sveta SRBIJI.
Nakon ovog glasanja srpsku Vladu očekuju slatke muke,da li da prime sve zemlje EU u paketu da se priključe Srbiji,ili će to učiniti selektivno.Očekuje se i izjašnjavanje srpskog naroda po tom pitanju.
Vaš izveštač iz budućnosti.DrVizija :wink:


Ja ne mogu da prezalim sto sam izgubio jedan text o ulasku zemlja bivse SFRJ u EU. kakvo je to umiranje od smeha.
Ide fora da po prijemu svih bivsih republika u SFRJ i ulaskom njihovih politicara u institucije EU,krece povecanje godisnjih odmora,bolovanja,izostanaka sa posla,proneveravanja para,zaposljavanja rodbine,kumova...ma svega i svacega kao u ex YU...na kraju Danska,Svedska,Finska prve istupaju iz EU...onda i Nemacka i redom tako,sve dok ne ostane samo bivsa SFRJ. :lol: :lol:
Ako neko to ima neka mi posalje. Slatko sam se smejao kada sam citao.
 
dr hirurg:
2017. Пре ће бити овако. Ратом опустошени Лондон прети да захвати епидемија куге. Струје нема. Пољске кухиње спремају задње оброке поцепаним и изгладнелим становницима. На Трафалгару се дају ратни распореди присилно мобилисанима. Ништа није боље ни у Паризу и Берлину. Сви полажу наде у Србију да умилостиви савезника Русију да не претерају и повуку трупе које незадрживо надиру према њима. Др. Петровић је својим проналаском брзе хране која се састоји од само једне таблете по дану која је спас за несрећне и изгладнеле европљане задња нада за унесрећено бело становништво. Они других боја коже немају тај проблем јер су постали канибали. Све очи су упрте у Србију, др. Петровића и Премијера остарелог господина Шешеља. Каква ће бити одлука?
Поздрав др!А што се тиче аутора теме,могао би мало да чита Нушића...Човек је пре сто и кусур година много боље користио иронију,а у сатири био и остао ненадмашан!:roll:
 
Torrente-BG:
A moze i ovako.
2017.godina ,velika kriza u Evropi i tesko bezbednosno stanje .
Francuska usled eskalacije sukoba i nekoliko hiljada poginulih u borbama protiv islamskih extremista zatrazila pomoc Srbije u zavodjenju mira u zemlji.
Srbija je posle uspesnog ciscenja i dekontamizacije Kosova i Metohije pozitivno odgovorila na francuski zahtev i od danas su srpski super moderni avioni poceli da patroliraju francuskim nebom.Zahteve ostalih evropskih zemalja Srbija je za sada odbila zbog sukoba oko brenda ajvar koje neke evropske zemlje nece da priznaju kao srpski.
joj OVA JE DOBRA,....
 
misoni:
!А што се тиче аутора теме,могао би мало да чита Нушића... QUOTE]
Autor teme nema ambicije da bude Nušić,iako je u Gimnaziji ,koju je pohađao i Nušić,poznatiji i sinonim je i dan danas za tu školu.Autor je original za razliku od mnogih plagijatora na ovom forumu,jer razmišlja svojom glavom i ima svoje mišljenje,a ne natureno mišljenje. ;-)
 

Back
Top