kako ce te se sminkati za Novu godinu
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: kako ce te se sminkati za Novu godinu

xxl
    Guest

Podrazumevano kako ce te se sminkati za Novu godinu

Kako ce te se nasminkati za novu godinu.Ja imam smedju kosu ,zelene oci i svetao ten.Moze neki savet.I kako da istaknem ioci da izgledaju krupnije.

MASHA No 1
    Guest

Podrazumevano Sminka,sminka...

Prvo:solarijum za sto tamniji ten!Na sve otvorene delove tela stavi bronzani puder u prahu.Ja takodje imam smedju kosu i zelene oci,ali sam kupila braon sociva,jer ih je mnogo lakse uklopiti.Oci istakni tako sto ces staviti crnu i braon olovku izvan ociju kako bi vizuelno izgledale vece.Senku izaberi u zavisnosti od odece,ali ja ti preporucujem da stavis i malo strasa.Usne najbolje premazi ne suvise napadnim karminom i obavezno-sjaj!

xxl
    Guest

Podrazumevano Re: Sminka,sminka...

Citat Original postavio MASHA No 1
    Prvo:solarijum za sto tamniji ten!Na sve otvorene delove tela stavi bronzani puder u prahu.Ja takodje imam smedju kosu i zelene oci,ali sam kupila braon sociva,jer ih je mnogo lakse uklopiti.Oci istakni tako sto ces staviti crnu i braon olovku izvan ociju kako bi vizuelno izgledale vece.Senku izaberi u zavisnosti od odece,ali ja ti preporucujem da stavis i malo strasa.Usne najbolje premazi ne suvise napadnim karminom i obavezno-sjaj!
    Objasni mi malo detaljnije to sa olovkama.Posto nemam pojma da se sminkam.Jer trba da stavim na kapak ili dole.

malena devojce
    Guest

Podrazumevano ok

1.krema za samotamnjenje koze
    2.podloga
    3.rumenilo
    4.maskara
    5.ajlajner u crnoj boji
    6.plava senka
    7.karmin tamnoljubicaast ili mozda zlatan(sa sljokicama
    obuci cu texas suknju i bluzu svetlecu. bele cizme na nogama.
    fRIZURA-lokne
    STA MISLITE O TOME?

xxl
    Guest

Podrazumevano Re: ok

Citat Original postavio malena devojce
    1.krema za samotamnjenje koze
    2.podloga
    3.rumenilo
    4.maskara
    5.ajlajner u crnoj boji
    6.plava senka
    7.karmin tamnoljubicaast ili mozda zlatan(sa sljokicama
    obuci cu texas suknju i bluzu svetlecu. bele cizme na nogama.
    fRIZURA-lokne
    STA MISLITE O TOME?
    sve ti je super.

masha one and only
    Guest

moje prasence me voli bez sminke a i ja njega resh u tanjiru.

Aktivan član
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Reputaciona moć
    62

...

Elleni
    Guest

Podrazumevano kako ce te se sminksti za Novu

Ja imam braon oci i plavu kosu i volim da sminkam oci malo jece. Posto ti imas zelene oci i braon kosu preporucujem ti da probas svetlucavu zelenu senku sa crnim ili zelenim kreonom,obavezno korektor ispod ociju(preporucujem ti Artdeco),roze rumenilo i isti takav karmin sa puno sjaja ili probaj braon senku sa rumenilom boja breskve i slicnim karminom i opet sa puno sjaja. Srecna ti Nova godina. Pozdrav

xxl
    Guest

Podrazumevano Re: kako ce te se sminksti za Novu

Citat Original postavio Elleni
    Ja imam braon oci i plavu kosu i volim da sminkam oci malo jece. Posto ti imas zelene oci i braon kosu preporucujem ti da probas svetlucavu zelenu senku sa crnim ili zelenim kreonom,obavezno korektor ispod ociju(preporucujem ti Artdeco),roze rumenilo i isti takav karmin sa puno sjaja ili probaj braon senku sa rumenilom boja breskve i slicnim karminom i opet sa puno sjaja. Srecna ti Nova godina. Pozdrav
    Hvala.I tebi!

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio MASHA No 1
    Ja bih bas istakla zelene oci da sam na tvom mestu.... A ne bih koristila braon sociva... Ja imam crne oci,tako da mi crno oko ociju odogovara... To i samo neki sjaj...

Guest

Podrazumevano Re: kako ce te se sminksti za Novu

"Zene se sredjuju zbog drugih zena, a ne zbog muskaraca. Oni nas ionako najvise vole gole."

Sandra Bulok

Slične teme

1. Kako,gde i sa kim ce te docekati Novu Godinu?
    Autor neven u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 292
    Poslednja poruka: 27.12.2012., 20:02
  2. Odgovora: 92
    Poslednja poruka: 17.01.2011., 16:29
  3. GDE ZA NOVU GODINU
    Autor mapica u forumu Arhiva
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.12.2004., 01:59

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor