Najbolji golman

Ufi2004

Obećava
Poruka
72
1 Oliver, Kahn
2 Gianluigi, Buffon
3 Iker, Casillas
4 Francesco, Toldo
5 Jens, Lehmann
6 Nelson Dida
7 Marcos
8 Vladimir, Disljenkovic
9 Ruslan, Nigmatulin
10 David, James
9999999999999999999999999 djordje pantic malim slovom iz postovanja prema kraterima!!!HaHaHa

Naravno da je OLIVER, KAHN i ako ima 36 godina on idalje ima najbolje reflekse na svetu!!! :lol: :D :oops: :arrow:

Crvena Zvezda 3:0 PCP (Pederski klub partizan) malim iz postovanja prema Zadnjima
 
1 Oliver, Kahn
2 Gianluigi, Buffon
3 Iker, Casillas
4 Francesco, Toldo
5 Jens, Lehmann
6 Nelson Dida
7 Marcos
8 Vladimir, Disljenkovic
9 Ruslan, Nigmatulin
10 David, James
9999999999999999999999999 djordje pantic malim slovom iz postovanja prema kraterima!!!HaHaHa

Naravno da je OLIVER, KAHN i ako ima 36 godina on idalje ima najbolje reflekse na svetu!!! :lol: :D :oops: :arrow:

Crvena Zvezda 3:0 PCP (Pederski klub partizan) malim iz postovanja prema Zadnjima
Stavio si nigmatulina pre akinfeeva ili ovchinikova,i disljenkovica pre jevrica i stojkovica smesno.
 
Peter Schmeichel!
Ostali mogu jaja da mu lizu!

schmeichel.jpg
 
Na mene je Tafarel ostavio jak utisak...8-)
Tesko je izabrati najboljeg...Jasin je bio sjajan:!:...Smajhel, Kan, Bufon, Ceh, Kasiljas...Dida je bio dobar...
Nojer je jedan od mladih koji me impresioniraju...
 
Lav jasin...Ko je imao priliku da g agleda :) Onda mozemo staviti i naseg bearu,nije na odmet,covek je jedno vreme bio najjaci evro golman..Znate da covek nije postavljao zivi zid ni kad je slobodnjak na ivici sesnaesterca?Samo je postavljao po jednog igraca na svaku stativu,koja sjajna ideja,imas tako vise igraca u polju ;)

A inace,na mene su najjaci utisak ostavili do sada pre svih Bufon,pa Kan i Kasiljas,...Mozda Smajhel,i on je bio kralj dok nije prso pred kraj.Kao mali sam gotivio Tafarela i NAROCITO Perucija...Uh sto je taj branio jedno vreme :D
 
Trenutno je Buffon za klasu ispred ostalih i zvanicno i nezvanicno... Cak je Kasiljas izjavio da mu je Buffon idol, a Savo Milosevic je rekao da cim je Buffon malo raspolozen da mu je apsolutno nemoguce dati gol... Kaze da su probali na terningu Parme svi igraci i da nisu uspeli...
 
bUFFON SE DA IZNENADITI PONEKAD
secam se kad mu je Badjo iz slobodnjaka skoro iz mrtvog ugla pogodio precku
Buffon kao da je vidio duha
al da je najbolji
najbolji je
ne zovu ga dzabe
uomo ragno
Naravno da se zna iznenaditi nije ni on nesavladiv... Da nije ta utakmica Parma - Inter pley-off za LS? A Buffon koliko se secam nikad nije kiksirao niti bio kriv za gol, a branio je gotovo nemoguce...
 
Iker,Gianluigi i Petar kad dobije kcerku u zadnje vrijeme :roll:...ja cu da mu upadnem u kutju i da ukradem svu zastitu da bi on dobijao djecu cesce i cesce,jer posle povrede cas je vrhnuski cas los...a kad je dobio kcerku bio je...ma....
 

Back
Top