koncert balkanike u Kraljevu

Volim etno,ali nije nesto puno prihvacem kod nas,ili ne poznat sirem auditorijumu u Srbiji.Balakanika mi se posebno dopada,mada mi se svidja i nesto sto radi Bilja Krstic ili Biber.
Pretpostavljam da je bolje bilo da je koncert zakazan na leto zbog boljih vremenskih uslova...
 
Tachno tako, serijski!

Iskreno govoreci, nemam nishta protiv Balkanike, ali dokle vishe da nas posecuju samo YU GRUPA, NEVERNE BEBE i slichni bendovi chija muzika prija ushima mojih roditelja.Imaju li i mladji dushu? Sada ce neko reci da smo imali Gitarijadu, tachno, ali i tu smo slushali likove koji obradjuju ove pomenute bendove. :(
 
B.K.:
Tachno tako, serijski!

Iskreno govoreci, nemam nishta protiv Balkanike, ali dokle vishe da nas posecuju samo YU GRUPA, NEVERNE BEBE i slichni bendovi chija muzika prija ushima mojih roditelja.Imaju li i mladji dushu? Sada ce neko reci da smo imali Gitarijadu, tachno, ali i tu smo slushali likove koji obradjuju ove pomenute bendove. :(


To sto obradjuju pomenute bendove samo govori o kvalitetu te muzike koja se odrzala godinama.
A sta to mladi vole u Kraljevu?Da im dodje 50cent?!
 
nina_lion:
To sto obradjuju pomenute bendove samo govori o kvalitetu te muzike koja se odrzala godinama.
A sta to mladi vole u Kraljevu?Da im dodje 50cent?!

Ne nego ce iskljuchivo da gotive samo bendove u kojima je prosek godina preko 58. :-? :roll: Kakav crni 50 cent, ko je njega pominjao? Mozda ljudi u Njujorku zele da se zabavljaju uz njegovu muziku, ali ovde se slushaju i domaci, ali mladji bendovi.
 

Back
Top