Quake 4

tobra

Zainteresovan član
Poruka
301
Ljudi zaglavih se kod nekog diva u prostoriji i neznam kako da ga sjebem. Bio sam na sajtu Svet kompjutera>sta dalje i skinuo sam prevare ali nece da se aktivira konzola.

HELP

:roll: :roll: :roll:

POZ>>>TOBRA

Unapred zahvalan na pomoci.
 
Robertos:
POZ. Ja sam presao igru bez varanja. Na kojem levelu igras???

Da li onaj Div leti? ILi jos niso kod tog diva???

U tom nivou sam iskljucio pumpu pa se pojave dva (j*b*mliga kako da ih nazovem) ko pauka njih sam lako skenjao, al nelez vraze pojavio se treci mnogo veci od ovih i samo sere i puca. Kako njemu da dodjem glave.

HVALA NA POMOCI!!!

:roll: :roll: :roll:
 
I sta bi na kraju niko da pomogne. Znam da je glupo da igram sa prevarom, a uz to i nemogu da aktiviram konzolu za prevaru i nemogu nista da uradim (bar ja mislim) tom zlikovcu. Zivot mi je na 100% i stit 100% cim izadjem malo on se raspuca sa bombama i ostalim raspolozivim arsenalom.

HVALA SVIMA NA ODGOVORIMA

I cekam na pomoc!!!!!!!!!!!!!!

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 
Ima neko cudoviste u zadnjoj sobi. Rokas ga rokas ga rokas ga dodje do kraja zivot pa se napuni. Pa mu roknes stit on otpadne a ovaj ponovo ko nov. A svo vreme ti se teleportuju novi vanzemaljci pa moras i njih da rokas. Ja ubio onog odvratnog lika (glavnog) i rokam ove ali nikad im kraja! Na kraju sam trcao u krug 3 sata a arsenal mi se trosi (inace sve bez varanja) dok nisam shvatio sta treba d agadjam LOL! U stvari ja nisam nuzno morao nikoga da ubijem..LOL MIslim..i ja sam lik. Pazi kada dodjes do njega gadjaj NEXUS (ono gore) a ne ostale.

A kraj j estrava...vidi se da ce doci Quake 5...
 

Back
Top