Panic! At the Disco

DaNa_Pa

Primećen član
Poruka
979
Shta mislite od njima? Meni se svidela prva pesma "I write sins not tragedies", ali kad sam ih chula uzivo na Video Music Awards razocharala sam se, mnogo vishe energije su ulozili na scenski nastup nego na pevanje...
 
DaNa_Pa:
Shta mislite od njima? Meni se svidela prva pesma "I write sins not tragedies", ali kad sam ih chula uzivo na Video Music Awards razocharala sam se, mnogo vishe energije su ulozili na scenski nastup nego na pevanje...

dakle toootalno se slazem s tobom. znaci isto, zgotivila sam odnah tu pesmicu i onda kad sam ih tad cula uzivo...razocarenje. lik uopste ne moze da peva uzivo, jadan, tolko se trudio, ali je prosto jedva nesto izpishtao... uzas.
 
ma ...bre .. daj molim te... da li ste culi ono sr.anje od pesme
But It's Better If You Do ...
pa jel normalno ... bre ljudi ... na sta je spao pank ... pa vidim ovi 'pankeri' koji su mojih godina ... znaci 14,15,16 slusaju neke bendove koji su totalno .sr.anje ...ti bendovi imaju skupa odela ...gooci,armani,i ostali CO. ... neke tekstopisce koji im im pisu neke pesme koje nista ne znace ... sviraju nesto bez veze sto i moja baba moze da svira sa jednim prstom ... pricaju neke price u koje ni oni sami ne veruju ...
veliki pozdrav za billi joe iz green day -a , joel -a iz good charlotte , travisa baker -a iz blink182 i ostalih njegovih ... ima najmanje 5 ....
 
vidjela sam njihove tri pjesme....
spotovi su ''neobicni'' a ustvari glupi...sve se nesto kebece ko da pjevaju operu.ne svidja mi se njihova muzika niti pjevacev glas.
zasto pljujes green day?i oni nisu neki pank kako je milicaanchy rekla.
 
DaNa_Pa:
Shta mislite od njima? Meni se svidela prva pesma "I write sins not tragedies", ali kad sam ih chula uzivo na Video Music Awards razocharala sam se, mnogo vishe energije su ulozili na scenski nastup nego na pevanje...
i ja sam se razocarala.....uzasno je pevao...inace im je tu pesmu i radio onaj iz fall out boy,nije ni cudo sto 100% lice na njih
 

Back
Top